Novinka
Metabolic Mass Gainer - Stimulanty testosterónuMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Shadowhey - Stimulanty testosterónuShadowheyod: 51,90 €
Blood And Guts - Stimulanty testosterónuBlood And Gutsod: 22,00 €
Iso Lactofree Protein 85% - Stimulanty testosterónuIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Náš tip
Whey Protein 80% - Stimulanty testosterónuWhey Protein 80%od: 21,00 €
Tribandroll® gen.2 - Stimulanty testosterónuTribandroll® gen.2od: 42,90 €
Anabolic Mass - Stimulanty testosterónuAnabolic Massod: 39,90 €
Yummy Oats - Stimulanty testosterónuYummy Oatsod: 17,00 €
  /   Stimulanty testosterónu   /  

Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris - Stimulanty testosterónu

Tribulus Terrestris

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: VemoHerb
Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% Protodioscínu od VemoHerb v balení 90 kapsúl.  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 90 kaps.90 kaps.15 Skladom25,90 €15%22,00 €
 
 

Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% Protodioscínu od VemoHerb v balení 90 kapsúl.

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidného saponínu Protodioscín (štandardizácia na 60%), čo je v súčasnej dobe v rámci celosvetového merítka jeden z najsilnejších dostupných extraktov s obsahom Protodioscínu na trhu (POZOR - nezamieňať s celkovými saponínami!) Štandardizovaný obsah Protodioscínu je garanciou nízkeho obsahu ostatných menej účinných saponínov ako je Protogracilín a ďalšie, ďalej je limitovaný obsahom flavonoidov (vždy pod 10%) a tanínov (vždy pod 10%).

Originálny bulharský Tribulus, skutočná garancia účinku.

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžete nájsť len v určítých častiach sveta ako sú USA, južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že bulharský Tribulus má úplne iné vlastnosti ako Tribulus z iných častí sveta. To tiež jednoznačne potvrdila aj najnovšia vedecká štúdia, ktorú uskutočnil tím pracovníkov z univerzity v Mississippi (M. Ganzera, E. Bedir, IA Khan). Spomínaný rozdiel je v obsahu hlavnej účinnej látky, steroidného saponínu Protodioscín, ktorý má masívne anabolické účinky, navyše aj účinky podporujúce sexuálne libido. Originálny bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyššie množstvo Protodioscínu v sušine oproti Tribulusu z iných častí sveta. Z tohto dôvodu je tiež bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne drahšia. Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, obdobím zbierania, atď. Preto je tiež napr. čínsky alebo indický tirbulus využívaný ku rozdielnym účelom ako je diuretické pôsobenie, atď. U týchto produktov nie je garantovaný obsah Protodioscínu, ale sú obvykle uvádzané len celkové saponíny, pretože obsah Protodioscínu je minimálny. 

Ako spoznám originálny bulharský Tribulus?

V súčasnosti existujú v Bulharsku len dvaja hlavní producenti ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom Protodioscínu: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscín) a Sopharma Tribestan (priemer 54-55% Protodioscín/Protogracilín). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je držiteľom špeciálnej technológie na extrakciu Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% čistého Protodioscínu.

POZOR - nikdy si nezamieňajte obsah čistého Protodioscínu s obsahom celkových saponínov. Saponíny sú len všetobecným pojmom, napr. 95% extrakt s obsahom saponínov môže obsahovať iba 1,5% Protodioscínu! Dôvodom je práve pôvod suroviny.

Ako funguje VemoHerb Tribulus Terrestris?

Steroidný saponín Protodioscín je aktívnou substanciou, ktorá stimuluje produkciu pohlavných hormónov (testosterónu u mužov, estrogénu u žien), pôsobí pozitívne na centrálny nervový systém a funguje ako aktívny komponent anabolického charakteru. V mužskom tele Protodioscín zvyšuje hladinu testosterónu, reguluje hladinu ostatných hormónov bez zasahovania do ich funkcie a optimalizuje funkčnosť prostaty. U žien zvyšuje Protodioscín hladinu pregnenolonu, progesterónu a hladinu estrogénov, zlepšuje sexuálne libido, podporuje pozitívny psychický a emočný stav.

