Novinka
Blood And Guts - Vitamíny a minerályBlood And Gutsod: 22,00 €
Shadowhey - Vitamíny a minerályShadowheyod: 51,90 €
Iso Lactofree Protein 85% - Vitamíny a minerályIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Metabolic Mass Gainer - Vitamíny a minerályMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Náš tip
Whey Protein 80% - Vitamíny a minerályWhey Protein 80%od: 21,00 €
Yummy Oats - Vitamíny a minerályYummy Oatsod: 17,00 €
Anabolic Mass - Vitamíny a minerályAnabolic Massod: 39,00 €
Tribandrol - Vitamíny a minerályTribandrolod: 42,90 €
  /   Vitamíny a minerály   /   komplexné   /  

Kidney MAX

komplexné - Vitamíny a minerály

Kidney MAX

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Czech Virus
Rastlinný produkt pre podporu normálnej činnosti obličiek a vylučovania  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 30 kaps.30 kaps.30 Skladom15,90 €12%14,00 €
 
 

Rastlinný produkt pre podporu normálnej činnosti obličiek a vylučovania

Kidney MAX je komplexný rastlinný produkt pre podporu normálnej činnosti obličiek a vylučovanie . Zloženie obsahuje kurkumín, extrakt zo žihľavy, zlatobyle, brezových listov, podzemku pýru plazivého a tiež piperínu pre lepšiu využiteľnosť najmä kurkumínu, ale aj všetkých ostatných látok. Vďaka obsiahnutým látkam Kidney MAX podporuje správnu funkciu obličiek , močových ciest , má vplyv na vylučovanie vody z organizmu alebo napríklad podporuje normálne funkciu dýchacieho systému .

Kurkumín

Štandardizovaný extrakt z Kurkumy dlhé ( 95% kurkumínu a ďalších kurkuminoidov). Kurkumín je najviac biologicky aktívne látkou tejto rastliny. Ide o prírodný antioxidant, podporuje činnosť nervovej sústavy a krvného obehu a posilňuje imunitný systém. Suplementácia kurkumínom znižuje markery zápalov a zvyšuje hladinu endogénnych antioxidantov v tele.

Žihľava

Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) má veľké množstvo pozitívnych vplyvov na naše zdravie. Má vplyv napríklad na normálnu činnosť obličiek - vylučovanie, vylučovanie vody z organizmu, normálnu činnosť cievnej sústavy, normálnu funkciu dýchacieho systému a mnoho ďalších. Žihľava tiež obsahuje plno cenných mikroživín (flavonoidy, karotény, triesloviny, chlorofyl, minerály atď.).

Zlatobyľ a breza

Zlatobyľ je zdrojom flavonoidov ( Rutin , betaín), horčinov, fenelových zlúčenín, trieslovín, slizu, silíc, saponínov, flavónového farbiva a amidu kyseliny nikotínovej. Má vplyv na normálnu funkciu močovej sústavy.

Listy z brezy podporujú správnu funkciu močových ciest a obličiek, prirodzenú obranyschopnosť a normálne trávenie.

Pýr plazivý a piperín

Pýr plazivý je v prírode nepríjemná burina, ktorá ponúka ale plno benefitov. Obsahuje inositol, draselné soli, inulín a rôzne enzýmy. Pýr nemá schválené zdravotné tvrdenie, avšak odporúčame si informácie k nemu dohľadať v dostupných zdrojoch.

Piperín je aktívne zložka z čierneho korenia, ktorá zlepšuje absorpciu všetkých ostatných látok v zložení, najmä ale kurkumínu, ktorý má vďaka piperínu mnohonásobne lepšiu využiteľnosť.

Pre koho je produkt určený

Kidney MAX je vytvorený pre všetkých užívateľov, ktorí dbajú na stav svojich obličiek . Či už ste bežný používateľ alebo profesionálne športovec, Kidney MAX vám môžu pomôcť zlepšiť fungovanie vašich obličiek . Komplexné zloženie rastlinných extraktov ponúka aktuálne jeden z top produktov na celom trhu pre podporu obličiek a močových ciest.

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 kapsulu kedykoľvek počas dňa s jedlom. Dostatočne zapite vodou. Neprekračujte 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty

Účinná látka Obsah v dennej dávke 1 kapsula
Extrakt z podzemku kurkumy 262 mg
z toho kurkumín 250 mg
Extrakt z koreňa žihľavy 100 mg
Extrakt zo zlatobyle 100 mg
Extrakt z brezových listov 100 mg
Extrakt z podzemku pýru plazivého 50 mg
Extrakt z čierneho korenia 5,3 mg
z toho piperín 5 mg

Zloženie

Extrakt z podzemku kurkumy (Curcuma longa), extrakt z koreňa žihľavy (Urtica dioica), extrakt z byliny zlatobyla (Solidago virgaurea), extrakt z listov brezy (Betula pendula), extrakt z podzemku pýru (Agropyron repens), protispeka mastných kyseliny a oxid kremičitý), extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum), kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza, karagenan, farbivo - uhličitan vápenatý, modifikovaný škrob, regulátor kyslosti - octan draselný)