Novinka
Iso Lactofree Protein 85% - Vitamíny a minerályIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Metabolic Mass Gainer - Vitamíny a minerályMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Blood And Guts - Vitamíny a minerályBlood And Gutsod: 22,00 €
Shadowhey - Vitamíny a minerályShadowheyod: 51,90 €
Náš tip
Tribandrol® gen.2 - Vitamíny a minerályTribandrol® gen.2od: 42,90 €
Yummy Oats - Vitamíny a minerályYummy Oatsod: 17,00 €
Anabolic Mass - Vitamíny a minerályAnabolic Massod: 39,90 €
Whey Protein 80% - Vitamíny a minerályWhey Protein 80%od: 21,00 €
  /   Vitamíny a minerály   /   komplexné   /  

ColonClean Ultra

komplexné - Vitamíny a minerály

ColonClean Ultra

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Czech Virus
Vláknina pre zdravú funkciu čriev  

Varianty tohto výrobku

 BaleniePríchuťVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 300 gjablko300 g jablko30 Skladom25,90 €3%25,00 €
 
 
 300 gčerešňa300 g čerešňa30 Skladom25,90 €3%25,00 €
 
 

Vláknina pre zdravú funkciu čriev

Vláknina je nevyhnutnou zložkou nielen pre zdravú funkciu čriev, ale aj pre celkovú funkciu vášho imunitného systému. Prieskumy ukazujú, že Česká a Slovenská republika patria medzi krajiny, kde je riziko rôznych závažných ochorení najvyššie práve kvôli nedostatku vlákniny. V spoločnosti Czech Virus sme prišli s riešením, ktoré pomôže tieto štatistiky zlepšiť vďaka nášmu produktu ColonClean Ultra.

ColonClean Ultra je odpoveďou na tento problém - kľúč k lepšiemu tráveniu a celkovému zdraviu v jednej vhodnej dávke.

Je to zmes 5 starostlivo vybraných vláknin a dvoch probiotík, ktoré podporujú vaše zdravie zvnútra. Táto zmes je primárne zameraná na črevá, ale prináša celý rad zdravotných benefitov - môže pomôcť najmä pri trávení, pomôcť posilniť imunitný systém a podporiť zdravé chudnutie.

Psyllium

Vláknina v Psylliu má schopnosť absorbovať vodu a vytvárať gélovitú substanciu, ktorá napomáha tráveniu, zlepšuje konzistenciu stolice a môže pomôcť pri kontrole hladiny cukru v krvi . Je to forma rozpustnej vlákniny získaná z obalov semien rastliny Plantago ovata, známej aj ako indický skorocel.

Sunfiber®

Podporuje zdravie črevnej mikroflóry a môže pomáhať pri regulácii hladiny cukru a cholesterolu v krvi . Ide o čiastočne hydrolyzovanú guarovú vlákninu. Táto vláknina sa získava z rastliny guar a je známa svojou vysokou rozpustnosťou vo vode a schopnosťou prispievať k lepšiemu tráveniu.

Glukomanán

Používa sa ako doplnok stravy na podporu chudnutia a zlepšenie trávenia. Táto vláknina má schopnosť absorbovať veľké množstvo vody, čím zvyšuje pocit sýtosti a pomáha regulovať hladinu cukru v krvi. Glukomanán je rozpustná vláknina získavaná z koreňa rastliny konjak.

Inulín

Môže pomôcť zlepšiť trávenie, podporiť zdravie čriev a pomôcť regulovať hladinu cukru v krvi. Je to typ rozpustnej vlákniny, ktorá sa získava najmä z koreňov čakanky. Pôsobí ako prebiotikum, čo znamená, že podporuje rast prospešných baktérií v črevách

Odolnýdextrín

Je typ rozpustnej vlákniny, ktorá sa nestrávi ľahko . Táto vláknina sa často používa na zlepšenie zdravia tráviaceho traktu, pretože podporuje rast prospešných črevných baktérií a môže pomáhať pri regulácii hladiny cukru a cholesterolu v krvi . Zvyšuje tiež pocit sýtosti, čo môže byť užitočné pri kontrole hmotnosti.

  • PROBIOTIKÁ OBSIAHNUTÉ V COLONCLEAN ULTRA
Lactobacillus acidophilus

Je prospešný mikroorganizmus, ktorý pomáha pri trávení potravy, produkcii vitamínu K a potláča rast škodlivých baktérií. Acidofilus tiež podporuje zdravie črevnej mikroflóry a môže pomôcť pri problémoch, ako je syndróm dráždivého čreva, hnačka alebo vaginálne infekcie.

Bifidobacterium lactis

Druh probiotickej baktérie, ktorá patrí do čeľade Bifidobacterium. Táto baktéria je známa svojimi priaznivými účinkami na tráviaci systém. B. lactis pomáha udržiavať zdravú črevnú flóru, podporuje imunitný systém a môže pomôcť pri tráviacich problémoch, ako je zápcha alebo hnačka. Táto baktéria zohráva úlohu aj pri zlepšovaní vstrebávania živín a môže mať protizápalové účinky.

  • PREČO VENOVAŤ POZORNOSŤ PRÍJMU VLÁKNINY?

Vláknina je dôležitá pre správnu funkciu čriev. Primeraný príjem vlákniny je prevenciou alebo úľavou pri zápche. Podporuje tiež zdravý črevný mikrobióm (črevnú mikroflóru). Ovplyvňuje tiež pravidelnú stolicu a urýchľuje prechod stolice črevom.

Nedostatočný príjem vlákniny zvyšuje pravdepodobnosť vzniku nádorov v črevách.

Odporúčané dávkovanie

10 g (2 čajové lyžičky) v 250 ml vody. Po užití sa odporúča vypiť ďalšie množstvo vody alebo inej tekutiny. Užívajte maximálne raz denne (10 g).

Nutričné hodnoty

Tabuľka nutričných hodnôt:

10 g

Psyllium (Plantago ovata)
2 g
Sunfiber® - čiastočne hydrolyzovaná guarová guma
2 g
Glukomanán
2 g
Inulín z čakanky (Cichorium intybus)
2 g
Rezistentný dextrín
1 g
Lactobacillus acidophilus
1 x 108 CFU**
Bifidobacterium lactis
1 x 108 CFU**

Zloženie

Príchuť jablka:psyllium (šupka skorocelu - Plantago ovata), Sunfiber® - čiastočne hydrolyzovaná guarová guma, glukomannan, čakankový inulín (Cichorium intybus), rezistentný dextrín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sušený jablkový prášok, aróma, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), sladidlo (sukralóza), farbivo (riboflavíny).

Višňová príchuť: sunfiber® - čiastočne hydrolyzovanáguarová guma, glukomanán, inulín z čakanky (Cichorium intybus), rezistentný dextrín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), farbivá (šťava z červenej repy a čerešne v), aróma, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), sladidlo (sukralóza).