Novinka
Metabolic Mass Gainer - Kĺbová výživaMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Shadowhey - Kĺbová výživaShadowheyod: 51,90 €
Blood And Guts - Kĺbová výživaBlood And Gutsod: 22,00 €
Iso Lactofree Protein 85% - Kĺbová výživaIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Náš tip
Whey Protein 80% - Kĺbová výživaWhey Protein 80%od: 21,00 €
Yummy Oats - Kĺbová výživaYummy Oatsod: 17,00 €
Tribandrol® gen.2 - Kĺbová výživaTribandrol® gen.2od: 42,90 €
Anabolic Mass - Kĺbová výživaAnabolic Massod: 39,90 €
  /   Kĺbová výživa   /   viaczložková   /  

Joint MAX Ultimate Blend

viaczložková - Kĺbová výživa

Joint MAX Ultimate Blend

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Czech Virus
Komplexná kĺbová výživa s vysokým obsahom funkčných látok v jednej dávke, cez 8 600 mg!  

Varianty tohto výrobku

 BaleniePríchuťVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 345 gtropická zmes345 g tropická zmes30 Skladom32,90 €15%28,00 €
 
 
 345 gtwisted popsicle345 g twisted popsicle30 Skladom32,90 €15%28,00 €
 
 

Komplexná kĺbová výživa s vysokým obsahom funkčných látok v jednej dávke, cez 8 600 mg!

Joint MAX Ultimate Blend je horúcou novinkou z dielne najoriginálnejšej českej značky Czech Virus®. Ide o komplexnú kĺbovú výživu s vysokým obsahom funkčných látok v jednej dávke (cez 8600 mg !!). Premyslené zloženie cieli na celkový stav kĺbov (chrupavky, spojivové tkanivo, zápaly, rozsah pohybu ...) a bolo navrhnuté podľa najaktuálnejších poznatkov v tejto oblasti. Veľkou výhodou tohto produktu je tiež dobrá rozpustnosť a skvelá chuť - neuveríte, že pijete kĺbovú výživu. A to všetko navyše absolútne BEZ CUKRU!

Peptan

Peptan® sú značkové peptidy hydrolyzovaného kolagénu. Účinnosť kolagénových peptidov v podpore zdravia kĺbov je podporená rozsiahlymi vedeckými štúdiami. Bezpečné a prírodné kolagénové peptidy sú vlastným stavebným kameňom tela pre chrupavku a ideálnou látkou, ktorá sa zameriava nielen na starších spotrebiteľov, ale aj na tých, ktorí sa často zúčastňujú opakujúcich sa športov, ako je fitness, beh alebo cyklistika. Kolagénové peptidy ponúkajú jedinečné a preukázané výhody a stále častejšie sa používajú ako kľúčová aktívna zložka v úspešných zloženiach prípravkov pre zdravie kĺbov.

Hydrolyzované kolagénové peptidy

V modelovej situácii napodobňujúcej trávenie v ľudskom trakte bola testovaná stráviteľnosť Peptan®u. Cez 90% Peptan®u bolo strávené s veľkosťou molekuly 2000 Daltonov - veľkosti, ktorá je veľmi ľahko využitá v črevách. V in vivo štúdii bola meraná vstrebateľnosť Peptan®u do krvi. Peptan® je absorbovaný zhruba 30-60 minút po užití. Výsledky potvrdzujú, že je Peptan® veľmi efektívne absorbovaný priamo do krvi.

Originálne zloženie

Trh je presýtený kópiami konských kĺbových výživ, ktoré nielen, že neprináša nič nové, navyše ani ich ochutenie za veľa nestojí (a to mala byť jediná výhoda danej kópie ...). S tým sme sa nechceli v Czech Virus® uspokojiť a preto prinášame našu originálnu receptúru, ktorá obsahuje extrémne vysoké dávky účinných látok. Len pre porovnanie - má vaša existujúca kĺbová výživa cez 8600 mg aktívnych látok v jednej dávke? Ak nie, odporúčame sa pozrieť po niečom silnejšom (a chutnejším).

Delikátna chuť

Chápeme, teraz si asi ťukáte na čelo, ako môžeme na opis rozpustnej kĺbovej výživy napísať "delikátna chuť". Je to jednoduché. Pamätáte na našu bombu Super Greens PRO? Do dnešného dňa je to absolútne bez debát najlepšie ochutená zmes zelených superpotravín. Rovnako sme sa rozhodli pristupovať k tomuto produktu, kde je základ naozaj chuťovo hrozný. Po desiatkach rôznych testov sme konečne dospeli k úplne unikátnej chuti, ktorú inde na trhu nenájdete. S hrdosťou teda tvrdíme, že náš produkt má naozaj delikátnu chuť, ktorú ste u podobného produktu nezažili!

