Novinka
Blood And Guts - Vitamíny a minerályBlood And Gutsod: 22,00 €
Shadowhey - Vitamíny a minerályShadowheyod: 51,90 €
Iso Lactofree Protein 85% - Vitamíny a minerályIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Metabolic Mass Gainer - Vitamíny a minerályMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Náš tip
Tribandrol - Vitamíny a minerályTribandrolod: 42,90 €
Whey Protein 80% - Vitamíny a minerályWhey Protein 80%od: 21,00 €
Yummy Oats - Vitamíny a minerályYummy Oatsod: 17,00 €
Anabolic Mass - Vitamíny a minerályAnabolic Massod: 39,00 €
  /   Vitamíny a minerály   /   komplexné   /  

Adaptotest

komplexné - Vitamíny a minerály

Adaptotest

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Prom-In
Vďaka svojmu zloženiu a výťažkom z rôznych bylín a rastlín pomôže vášmu telu nájsť a udržať hormonálnu rovnováhu  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 150 kaps.150 kaps.50 Skladom24,90 €4%24,00 €
 
 

Vďaka svojmu zloženiu a výťažkom z rôznych bylín a rastlín pomôže vášmu telu nájsť a udržať hormonálnu rovnováhu

Možno ste vyskúšali radu produktov zvaných „TESTOSTERON BOOSTER“ a tiež ste pravdepodobne zistili, že väčšina z nich nefunguje. Tu je niekoľko dôvodov, prečo je to tak:

 1. Sekréciu testosterónu nie je možné zásadne navýšiť, je ju ale možné optimalizovať.
 2. Dôležitá je predovšetkým redukcia kortizolu a optimalizácia hormonálnej rovnováhy.
 3. Je dôležité použiť funkčné zložky v dostatočných dávkach.
 4. Niektoré zložky môžu mať v dlhodobom horizonte negatívny efekt, napríklad Tribulus.

Optimalizácia produkcie hormónov je zložitá, komplexná a nie je jednoduché ju zásadne ovplyvniť pozitívnym smerom. Vytvoriť produkt, ktorý má naozaj zmysel užívať a nebude len ťahaním peňazí z vreciek zákazníkov, je ešte zložitejšie. Práve preto ste na „TESTOSTERON BOOSTER“ od firmy PROM-IN čakali tak dlho!

Povedzme si to ale na rovinu, nový ADAPTOTEST nie je „TESTOSTERON BOOSTER“. Prečo? Pretože nič také ani neexistuje. Avšak narozdiel od konkurenčných produktov, ktoré to o sebe tvrdia, ADAPTOTEST poskytne potenciál zlepšiť rovnováhu Vašich hormónov, a to v dlhodobom horizonte.

Nesľubujeme nemožné, pretože, ako viete, sme transparentní a vyrábame naozaj poctivé suplementy s funkčným zložením.

Zloženie vždy hovorí za nás.

ADAPTOTEST = adaptogény v dostatočnom množstve

 • Fenugreek (Senovka grécka)

Každá dávka AdaptoTest obsahuje 450 mg vysoko kvalitného extraktu Fenugreek. Táto zaujímavá rastlina obsahuje furostanolové saponíny s niekoľkými zaujímavými efektami. Tieto saponíny preukázali priame ovplyvnenie činnosti leydigových buniek aktiváciou kľúčových enzýmov zodpovedných za premenu cholesterolu na testosterón. Fenugreek súčasne výrazne znižuje oxidačný stres. Práve semenníky sú veľmi citlivé na oxidačné pôsobenie, čo je jednou z príčin zníženej produkcie testosterónu pri športovcoch. Čo je však najdôležitejšie?! Fenugreek vie uvoľniť viac testosterónu z jeho hlavného viažúceho sa globulínu SHBG, čo znamená viac aktívneho testosterónu. A posledná bomba pre túto kľúčovú zložku nášho produktu: Fenugreek znižuje konverziu testosterónu na DHT a estrogén. to znamená, že ponúka ultimátnu ochranu Vašej prostaty, a navyše výrazne zníži spaľovanie tuku.

 • Ashwagandha (Vitánia uspávacia)

ADAPTOTEST pracuje s vysokou dávkou 300 mg Ashwagandha extraktu s pomerom 5:1. To zodpovedá 1500 mg čistého prášku Ashwagandhy. Ashwaganda veľmi efektívne redukuje hladinu kortizolu. Zároveň ako adaptogén, podobne ako Fenugreek, chráni semenníky pred oxidačným stresom. Podľa mnohých štúdií tiež pomáha spaľovať tuk, čo má v konečnom dôsledku tiež vplyv na optimalizáciu hladín hormónov. O efektoch ako je zlepšení spánku, redukcia úzkosti a depresívnych stavov nie je potrebné ani hovoriť, pretože ajurvédska medicína k týmto cieľom využíva túto bylinku už mnoho storočí.