Protodioscín z VemoHerb Tribulus Terrestris stimuluje produkciu luteinizačného hormónu v hypofýze a priamo tak zvyšuje vylučovanie pohlavných hormónov – v prípade mužov je to testosterón, ktorý má významný vplyv na pozitívnu dusíkovú bilanciu, proteínovú syntézu a nárast svalovej hmoty.

VemoHerb Tribulus Terrestris a jeho pôsobenie na libido

VemoHerb Tribulus Terrestris je nehormonálny suplement rastlinného pôvodu, ktorý je využívaný na zvýšenie sexuálneho libida a potencie, k stimulácii produkcie testosterónu a na udržanie optimálnej hladiny hormónov kortizolu a estradiolu. Preukázané sú pozitívne účinky na fertilitu (plodnosť), vhodná je tiež aplikácia počas menopauzy a andropauzy u mužov.

VemoHerb Tribulus Terrestris a jeho anabolické pôsobenie

VemoHerb Tribulus Terrestris zvyšuje dostupnú hladinu energie počas fyzického výkonu, pomáha odstraňovať toxíny vzniknuté psychickým stresom, podporuje odbúravanie tuku a stimuluje rast svalovej hmoty a sily.

VemoHerb Tribulus Terrestris zvyšuje tiež retenciu dusíka (využiteľnosť bielkovín a ich následné zabudovanie do svalových vlákien). Protodioscín obsiahnutý vo výrobku VemoHerb Tribulus Terrestris je látkou všestranne využiteľnou v kulturistike a všetkých silových športoch zameraných na zvýšenie objemu čistej svalovej hmoty. VemoHerb Tribulus Terrestris nemá žiadne vedľajšie účinky.

Sex25


Kľúčové výhody

  • VemoHerb Tribulus Terrestris obsahuje originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% Protodioscínu
  • VemoHerb Tribulus Terrestris stimuluje prirodzenú tvorbu pohlavných hormónov, následkom čoho prispieva k nárastu svalovej hmoty a sily
  • VemoHerb Tribulus Terrestris výrazne zvyšuje sexuálne libido
  • VemoHerb Tribulus Terrestris je skutočná garancia maximálneho účinku

Odporúčané dávkovanie

Základná dávka je 3-6 kapsúl denne v troch dávkach po 1-2 kapsulách. Zapite dostatočným množstvom vody.

Silové športy a kulturistika: 8-týždňová kúra

VemoHerb Tribulus je doporučovaný dávkovať v 8-týždenných kúrach s 2-týždňovou prestávkou. Plná denná dávka je 10-15 mg na 1 kg telesnej hmotnosti, rozdelená do troch dávok v priebehu dňa. Základnú dennú dávku môžete navýšiť až o 50% v prvých 2-3 týždňoch v prípade, že máte požiadavku na rýchlejší nástup účinku.

Napríklad, pokiaľ je Vaša hmotnosť napr. 80 kg, je Vaša denná dávka 800-1200 mg = 4-6 kapsúl denne, tzn. 3 x denne 1-2 kapsuly. Pokiaľ je Vaša hmotnosť napr. 100 kg, je Vaša dávka 1000-1500 mg denne = 6-8 kaspsúl denne, tzn. 3 x denne 2-3 kapsuly.

Po ukončení 8-týždňovej kúry doporučujeme 2-týždňovú prestávku, následne na to doporučujeme celý cyklus zopakovať.

Efektivita v raste svalovej hmoty výrazne stúpa, ak je VemoHerb Tribulus Terrestris vzájomne kombinovaný s doplnkom VemoHerb Ecdysterone

Zloženie

Počet dávok v balení: 11-30 1 kapsle obsahuje
Štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris s obsahom 60% futostanolového saponínu, determinovaného ako Protodioscín 200 mg
Energetická hodnota  je nižší než 50kJ / 12kcal  

želatínová kapsula, 4 mg stearanu horečnatého