Komplexný prístup

Pri tvorení klasickej kĺbovej výživy sa väčšinou pracuje s klasickými surovinami, ktoré pravdepodobne už poznáte: MSM, Glukosamín, Chondroitín alebo napríklad želatína. Občas je prítomný aj kolagén, väčšinou ale úplne základné kvality. My sme chceli produkt vziať naozaj komplexne, aby mohol pomôcť naozaj v čo možno najširšom spektre. Preto sme mimo štandardnej látky vybrali práve značkový a extrémne kvalitný Peptan® (kolagénové peptidy), kurkumu alebo výborný Hyaluronát sodný. Celkovo tak výrobok obsahuje 7 aktívnych látok!

Žiadne zbytočnosti navyše

Dalo by sa povedať, že je to u nás štandard, avšak je dobré na to pamätať. V produkte nenájdete žiadne lacné plnidlo, kontroverzné sladidlo alebo syntetické farbivo. Produkt sme tvorili opäť ako najčistejšie možný bez balastu. Látky v produkte, ktoré sú "neaktívne" majú svoje opodstatnenie - pre výbornú chuť je tu aróma, kyselina citrónová a jablčná a trochu sušeného masla. Pre lepšiu textúru je tu malé množstvo xantánovej gumy. Pre farbu sme použili prírodný extrakt z papriky (+ farbí aj aktívna látka kurkuma). To všetko doslazuje letami odskúšaná sukralóza, ktorá do dnešného dňa nemá jedinú kontroverznú štúdiu, ako iné sladidlá. A to je všetko, proste nič navyše, čo by produkt nepotreboval a zbytočne to zaťažovalo telo.

Použité látky:

Peptan® Hydrolyzované kolagénové peptidy.
Kolagénne peptidy s veľkosťou 2000D sú enzymaticky naštiepené fragmenty kolagénu, ktoré majú preukázanú biologickú aktivitu. Vyživujú bunky spojivových tkanív a podporujú ich množenie, fungujú ako stavebný materiál a zvyšujú tvorbu kolagénu.

Methylsulfonylmethan (MSM)
MSM je organická zlúčenina síry. Síra je obsiahnutá v rade molekúl nevyhnutných pre fungovanie živých organizmov. Jedná sa o jednu z najpoužívanejších látok v podobných produktoch.

Glukozamín Sulfát 2KCl
Glukozamín je k dnešnému dňu najpoužívanejšia látka v starostlivosti o kĺby a chrupavky. V ľudskom tele sa prirodzene vyskytuje v kĺbových chrupavkách a spojivových tkanivách..

Chondroitín sulfát (90%)
Chondroitín sulfát je súčasťou extracelulárnej hmoty spojivových tkanív. U ľudí je fyziologickou súčasťou kĺbovej chrupavky a vyskytuje sa aj v kostiach, rohovke alebo koži.

Vitamín C
Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov a kože. Vitamín C má (na rozdiel od ostatných vitamínov) v tomto produkte logické využitie. Ostatné produkty väčšinou obsahujú nelogicky celé vitamínové spektrum, ktoré je použité iba "pre marketing" a následné počítanie veľkého množstva aktívnych látok.

Kurkuma
Kurkuma podporuje: normálne trávenie, činnosť pečene, činnosť kardiovaskulárneho systému - krvný obeh, funkciu imunitného systému, stav kĺbov a kostí.

Hyaluronát sodný
Hylauronát sodný je prirodzene sa vyskytujúci glykosaminoglykán a jedná sa o soľ kyseliny hyalurónovej. Kyselina hyalurónová tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty. Je súčasťou spojivových, epiteliálnych a nervových tkanív.

Kľúčové výhody

  • Komplexná kĺbová výživa s Peptan® peptidmi

  • Viac ako 8 600 mg aktívnych látok v jednej dávke

  • Výborná rozpustnosť

  • Zameraný na skvelú chuť

  • Bez zbytočných prídavných látok a syntetických farbív

  • Postavený na najmodernejších účinných látkach

  • Bez cukru

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte jednu dávku (11,5 g) s 300 ml vody. Neprekračujte 1 dávku denne.

Vhodné kombinovať s produktom Joint MAX InflamaCare.

Nutričné hodnoty

 

Veľkosť jednej dávky:11,5 g
Počet dávok v balení: (460 g) 40
Peptan® (hovädzie kolagénové peptidy) 4 000 mg
Methylsulfonylmethan (MSM) 2 000 mg
Glukosamin sulfát 2KCL 1 600 mg
z toho čistý glukosamin sulfát 1 176 mg
Chondroitín sulfát (90 %) 1 000 mg
Vitamín C (kyselina askorbová) 100 mg
Kurkuma 20 mg
Hyaluronát sodný 22 mg

Zloženie

Peptan® (hovädzie kolagénové peptidy), methylsulfonylmethan (MSM), glukosamin sulfát 2KCL (z kôrovcov), aróma, chondroitín sulfát, kyselina citrónová, kyselina jablčná, sušené maslo, xantánová guma, sladidlo (sukralóza), kyselina askorbová, farbivo (extrakt z papriky), kurkuma, hyaluronát sodný.