Novinka
Metabolic Mass Gainer - Vitamíny a minerályMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Blood And Guts - Vitamíny a minerályBlood And Gutsod: 22,00 €
Iso Lactofree Protein 85% - Vitamíny a minerályIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Shadowhey - Vitamíny a minerályShadowheyod: 51,90 €
Náš tip
Whey Protein 80% - Vitamíny a minerályWhey Protein 80%od: 21,00 €
Yummy Oats - Vitamíny a minerályYummy Oatsod: 17,00 €
Tribandrol® gen.2 - Vitamíny a minerályTribandrol® gen.2od: 42,90 €
Anabolic Mass - Vitamíny a minerályAnabolic Massod: 39,90 €
  /   Vitamíny a minerály   /   jednozložkové   /  

Glucose Control

jednozložkové - Vitamíny a minerály

Glucose Control

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Prom-In
Majte svoj krvný cukor pod kontrolou  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 60 kaps.60 kaps.30 Skladom24,90 €4%23,90 €
 
 

Majte svoj krvný cukor pod kontrolou

Glucose Control – majte svoj krvný cukor pod kontrolou.
Glucose Control je doplnok výživy, ktorý predstavuje vysoko účinný produkt pre vyrovnanie hladiny krvnej glukózy. Základnou zložkou je vysoko kvalitný štandardizovaný extrakt Berberínu, ktorý prispieva k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. Tento produkt je vhodný pre optimalizáciu metabolického zdravia. Berberín, zázvor a pískavica prispievajú k udržaniu normálnej hladiny krvnej glukózy. Chróm prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín.

Kľúčové zložky pod drobnohľadom

Berberín HCL extrakt

Berberín (vo forme vysoko kvalitného berberín hydrochloridu) je isochinolinový alkaloid, ktorý sa nachádza v širokej škále bylín, vratane zlatobyľu, dráču alebo kurkumy. Pri týchto rastlinách sa dá berberínový alkaloid nájsť v stonke, kôre, koreňoch a podzemkoch (koreňové podzemné stonky) rastlín.
Berberín sa tiež používa v tradičnej čínskej medicíne a bol predmetom štúdií pre jeho prínosy pro zdraví srdce a pozitivnímu působení na hladiny cukru v krvi.  Berberín získavame extrakciou z Berberis vulgaris – európského dráču. Berberín má antioxidačné účinky, podporuje trávenie, pozitívne ovplyvňuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, podporuje chudnutie a reguluje metabolizmus aktiváciou enzýmu AMPK.

Kyselina Alfa-lipoová

Ide o nasýtenú mastnú kyselinu, niekedy označovanú ako kyselina tioktová. Patrí do skupiny vitamínov B. V tele sa nachádza vo všetkých bunkách, ktoré vytvárajú mitochondrie, kde pomáha enzýmom premieňať živiny na energiu. Kyselina lipoová navyše pomáha zosilovať pozitívne účinky ďalších dôležitých antioxidantov v tele, ako je glutatión a koenzým Q10 – dve základné zlúčeniny v boji proti starnutiu. Spolupracuje tiež s vitamínmi skupiny B, aby podporila produkciu energie v tele premenou zložiek potravy – sacharidov, bielkovín a tukov – na uloženú energiu pre budúce využitie. Kyselina lipoová to robí tým, že pomáha chrániť mitochondrie, továrnč buniek produkujúce energiu, pred poškodením oxidatívnym stresom, čím zaisťuje efektívnu produkciu energie v tele. Kyselina alfa lipoová má antioxidačné účinky, pozitívne pôsobí na hladinu cukru v krvi a inzulínovú citlivosť.

Extrakt z hroznových semien (GSE)

Je bohatým zdrojom polyfenolov. Náš extrakt disponuje obsahom 95 % proantokyanidínov, ktoré sú veľmi známe a funkčné polyfenoly. Vďaka obsahu fenolitických kyselín, antokyánov, flavonoidov a oligomerných proantokyanidínových komplexov (OPC) môže GSE chrániť pred oxidačným stresom.

Kedy užívať

GLUCOSE CONTROL sa dá užívať mnohými spôsobmi. Pokiaľ ho použijete pred tréningom s vysokosacharidovým jedlom, zaistí vám optimálnu hladinu energie. Pri požiadavke na optimálne doplnenie glykogénových rezerv je možné produkt používať s každým sacharidovým jedlom počas dňa. Pre zdravotnú prevenciu užívajte opäť niekoľkokrát denne a vždy v kombinácii so sacharidovým jedlom.

Odporúčané dávkovanie

2 kapsule denne.

Nutričné hodnoty

Obsah účinných látok

Na dennú dávku
(2 kapsule = 1,366g)

Berberín 500 mg
Kyselina alfa-lipoová 200 mg
Extrakt zázvoru (Zingiber officinale) 100 mg
extrakt zo senovky gréckej (Trigonella fonrum-graecum) 50 mg
extrakt z révy vinnej (Vitis vinifera) 150 mg
Chróm (pikolinát chromitý) 200 μg / 500%*

Zloženie

Dráč obyčajný hydrochlorid (Berberus vulgaris) (berberin 90%);  rastlinná tobolka (HPMC), kyselina alfa-lipoová, extrakt z révy vinnej (Vitis vinifera), extrakt zázvoru (Zingiber officinale), extrakt zo senovky gréckej (Trigonella fonrum-graecum), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, chróm (pikolinát chromitý).