Novinka
Shadowhey - Shadowheyod: 51,90 €
Blood And Guts - Blood And Gutsod: 22,00 €
Iso Lactofree Protein 85% - Iso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Metabolic Mass Gainer - Metabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Náš tip
Yummy Oats - Yummy Oatsod: 17,00 €
Whey Protein 80% - Whey Protein 80%od: 21,00 €
Tribandrol® gen.2 - Tribandrol® gen.2od: 42,90 €
Anabolic Mass - Anabolic Massod: 39,90 €

Spôsob platby

V tejto sekcii nájdete informácie ohľadom platby za tovar. Naša spoločnosť ponúka platbu na účet (cez e-banking), kartou online (cez platobnú bránu), na dobierku (platba kuriérovi GLS pri preberaní balíka), a platbu v hotovosti alebo kartou (pri osobnom odbere na našom sklade v Žiline).

cenník platby cena
na účet ZADARMO
kartou online ZADARMO
v hotovosti alebo kartou (osobný odber) ZADARMO
dobierka (kuriér GLS) 1,00 

Ak si zvolíte platbu "na účet", všetky potrebné informácie k vykonaniu platby Vám budú poslané v potvrdzovacom emaile po dokončení objednávky. Vaša zásielka bude odoslaná alebo pripravená na osobný odber v deň prijatia platby. Platbu očakávame do 7 kalendárnych dní, v opačnom prípade objednávku stornujeme.

Ak si zvolíte platbu "kartou online", po dokončení objednávky budete presmerovaní na platobnú bránu, kde budete môcť zaplatiť za objednávku prostredníctvom platobnej karty priamo, alebo prostredníctvom služby Google Pay alebo Apple Pay. Vaša zásielka bude odoslaná alebo pripravená na osobný odber najneskôr na druhý pracovný deň po uskutočnení platby. Platbu očakávame do 7 kalendárnych dní, v opačnom prípade objednávku stornujeme.