Novinka
Blood And Guts - Aktivátory rastového hormónuBlood And Gutsod: 22,00 €
Metabolic Mass Gainer - Aktivátory rastového hormónuMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Iso Lactofree Protein 85% - Aktivátory rastového hormónuIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Shadowhey - Aktivátory rastového hormónuShadowheyod: 51,90 €
Náš tip
Anabolic Mass - Aktivátory rastového hormónuAnabolic Massod: 39,00 €
Yummy Oats - Aktivátory rastového hormónuYummy Oatsod: 17,00 €
Tribandrol - Aktivátory rastového hormónuTribandrolod: 42,90 €
Whey Protein 80% - Aktivátory rastového hormónuWhey Protein 80%od: 21,00 €
  /   Aktivátory rastového hormónu   /  

ZMA MAX

ZMA MAX - Aktivátory rastového hormónu

ZMA MAX

12345
12345Hodnotili 2 zákazníci     Zobraziť hodnotenia
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Czech Virus
ZMA vo svojej najčistejšej a najkvalitnejšej forme.  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 100 kaps.100 kaps.25 Skladom17,90 €16%15,00 €
 
 

ZMA vo svojej najčistejšej a najkvalitnejšej forme.

Prírodná anabolická formula priamo a účinne podporuje regeneráciu svalov po cvičení a hlboký spánok. ZMA Max obsahuje najúčinnejšiu kombináciu zinku a horčíka, ktorá je v súčasnosti dostupná na trhu. Je to špeciálna zmes, vedecky navrhnutá. ZMA je naviac obohatené o vitamín B6.

ZMA zahŕňa 3 zložky:

  • Zinok sa podieľa na procese delenia buniek, prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín a zásad, k normálnej syntéze dna, k optimálnemu metabolizmu makroživín, na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi a k ​​normálnej funkcii imunitného systému.
  • Horčík je obsiahnutý v ZMA Max v 2 formách Bysglicinát (chelát) a Aquamin® Mg. Minerály z týchto zdrojov majú výbornú vstrebateľnosť. Horčík prispieva k k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnej syntéze bielkovín, k normálnej činnosti svalov a k správnej funkcii psychiky.
  • Vitamín B6 bol pridaný pre lepšiu absorbciu a využitie zinku a horčíka. Prispieva k správnej syntéze cysteínu, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnej psychickej činnosti, k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a k k regulácii hormonálnej aktivity.
  • Aquamin® Mg je prírodný zdroj horčíka z morskej vody s celým spektrom minerálnych látok a stopových prvkov, ktoré sa v nej prirodzene vyskytujú. Je pripravovaný ekologicky šetrným spôsobom z červených rias (Lithothamnion sp.) Rastúcich v Atlantickom oceáne, v čistých vodách s veľkým množstvo minerálov. Horčík je v Aquamin viazaný prirodzenou cestou (zvláštne pórovitá štruktúra), ktorá je pre telo veľmi dobre využiteľná. Práve kvalita zdroja, spôsob získavania a v neposlednom rade hlavne unikátna štruktúra (pripomína včelieho plástu) je dôvod, prečo sme Aquamin® Mg do ZMA MAX pridali. Jedná sa o skutočne výnimočný zdroj, vysoko vstrebateľný a vhodný aj pre vegetariánov a vegánov. 

Kľúčové výhody

  • Najkvalitnejšie ZMA na trhu

  • Chelátová forma ako záruka maximálnej čistoty a kvality

  • Podporuje regeneráciu svalov

  • Zvyšuje sekréciu rastového hormónu a tvorbu voľného testosterónu

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 1x4 kapsuly (ženy 1x2 kapsuly) denne pred spaním a zapite dostatočným množstvom vody. Nikdy neprekračujte dennú dávku! Táto unikátna formula sa má užiť okolo 30-tich minút pred spaním pre optimálne výsledky na prázdny žalúdok. Bisglycinát zinku môže byť pre niektoré osoby ťažší na žalúdok, otestujte svoju toleranciu tým, že začnete nižším, než odporúčaným dávkovaním. Ak vám bude robiť táto forma zinku ťažkosti, užívajte kapsuly s jedlom (nie sú vhodné mliečne produkty kvôli vstrebateľnosti zinku).

Nutričné hodnoty

 

Veľkosť jednej dávky:2/4 kaps. 
Počet dávok v balení: (100 kaps.) 50/25  
Hodnoty: v 1 kaps. v 4 kaps.
Aquamin® Mg + Magnesium bisglycinát    
z toho horčík 94 mg 375 mg
Zinok bisglycinát    
z toho zinok 7,5 mg 30 mg
Vitamín B6 2,5 mg 10 mg

Zloženie

Hydroxid horečnatý (Aquamin® Mg), magnesium bisglycinát, zinok bisglycinát, mikrokryštalická celulóza, vitamín B6 (pyridoxín HCL), vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza).

Hodnotenie produktu


Peter, Petrovice
10.8.2020
Kvalitný spánok a zregenerovanie.