Novinka
One Stop Xtreme  - KreatínOne Stop Xtreme od: 34,00 €
Anabolic Mass - KreatínAnabolic Massod: 52,00 €
Nexgen® Pro - KreatínNexgen® Prood: 22,00 €
Proteinella - KreatínProteinellaod: 8,00 €
Proteinella White - KreatínProteinella Whiteod: 8,00 €
Náš tip
One Stop Xtreme  - KreatínOne Stop Xtreme od: 34,00 €
Protostrol - KreatínProtostrolod: 45,50 €
Tribulus Terrestris - KreatínTribulus Terrestrisod: 22,00 €
Protein Bar - KreatínProtein Barod: 2,00 €
Whey Protein - KreatínWhey Proteinod: 16,00 €
  /   Kreatín   /   monohydrát   /  

100% Ultrapure Creatine

monohydrát - Kreatín

100% Ultrapure Creatine

Ultrapure™ 100% čistý kreatín-monohydrát.
12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 500 g500 g1001 - 3 pracovné dni
Sledovať dostupnosť
20,00 €20%16,00 €
 
 
 
Ak si prajete byť informovaný o doskladnení tovaru, prosím zadajte svoj email:
 
 1000 g1000 g2001 - 3 pracovné dni
Sledovať dostupnosť
33,00 €18%27,00 €
 
 
 
Ak si prajete byť informovaný o doskladnení tovaru, prosím zadajte svoj email:
 

Ultrapure™ 100% čistý kreatín-monohydrát.

Kreatín monohydrát odštartoval revolúciu v športovej výžive na začiatku 90. rokov, pretože bol objavený ako prvý prírodný prostriedok s podobnými účinkami ako steroidy. Fosfokreatínové zásoby vo svaloch sú potrebné pre dodávanie fosfátových skupín, energetické valuty (ATP) sa takto dokážu lepšie regenerovať a zabezpečiť tak energiu potrebnú pre svalové kontrakcie. Molekuly kreatínu sú zásobárňami energie. Zväčšujú objem buniek a podporujú proteínovú syntézu. Kreatín monohydrát zvyšuje vo svaloch celkový obsah kreatínu, ktorý sa skladá z voľných kreatínov a fosfokreatínov. Táto obsahová zmena zapríčiňuje značné zvýšenie svalovej hmoty, sily, ako aj výkonnosti. Kreatín môže mať nielen športové, ale aj zdravotné využitie. V kontaktných športoch, ako je box, kick box a karate znižuje následky mozgových poranení. Ultrapure™ je najlepší vyrábaný kreatín monohydrát.

Odporúčané dávkovanie

Podeľte vašu telesnú hmotnosť v kg číslom 3. Výsledok je množstvo keatínu v gramoch, ktoré by ste mali prijať behom dňa v plniacej fáze, ktorá trvá prvých 5-7 dní. Potom nastáva udržiavacia fáza, počas ktorej užívate polovicu z tohto množstva. Kreatín užívajte po 5 g dávkach (približne 1 čajová lyžička) s 400 ml nápoja. Dávky si rozdeľte rovnomerne počas dňa, v tréningové dni berte jednu dávku ihneď po tréningu. Vo všeobecnosti by sa mal kreatín užívať krátko pred sacharidovými jedlami, alebo samostatne s rýchlymi sacharidmi ako napr. glukóza, a uistite sa, že vaše telo bude po celý čas užívania dobre hydratované.

Zloženie

100_creatine
Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí nad 18 rokov! Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete negatívnu reakciu, alebo vedľajšie účinky. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo máte diagnostikovanú nejakú chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Nie je určené pre deti! 

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! 
Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia, starostlivo uzavreté! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí!

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Informácie pre alergikov

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašíd, zelera, rýb a kôrovcov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Scitec_nutrition-logo