 • Rhodiola Rosea (Rozchodnica ružová)

Ďalšia adaptogénna rastlina, ktorá pôsobí v synergii s ostatnými zložkami produktu. Nejde síce o zložku, ktorá by mala priamy vplyv na hladinu testosterónu, jej komplexné pôsobenie však v konečnom dôsledku pôsobí na celkovú hormonálnu rovnováhu. Rhodiola pomáha redukovať príznaky stresu a zlepšiť spánok. Súčasne optimalizuje funkcie pečene a obličiek.

 • Panax Ginseng (Všehoj ázijský - ženšen)

Snáď najznámejšia adaptogénna bylina. Ako takmer všetky adaptogény, aj ženšen má silné antioxidačné a protizápalové vlastnosti. Znižuje zápalové markery a chráni telo pred oxidačným stresom. Podobne ako Rhodiola pomáha znížiť príznaky stresu, pôsobí proti depresii a úzkosti, zlepšuje náladu. Využíva sa pri erektilnej dysfunkcii, podporuje sexuálnu výkonnosť a zvyšuje libido.

 • Muira Puama

Je ďalším príkladom toho, že hovoriť pri adaptogénch o zvyšovaní hladiny testosterónu je len obmedzené vnímanie celku a nepochopenie, že takto to proste nefunguje. Pri väčšine efektoch týkajúcich sa všetkých zložiek nášho produktu by sme sa len opakovali. Vlastne sme to aj robili v predchádzajúcom texte. Snažíme sa jednoducho „vypichnúť“ len to zaujímavé. Muira Puama ponúka veľmi zaujímavé efekty. Pôsobí na oblasť corpus cavernosa a tým pomáha udržať erekciu. A to sa hodí :) Každopádne jej pozitívny vplyv na psychiku je podobný ostatným adaptogénom. Navyše má preukázaný efekt pri podpore učenia a pri celkovom zlepšení kognitívnych funkcií.

Pod čiarou alebo prečo bez Tribulusu a DAA?

Obe vyššie zmienené zložky ponúkajú určitý potenciál, avšak ich pôsobenie je obmedzené v čase. Tribulus je vynikajúci v podpore činnosti obličiek a pečene, podobne aj kyselina D-asparágová. Bohužiaľ pri tribuluse je zároveň rizikom stimulácia aromatizácie testosterónu a tým následné zvýšenie hladiny estrogénu. DAA je tu zasa efektívna, bohužiaľ však na optimalizáciu hladiny hormónov funguje len počas veľmi obmedzenej doby. Preto je vhodné ju využiť iba krátkodobo, napríklad v období extrémnej záťaže. AdaptoTest je však koncipovaný tak, aby Vám pomáhal počas celého roku.

AdaptoTest nie je ultimatívny „TESTOSTERON BOOSTER“, aj napriek tomu, že by to znelo naozaj super. Bohužiaľ toto žiadny legálny produkt nezaistí.

My ponúkame produkt, ktorý Vám pomôže:

 • Optimalizovať hormonálnu rovnováhu
 • Zlepšiť regeneráciu
 • Redukovať estrogén
 • Pomôže k zdraviu prostaty
 • Zlepší Vašu náladu

A možno zlepší aj Vaše libido :)

Tak čo myslíte, stojí AdaptoTest za vyskúšanie? My myslíme, že rozhodne áno!

PS: AdaptoTest je vhodný aj pri TRT terapii. Zvyšuje totiž jej účinnosť a bezpečnosť.

Kľúčové výhody

 • Optimalizovať hormonálnu rovnováhu

 • Zlepšiť regeneráciu

 • Redukovať estrogén

 • Pomôže k zdraviu prostaty

 • Ako bonus zlepší vašu náladu

 • A možno podporí aj vaše libido

Odporúčané dávkovanie

3 kapsuly denne.

Nutričné hodnoty

Obsah účinných látokDenná dávka
(3 kapsule)
Extrakt zo semien senovky gréckej (Trigonella foenum–graecum) 8:1 450 mg
Extrakt z koreňa vitánie uspávajúcej - ashwagandhy (Withania somnifera) 300 mg
Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 10:1 150 mg
Extrakt z kôry Muira puama (Ptychopetalum olacoides) 4:1 150 mg
Extrakt z koreňa všehoja ázijského - ženšenu (Panax ginseng)  5:1 150 mg

Zloženie

Transparentná rastlinná kapsula, extrakt zo semien senovky gréckej (Trigonella foenum–graecum) 8:1, extakt z koreňa vitánie uspávajúcej - ashwagandhy (Withania somnifera), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 10:1, extrakt z kôry Muira puama (Ptychopetalum olacoides) 4:1, extrakt z koreňa všehoja ázijského - ženšenu (Panax ginseng) 5:1, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín.