Novinka
Iso Lactofree Protein 85% - Vitamíny a minerályIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Metabolic Mass Gainer - Vitamíny a minerályMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Blood And Guts - Vitamíny a minerályBlood And Gutsod: 22,00 €
Shadowhey - Vitamíny a minerályShadowheyod: 51,90 €
Náš tip
Whey Protein 80% - Vitamíny a minerályWhey Protein 80%od: 21,00 €
Tribandroll® gen.2 - Vitamíny a minerályTribandroll® gen.2od: 42,90 €
Anabolic Mass - Vitamíny a minerályAnabolic Massod: 39,90 €
Yummy Oats - Vitamíny a minerályYummy Oatsod: 17,00 €
  /   Vitamíny a minerály   /   komplexné   /  

Liver MAX V2.0

komplexné - Vitamíny a minerály

Liver MAX V2.0

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Czech Virus
Komplexná formula vyvinutá pre normálnu funkciu a vyčistenie pečene  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 120 kaps.120 kaps.40 Skladom20,90 €9%19,00 €
 
 

Komplexná formula vyvinutá pre normálnu funkciu a vyčistenie pečene

ČO JE V LIVER MAX?

Pestrec mariánsky (80% silymarínu - štandardizovaný extrakt zo semien) - Pestrec je používaný ako anti-oxidant (10x silnejší než vitamín E). Používa sa od nepamäti predovšetkým na podporu správnej funkcie pečene. Dokáže stimulovať proteínovú syntézu v pečeni a tým napomáha pečeni s nahrádzaním poškodených buniek. Sylimarín zvyšuje úroveň glutatiónu v pečeni až o 35%.

Extrakt z artičokov (list, štandardizované na 5% Cynarínu) - cynarín je derivát organickej kyseliny kávovej, ktorá pôsobí na bunky pečene a obličiek a zvyšuje produkciu žlče a moču. Žlč, ktorá sa vylučuje po užití artičokov, je redšia a tekutejšia, čím sa znižuje záťaž pečene, zároveň pomáhajú artičoky odstraňovať nežiaduce látky z krvi.

Extrakt z artyčoku (celý) - Látky z artičokov pomáhajú Cynarina zosilniť jeho účinok (pozri vyššie).

N-Acetyl-L-Cystein - N-acetyl-L-cysteín je pozmenená forma neesenciálnej aminokyseliny L-cysteín, ktorá bola pripojená k acetylovej skupine. Acetylová forma cysteínu je prekurzorom silného antioxidantu glutatiónu. Nedostatok tejto látky môže byť dôvodom pre pomalú regeneráciu po tréningu a horšie ochranu proti zraneniam.

L-Metionín - L-Metionín je aminokyselina vo voľnej forme, ktorá prispieva k syntéze SAMe a L-cysteínu, ktorý je súčasťou Glutatión.

Inozitol - Spoločne s cholínom sú tieto zložky ideálne, aby sa tuky nenahromadili v pečeni a zlepšil sa ich transport a metabolizmus.

Cholin Bitartrát - Cholín prispieva k udržaniu normálnej činnosti pečene a k normálnemu metabolizmu lipidov. Naviac sa skvele dopĺňa s inozitolom.

Glutatión - Glutatión je antioxidant, ktorý využíva každá bunka v tele. Suplementácia glutatiónu je vhodná k podpore vlastného glutatiónu v bunkách a tým pádom udržiava účinnosť celého systému glutatiónu.

SAMe - SAMe je skratka pre S-adenosyl-L-metionín. Táto forma je skúmaná na pacientoch s cirhózou pečene alebo steatózou (stučnením) pečene. V štúdii na 52 zdravých ľuďoch bol zistený nárast sérového ALT (alanínaminotransferázy) za 8 týždňov suplementácia o 22%. Ďalšie štúdie na SAMe zahŕňajú hlavne vplyv na osteoartrózu a depresie.

Vitamín B2 (Riboflavín) - Riboflavín je významnou látkou, ktorá prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu. V organizme vykazuje antioxidačnú aktivitu. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B6 (Pyridoxin HCl) - Prispieva k správnej syntéze cysteínu, k normálnemu metabolizmu homocysteínu, k normálnej funkcii imunitného systému.

Vitamín B1 (Tiamín HCl) - Tiamín prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a činnosti srdca.

Odporúčané dávkovanie

Užite 2 kapsule 2x denne (s raňajkami a večerou), celkom 4 kapsule za deň. Neprekračujte 4 kapsule za deň. Zapite dostatočne vodou.

Nutričné hodnoty

 

  3 kaps. RHP
Pestrec mariánsky 500 mg  
z toho silymarín 400 mg  
Extrakt z artyčoku (list) 200 mg  
N-Acetyl-L-Cystein 200 mg  
Cholin Bitartrát 100 mg  
Extrakt zo zeleného čaju 100 mg  
z toho EGCG 45 mg  
Extrakt z kurkumy 100 mg  
z toho kurkumín 95 mg  
L-metionín 100 mg  
Inozitol 100 mg  
Glutatión 40 mg  
S-adenosyl-L-metionín 40 mg  
Vitamín B6 1,4 mg 100 %
Vitamín B2 1,4 mg 100 %
Vitamín B1 1,1 mg 100 %

Zloženie

Extrakt z ostropestřce mariánského (Sylibum marianum, extrakt ze slupek), extrakt z listů artyčoku (Cynara scolymus), N-acetylcystein, cholin bitartrát, extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis), extrakt z oddenku kurkumy (Curcuma longa), L-methionin, inositol, L -glutathion, S-adenosyl-L-methionin, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin a oxid křemičitý), maltodextrin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, riboflavin, kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, karagenan, barvivo: uhličitan vápenatý, modifikovaný škrob, regulátor kyselosti - octan draselný)