Novinka
Micro Whey Active - Aktivátory rastového hormónuMicro Whey Activeod: 29,00 €
Metabolic Mass Gainer - Aktivátory rastového hormónuMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Blood And Guts - Aktivátory rastového hormónuBlood And Gutsod: 22,00 €
Shadowhey - Aktivátory rastového hormónuShadowheyod: 51,90 €
Iso Lactofree Protein 85% - Aktivátory rastového hormónuIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Náš tip
Yummy Oats - Aktivátory rastového hormónuYummy Oatsod: 17,00 €
Whey Protein 80% - Aktivátory rastového hormónuWhey Protein 80%od: 21,00 €
Tribandrol® gen.2 - Aktivátory rastového hormónuTribandrol® gen.2od: 42,90 €
Anabolic Mass - Aktivátory rastového hormónuAnabolic Massod: 38,90 €
  /   Aktivátory rastového hormónu   /  

Recharge

Recharge - Aktivátory rastového hormónu

Recharge

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: VemoHerb
Komplex pre optimálnu regeneráciu a revitalizáciu počas spánku  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 60 kaps.60 kaps.30 Skladom31,90 €15%27,00 €
 
 

Komplex pre optimálnu regeneráciu a revitalizáciu počas spánku

Komplex pre optimálnu regeneráciu a revitalizáciu počas spánku (svalová hmota, nervová sústava, žľazy s vnútornou sekréciou)
- Pri nadmernej fyzickej, sexuálnej a psychickej záťaži (1 x denne - dve kapsule večer pred spaním)
- Originálny bulharský tribulus (60% protodioscínu) + bioaktívny koenzým B12 + vitamin B6
- Chelátovaný (organicky viazaný) zinok a horčík (bisglycinát horečnatý, bisglycinát zinočnatý) + glycín vo voľnej forme
- Produkt je možné zaradiť individuálne, alebo kombinovať v rámci špeciálnej kôry (podľa cieľa) s ďalšími produktmi VemoHerb

Recharge je komplex šiestich účinných zložiek určených pre podporu kvalitného spánku a regenerácia - pri nadmernom fyzickom, sexuálnom a psychickom zaťažení. Pravidelná suplementácia prináša pozitívne výsledky pre optimalizáciu spánkového režimu, pre podporu proteosyntézy počas spánku, pre harmonizáciu nervového systému a pre zvýšenie tréningových výsledkov a výkonu. Pri pravidelnom tréningu, fyzickej a psychickej námahe, môže dochádzať k problémom so spánkom, vďaka vybudeniu organizmu a následnému nadmernému vyčerpaniu. Zhoršená kvalita spánku vedie k zhoršeniu kvality výkonu a môže vznikať začarovaný kruh, z ktorého je ťažké vystúpiť. Recharge predstavuje riešenie v dlhodobom horizonte – ponúka doslova reštart spánkového režimu pri dlhodobej fyzickej záťaži + posilnenie proteosyntézy a regenerácia v spánku.

Ako funguje kombinácia bioaktívneho protodioscínu, koenzýmu B12 a vitamínu B6?
Bulharský tribulus (protodioscín a spol.) jednak posilňuje tréningové výsledky a zároveň so v tele chová ako adaptogén. To znamená, že pri narušenom spánkovom cykle vďaka nadmernej fyzickej a psychickej záťaži, pomôže telu so na túto záťaž adaptovať. Tribulus optimalizuje fungovanie a regeneráciu organizmu po všetkých jeho stránkach, to znamená, že má pozitívny vplyv aj na kvalitu spánku. Zároveň má aj vlastnosti súvisiace s proteosyntézou. Bioaktívny koenzým B12 ponúka špičkovú využiteľnosť, ktorú je možné porovnávať s injekčnou aplikáciou. V kombinácii s vitamínom B6 je esenciálna najmä pre redukciu únavy a vyčerpania = energia + proteosyntéza + zrýchlenie regenerácia . Toto je dosiahnuté aj tým, že koenzým B12 a vitamin B6 prispievajú k normalizácii hladiny homocysteínu (odpadová látka vznikajúca preťažením organizmu). Ďalším benefitom je optimálne fungovanie mitochondrií (bunková elektráreň).
Glycín a spol. = glycín + bisglycinát horečnatý + bisglycinát zinočnatý Recharge zároveň obsahuje zložky, ktoré sú dlhoročnou skúsenosťou preverené z hľadiska podpory spánku - glycín a glycínové cheláty vo forme zinku a horčíka (2 kapsule obsahujú z uvedených troch foriem, viac ako 1 g glycínu). Hladina minerálov je šetrne optimalizovaná tak, aby bola plne funkčná pre nočnú regeneráciu a zároveň umožňovala v prípade potreby súčasnú suplementáciu s ďalšími multivitamínmi a produktmi.
Prečo Recharge? Keď sme nevyspaní a unavení, nestačilo by navýšiť len príjem jednoduchých stimulantov ako je napr. kofeín, alebo synefrín? Z krátkodobého hľadiska áno. Z dlhodobého hľadiska si tým škodíme, pretože telo takzvane „ide na dlh“. Recharge tak môže predstavovať "cestu von z kolotoča". Dobytie batérie a obnova vyčerpaných sústav (nervová sústava, tkanivá a svalová hmota), zlepšenie kvality spánku a zrýchlenie regenerácia vedie v dlhodobej perspektíve k prirodzenému zlepšenie tréningových výsledkov a celkovej kondície .

Odporúčané dávkovanie

Berte 1-2x kapsule denne, večer pred spaním.

Nutričné hodnoty

Počet dávok : 60 1 kapsula
Glycín 350 mg
Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (štandardizované na obsah 60% furostanolového saponínu, determinovaného ako protodioscín) 250 mg
Bisglycinát horečnatý z toho horčík 230 mg 46 mg (12,6 % RHP)
Vitamin B6 (pyridoxín-hydrochlorid) 5 mg
Bisglycinát zinočnatý z toho zinok 15 mg 3 mg (30 % RHP)
Koenzým B12 (kobalamín) 125 µg

Zloženie

Glycín 350 mg, suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris 250 mg (štandardizované na obsah 60% furostanolového saponínu, determinovaného ako protodioscín), bisglycinát horečnatý 230 mg (poskytuje 46 mg horčíka tj. 12,6% RHP *), vitamin B6 5 mg ( pyridoxín-hydrochlorid), bisglycinát zinočnatý 15 mg (poskytuje 3 mg zinku tj 30 % RHP*), koenzým B12 (kobalamín) 125 µg, obal kapsule (hydroxypropyl-metylcelulóza, farbivo oxid tita , stearan horečnatý).