Novinka
Micro Whey Active - AminokyselinyMicro Whey Activeod: 29,00 €
Blood And Guts - AminokyselinyBlood And Gutsod: 22,00 €
Shadowhey - AminokyselinyShadowheyod: 51,90 €
Metabolic Mass Gainer - AminokyselinyMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Iso Lactofree Protein 85% - AminokyselinyIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Náš tip
Whey Protein 80% - AminokyselinyWhey Protein 80%od: 21,00 €
Anabolic Mass - AminokyselinyAnabolic Massod: 38,90 €
Yummy Oats - AminokyselinyYummy Oatsod: 17,00 €
Tribandrol® gen.2 - AminokyselinyTribandrol® gen.2od: 42,90 €
  /   Aminokyseliny   /   Glutamín   /  

L-Glutamine

Glutamín - Aminokyseliny

L-Glutamine

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
100%-ne čistý L-glutamín.
Glutamín - Aminokyseliny  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 600 g600 g1001 - 3 pracovné dni
Sledovať dostupnosť
28,90 €10%26,00 €
 
 
 
Ak si prajete byť informovaný o doskladnení tovaru, prosím zadajte svoj email:
Antispam kontrola - Napíšte výsledok 2x3 =
 

100%-ne čistý L-glutamín.

Nenahraditeľná anabolická, antikatabolická aminokyselina! Glutamín je najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina v ľudskom tele. Jeho dôležitosť dokazuje aj to, že 60% voľných aminokyselín vo svaloch je tvorených z glutamínu. Pri rôznych stresových situáciách, ako sú napríklad obdobie pred a po tréningu, je glutamínová potreba zvýšená v takej miere, že množstvo vytvorené v organizme už nestačí na pokrytie tejto potreby. Kvôli týmto podmienkam sa stáva glutamín esenciálnou aminokyselinou. Okrem svalov, potrebujú glutamín aj iné tkanivá. Tráviaci a imunitný systém ho využíva jednak ako zdroj energie a zároveň ako prekurzor nukleotidov. Nukleotidy sú organické molekuly, ktoré sú hlavnými zložkami transportných molekúl, ako aj DNA a RNA. Profitujú z nich hlavne tkanivá s rýchlym delením buniek, ktoré majú veľkú spotrebu energie. Prednosti glutamínu sú: podpora vzniku rastového hormónu, oddialenie únavy, zvýšenie objemu buniek, posilnenie imunitného a tráviaceho systému a zlepšenie glykogénovej syntézy. Pomáha udržiavať optimálnu hladinu glutamínu a maximalizovať objem svalových buniek. Po každom tréningu dôjde k rastu objemu a sily!

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte jednu kopcovú čajovú lyžičku (6 g) s 300-400 ml vody, džúsu alebo iného nápoja obsahujúceho sacharidy. Užívajte predovšetkým pred/počas a po tréningu, a taktiež pred spaním za účelom zvýšenia úrovne rastového hormónu a bojovania s nočným katabolizmom.

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí nad 18 rokov! Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete negatívnu reakciu, alebo vedľajšie účinky. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo máte diagnostikovanú nejakú chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Nie je určené pre deti! 

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! 
Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia, starostlivo uzavreté! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí!

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Informácie pre alergikov

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašíd, zelera, rýb a kôrovcov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Scitec_nutrition-logo