Novinka
Iso Lactofree Protein 85% - AminokyselinyIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Shadowhey - AminokyselinyShadowheyod: 51,90 €
Metabolic Mass Gainer - AminokyselinyMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Blood And Guts - AminokyselinyBlood And Gutsod: 22,00 €
Náš tip
Yummy Oats - AminokyselinyYummy Oatsod: 17,00 €
Anabolic Mass - AminokyselinyAnabolic Massod: 37,00 €
Whey Protein 80% - AminokyselinyWhey Protein 80%od: 21,00 €
Tribandrol - AminokyselinyTribandrolod: 42,00 €
  /   Aminokyseliny   /   jednozložkové   /  

Tyrosine

jednozložkové - Aminokyseliny

Tyrosine

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Aminokyselina na optimalizáciu nervového systému.  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 100 kaps.100 kaps.50 Skladom8,90 €10%8,00 €
 
 

Aminokyselina na optimalizáciu nervového systému.

Tyrozín je výnimočne silný energizér a sekundárny spaľovač tukov. Táto aminokyselina vykazuje aj antikatabolické vlastnosti. Najnovšie výskumy dokazujú, že fyzická námaha (napr. tréning) výrazne znižuje hladinu neurotransmitérov (látky prenášajúce nervové impulzy) v mozgu. Tieto látky zodpovedajú za účinné fungovanie svalov a zachovanie schopnosti koncentrácie. Zabezpečia pozitívny stav psychiky a vysokú mieru motivácie. Tieto stavy kondície sú nevyhnutné pre aktívnych športovcov. Tyrozín je energizujúcou aminokyselinou, jej užívanie upraví zníženú hladinu neurotransmitérov, rast výkonu nastane okamžite, bez škodlivých vedľajších výsledkov (nervozita, nespavosť, srdcové ťažkosti). Význam tyrozínu sa prejaví najmä v prípadoch, keď sa cítite vyčerpaní a nechce sa vám trénovať, alebo keď sa vám zdá, že výkonnosť stagnuje a nie je možné zvýšiť intenzitu cvičenia. V takýchto prípadoch stimuláciou tyrozínu dosiahnete zrýchlenie regenerácie. Zvýšením sily a výkonnosti sa vylepší účinnosť vášho tréningu!

 

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 1-2 dávky (2-4 kapsuly) 30-60 minút pred tréningom.

 

Zloženie

Tyrosine zlo
Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí nad 18 rokov! Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete negatívnu reakciu, alebo vedľajšie účinky. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo máte diagnostikovanú nejakú chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Nie je určené pre deti! 

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! 
Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia, starostlivo uzavreté! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí!

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Informácie pre alergikov

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašíd, zelera, rýb a kôrovcov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Scitec_nutrition-logo