Novinka
Blood And Guts - Predtréningové pumpyBlood And Gutsod: 22,00 €
Iso Lactofree Protein 85% - Predtréningové pumpyIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Shadowhey - Predtréningové pumpyShadowheyod: 51,90 €
Metabolic Mass Gainer - Predtréningové pumpyMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Náš tip
Whey Protein 80% - Predtréningové pumpyWhey Protein 80%od: 21,00 €
Yummy Oats - Predtréningové pumpyYummy Oatsod: 17,00 €
Tribandrol - Predtréningové pumpyTribandrolod: 42,90 €
Anabolic Mass - Predtréningové pumpyAnabolic Massod: 39,00 €
  /   Predtréningové pumpy   /   So stimulantmi   /  

Agrezz

So stimulantmi - Predtréningové pumpy

Agrezz

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Extrifit
Veľkou výhodou produktu je nulový obsah sacharidov a tuku, vďaka ktorému je produkt vhodný aj pre všetkých, ktorí chcú vyrysovať  

Varianty tohto výrobku

 BaleniePríchuťVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 20,80 gmalina20,80 g malina1 Skladom2,30 €17%1,90 €
 
 
 20,80 gpomaranč20,80 g pomaranč1 Skladom2,30 €17%1,90 €
 
 
 20,80 gmango-ananás20,80 g mango-ananás1 Skladom2,30 €17%1,90 €
 
 
 20,80 gjahoda-mäta20,80 g jahoda-mäta1 Skladom2,30 €17%1,90 €
 
 

Veľkou výhodou produktu je nulový obsah sacharidov a tuku, vďaka ktorému je produkt vhodný aj pre všetkých, ktorí chcú vyrysovať

Určený pre náročných športovcov! Zažijete novú dimenziu tréningu! Je to skutočne silný produkt, dodržujte teda odporúčané dávkovanie a neužívajte ho v krátkej dobe pred spánkom, je tak silný, že by jeho účinok mohol pretrvávať aj v čase, keď už potrebujete regenerovať!.Agrezz® Vám navyše prinesie príjemný chuťový zážitok, ponúkame Vám ho vo skvelých príchutiach. A aby ste nemuseli odsypávať prášok z veľkého balenia alebo ho neprakticky nosiť so sebou na tréning, pripravili sme pre Vás produkt v sáčkoch, kde je dávka úplne presne odmeraná, sáčok je malý a praktický, kdekoľvek ho môžete mať so sebou a v prípade potreby iba rozpustiť vo vode - a nápoj je hotový.

Unikátna kombinácia stimulantov:

  1. Efekt tohto produktu je daný unikátnou kombináciou stimulantov produkcie NO (oxidu dusnatého), citrulínu, beta alanínu a arginínu, stimulačných látok kofeínu a taurínu, ďalej extraktu z plodov pomarančovníka horkého (synefrínu), zo zeleného čaju, extraktu z čierneho korenia (piperínu), cholínu, tyrozínu a DMAE.
  2. Stimulanty produkcie oxidu dusnatého citrulín, beta alanín, arginín a PepForm® - Arginine Peptides (značkové peptidy arginínu) zaistia maximálne napumpovanie svalu. Tento efekt poznáte z tzv. "Enóček".
  3. Stimulanty kofeín, taurín, tyrozín, DMAE (dimetylaminoetanol) a extrakt zo zeleného čaju pôsobia stimulačne - podporia teda Vaše sústredenie na tréning, nakopnú Vás, oddialia pocity únavy a môžete tak efektívne trénovať po dlhšiu dobu než normálne!
  4. Cholín a inozitol sú látky, ktoré zlepšujú využitie tukov a pôsobia navyše hepatoprotektívne, teda chránia Vašu pečeň.
  5. Synefrín podporuje tvorbu tepla, vďaka jeho obsahu sa budete viac potiť a viac spaľovať tuk - a teda mať aj viac energie na tréning.
  6. Piperín (výťažok z čierneho korenia) tiež podporuje spaľovanie tuku, navyše zlepšuje využitie ostatných účinných látok a je všeobecne veľmi cenenou účinnou látkou s radom pozitívnych účinkov na zdravie, významné sú hlavne jeho antioxidačné a protizápalové účinky.
  7. Navyše vďaka obsahu účinných látok, ako je zelený čaj, piperín, cholín a inozitol, ktoré ovplyvňujú metabolizmus tukov, podporuje jeho spaľovanie.

Odporúčané dávkovanie

Obsah sáčku (20,8 g) rozpusťte v 200-300 ml vody. Určené k priamej konzumácii. Pred začiatkom užívania si urobte test tolerancie s 1/2 jednej dávky pre overenie, či netrpíte precitlivenosťou na niektorú z obsiahnutých látok, či sa u Vás neprejavujú nežiaduce účinky.

Nutričné hodnoty

Veľkosť jednej dávky: (príchuť mango-ananás)1 sáčok (20,8g)
Hodnoty jednej dávky  
Energetická hodnota 217 kJ/52 kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0,5 g
z toho cukry 0 g
Vláknina 0 g
Bielkoviny 0,4 g
Soľ 0,1 g
Aminokyseliny:  
L-citrulín DL-malát 6 500 mg
z toho čistá forma L-citrulínu 4 550 mg
Beta-Alanín 4 000 mg
Arginín báza 1 695 mg
Peptidy:  
Arginín peptidy 500 mg
Arginín celkom 2 000 mg
Aminokyseliny celkom 13 745 mg
Agrezz Matrix:  
Extrakt zeleného čaju (30 % kofeín) 250 mg
Kofeín bezvodý 200 mg
DMAE bitartrát 54 mg
z toho čisté DMAE 20 mg
Synefrín 10 mg
Piperín 20 mg
Cholín bitartrát 1 000 mg
Inozín 1 000 mg

Zloženie

Príchuť mango-ananás: L-citrulín DL-malát, beta alanín, taurín, arginín bázy, tyrozín, cholín, inozín, peptidy aminokyseliny L-arginínu, extrakt zo zeleného čaju, kofeín bezvodý, DMAE bitartrát, extrakt z čierneho korenia - piperín, extrakt Citrus Aurantium - synefrín, fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), aróma, beta karotén (prírodné farbivo), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), sukralóza (sladidlo).

Príchuť pomaranč: L-citrulín DL-malát, beta alanín, taurín, arginín bázy, tyrozín, cholín, inozín, peptidy aminokyseliny L-arginínu, extrakt zo zeleného čaju, kofeín bezvodý, DMAE bitartrát, extrakt z čierneho korenia - piperín, extrakt Citrus Aurantium - synefrín, fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), aróma, beta karotén (prírodné farbivo), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), sukralóza (sladidlo).