Novinka
Iso Lactofree Protein 85% - Vitamíny a minerályIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Shadowhey - Vitamíny a minerályShadowheyod: 51,90 €
Blood And Guts - Vitamíny a minerályBlood And Gutsod: 22,00 €
Metabolic Mass Gainer - Vitamíny a minerályMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Náš tip
Tribandrol® gen.2 - Vitamíny a minerályTribandrol® gen.2od: 42,90 €
Whey Protein 80% - Vitamíny a minerályWhey Protein 80%od: 21,00 €
Yummy Oats - Vitamíny a minerályYummy Oatsod: 17,00 €
Anabolic Mass - Vitamíny a minerályAnabolic Massod: 39,90 €
  /   Vitamíny a minerály   /   komplexné   /  

Sleep Help

komplexné - Vitamíny a minerály

Sleep Help

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Prom-In
Unikátny produkt kombinujúci účinné zložky zaisťujúce optimálnu relaxáciu podporou kľúčových neurotransmiterov  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 60 kaps.60 kaps.30 Skladom11,90 €17%9,90 €
 
 

Unikátny produkt kombinujúci účinné zložky zaisťujúce optimálnu relaxáciu podporou kľúčových neurotransmiterov

Sleep Help Longevity je unikátny produkt kombinujúci účinné zložky zaisťujúce optimálnu relaxáciu podporou kľúčových neurotransmiterov. Je to doplnok výživy v kapsulách, ktorý vďaka obsahu funkčných zložiek podporí relaxáciu a pomáha so stresom. Valeriána lekárska má napríklad pozitívny vplyv na relaxáciu a mieru stresu a prispieva ku kontrole krvného tlaku.

Sleep Help - pomoc v mnohých smeroch

Sleep Help má mierne sedatívne účinky a umožní vám zaspať rýchlejšie. Vďaka jedinečným zložkám produktu v dostatočných dávkach príde k optimalizácii produkcie kľúčových neurotransmiterov a tým sa budete v noci menej často budiť a ráno sa prebudíte svieži.

Valeriána lekárska znižuje odbúravanie GABA v mozgu a prirodzene tak zvyšuje jej koncentráciu, čím pomáha ku kvalitnému spánku.

L-teanín

Je aminokyselinou nachádzejúcou sa predovšetkým v čajových listoch. Táto aminokyselina zvyšuje hladinu GABA a ďalších ukľudňujúcich mozgových chemikálií ako je serotonín alebo dopamín a súčasne znižuje hladiny chemických látok v mozgu, ktoré sú spojené so stresom a úzkosťou. Tu sa diskutuje o pozitívnom vplyve L-teanínu na mozgové bunky, ktoré môže chrániť pred stresom a poškodením súvisejúcim s vekom.

Valeriána lekárska (Valeriana Officinalis)

Obsahuje kyselina valerovú, ktorá môže tiež ovplyvňovať receptory GABA v mozku. Tým je priamým synergistom pre L-teanín a tiež podporí relaxačné účinky. Súčasne pozitívne pôsobí na zdravý kardiovaskulárny systém a optimalizuje krvný tlak.

Extrak z višne obyčajnej (Prunus Cerasus)

Ide o prirodzený zdroj minerálov. A to predovšetkým medi, mangánu a pre spánok dôležitého horčíku. Z vitamínov ponúkne predovšetkým vitamín C a tiež pre podporu spánku kľúčový vitamín B6. Je prirodzeným zdrojom melatonínu, podporuje teda celkovú kvalitu spánku bez toho, aby sa narušila vlastná produkcia melatonínu. Višňa obyčaná tiež pomáha pri poruchách tvorby krvi, pôsobí protizápalovo a je efektívna pri znižovaní hladiny kyseliny močovej.

Odporúčané dávkovanie

Pre dlhodobú podporu spánku navrhujeme užívať 2 kapsule cca 30-60 minút pred lahnutím do postele na spánok. V období zvýšenej duševnej záťaže a stresu je možné dávku zvýšiť až na 4 kapsule. Sleep Help je možné veľmi efektívne kombinovať s produktami, ktoré obsahujú horčík.

Nutričné hodnoty

Obsah účinných látok

na 1 dennú dávku 
(4 kapsule = 2,8 g) 

Sušená šťava z višní (Prunuss cerasus) 1200 mg
Teanín 500 mg
Extrakt z valeriány lekárskej (Valeriana officinalis) 500 mg

Zloženie

Sušená šťava z višní (Prunuss cerasus), extrakt z valeriány lekárskej (Valeriana officinalis), teanín, rastlinná tobolka (HPMC), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.