Novinka
Blood And Guts - Spaľovače tukovBlood And Gutsod: 22,00 €
Metabolic Mass Gainer - Spaľovače tukovMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Shadowhey - Spaľovače tukovShadowheyod: 51,90 €
Iso Lactofree Protein 85% - Spaľovače tukovIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Náš tip
Anabolic Mass - Spaľovače tukovAnabolic Massod: 39,90 €
Whey Protein 80% - Spaľovače tukovWhey Protein 80%od: 21,00 €
Yummy Oats - Spaľovače tukovYummy Oatsod: 17,00 €
Tribandrol® gen.2 - Spaľovače tukovTribandrol® gen.2od: 42,90 €
  /   Spaľovače tukov   /   L-Karnitín   /  

Acetyl L-Carnitine

L-Karnitín - Spaľovače tukov

Acetyl L-Carnitine

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: MyoTec  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 120 kaps.120 kaps.60 Skladom19,90 €15%17,00 €
 
 

L-karnitín sa zúčastňuje transportu mastných kyselín a lipidov do mitochondrií buniek, kde sú premieňané na energiu. Týmto spôsobom tak podporuje redukčný tréning - má nepriamy, ale veľký vplyv na spaľovanie nadbytočného tuku. Acetyl-l-karnitín je bioaktívna forma karnitínu veľmi dobre dostupná pre telo, ktorú možno odporučiť ako podporu akéhokoľvek typu redukčného tréningu. Suplementácia L-Karnin nevedie spolu s tukom k úbytku svalovej hmoty. Naopak, vlastnosti L-karnitínu súvisia s jej udržaním.

Nootropikum

Mimo spaľovania nadbytočného tuku má Acetyl-L-karnitín vplyv aj na ďalšie oblasti. Jednou z nich je duševná výkonnosť, koncentrácia a pamäť. Deje sa tak prostredníctvom acetylcholínu, neurotransmiteru, ktorého je Acetyl-L-Karnitín prekurzor. Acetylcholín je prítomný v mozgu a jeho vlastnosti súvisí s fungovaním pamäte, sústredením a podobne. Suplementácia Acetyl-L-karnitínu má priamu súvislosť s hladinou acetylcholínu.

Vytrvalosť, výkon a regenerácia

Vlastnosti L-karnitínu súvisia s využitím mastných kyselín ako zdroja energie pri stredne ťažkej záťaži. Vďaka tomu dochádza k oxidácii nadbytočných tukových zásob, ale aj k ušetreniu zásob svalového glykogénu. To je veľmi dôležitá informácia pre všetkých, ktorí potrebujú posilniť vytrvalosť v strednom časovom horizonte - futbalisti, hokejisti, boxeri, EB Fighteri a tiež samozrejme všetci, ktorí cvičia funkčný tréning, crossfit alebo klasickú kulturistiku.

Prečo voliť formu Acetyl-L-karnitínu v kapsulách

Samotný L-karnitín je vo svojej voľnej forme nie celkom stabilný - je silne hygroskopický, čo znamená, že pohlcuje vlhkosť z okolia a vďaka tomu stráca na kvalite. Preto nájdete u produktov s voľným L-karnitínom veľmi často tekuté koncentráty s veľkým podielom stabilizátorov a syntetických zložiek. U práškov sa používa pre stabilizáciu chemická väzba na kyselinu vínnu - L-karnitín-L-tartrát. Optimálnou voľbou pre suplementáciu je tak bioaktívna forma a stabilná forma Acetyl-L-karnitínu v kapsuliach.

O projekte MyoTec

Nabite sa pozitívnou energiou! MyoTec je športová výživa vyrobená z čistých a kvalitných surovín, to všetko s nulovým obsahom umelých sladidiel a minimalizovaným obsahom balastných aditív. So značkou MyoTec viete úplne presne, čo do svojho tela dostávate. Čo je vzhľadom k maximálnej fyzickej výkonnosti a zdravie dôležitejšie?

Celý projekt vznikol ako prvý svojho druhu v roku 2011 a to v nadväznosti na najnovšie trendy a požiadavky v oblasti zdravého životného štýlu a aktívnej fyzickej výkonnosti (cross-funkčný tréning, body weight training, fitness, bojové športy atď.). Značka MyoTec je 100% v českých rukách a dôrazne sa dištancuje od obvyklých marketingových trikov a predaja lacných surovín druhej akosti. Všetky produkty sú GMO free a rBGH / rBST free.

Kľúčové výhody

  • Karnitín v najčistejšej a najviac bioaktívnej forme

  • 510 mg čistého Acetyl L-Carnitinu v jednej kapsule

  • Redukčný tréning, nootropikum, výkon

  • Perfektné pre funkčný tréning, fitness, crossfit aj klasický bodybulding, vytrvalostné športy

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 1-2 kapsule denne 30 minút pred začatím tréningu, popr. ráno 30 minút pred raňajkami. Zapite dostatočne vodou.

Zloženie

Acetyl-L-karnitín hydrochlorid (70,8%) - z toho acetyl-L-karnitín 510 mg, obal kapsule (želatína), celulóza (plnidlo), stearát horečnatý, oxid kremičitý (protihrudkujúce látky).