Novinka
Shadowhey - Stimulanty testosterónuShadowheyod: 51,90 €
Iso Lactofree Protein 85% - Stimulanty testosterónuIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Blood And Guts - Stimulanty testosterónuBlood And Gutsod: 22,00 €
Metabolic Mass Gainer - Stimulanty testosterónuMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Náš tip
Tribandrol® gen.2 - Stimulanty testosterónuTribandrol® gen.2od: 42,90 €
Anabolic Mass - Stimulanty testosterónuAnabolic Massod: 39,90 €
Yummy Oats - Stimulanty testosterónuYummy Oatsod: 17,00 €
Whey Protein 80% - Stimulanty testosterónuWhey Protein 80%od: 21,00 €
  /   Stimulanty testosterónu   /  

Testoplast

Testoplast - Stimulanty testosterónu

Testoplast

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Hi-Tec
Dopomáha k intenzívnejšej výstavbe svalstva, sily, odbúravaniu tukov, zvýšenej vitalite, sexuálnej sily a lepšej regenerácii po tréningu  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 100 kaps.100 kaps.33 Skladom17,90 €16%15,00 €
 
 

Dopomáha k intenzívnejšej výstavbe svalstva, sily, odbúravaniu tukov, zvýšenej vitalite, sexuálnej sily a lepšej regenerácii po tréningu

ČO JE TESTOPLAST ?
Testoplast sú stimulanty pre väčšiu produkciu mužského hormónu, ktoré sa práve pomocou zvýšenie hladiny tohto kľúčového hormónu snaží o väčší nárast svalovej hmoty a rýchlejšie spaľovanie tukov. Tieto produkty majú tiež stimulačné účinky pre sexuálny život, vďaka zdvihnutie produkcie mužského hormónu podporujú sexuálny výkon aj libido.

ČO JE TESTOPLAST?

TESTOPLAST je v Európe považovaný za najsilnejší anabolický prostriedok, urýchľujúci nárast svalovej hmoty a redukciu tukového tkaniva!!

TESTOPLAST je bohatým zdrojom saponínov a vysoko koncentrovaného 4-Hydroxyisoleucinu, obohatený o vitamín A a stopové prvky: zinok a selén, nevyhnutné pre syntézu rastových hormónov, inzulínu, organických bielkovín a pre antioxidačnú ochranu organizmu.

Optimálna hladina mužského hormónu koreluje s lepšou výstavbou svalstva, lepším odbúravaním tukov a lepšou regeneráciou po tréningu. Štúdia ale tiež skúsenosti s TESTOPLASTOM sú veľmi presvedčivé, tj. pozitívny účinok na hladinu mužského hormónu potvrdzujú.


ÚČINKY TESTOPLAST

Extrakt Fenugreek stimuluje proteosyntézu a tým urýchľuje vývoj svalového tkaniva. Použitý 4-Hydroxyisoleucin stimuluje bunky pankreasu k vylučovaniu inzulínu, zväčšuje citlivosť svalových buniek na pôsobenie tohto hormónu a vďaka tomu stimuluje anabolizmus svalových bielkovín, značne obmedzuje zhromažďovanie rezervného tuku a reguluje hospodárenie s cukrom a inzulínom v organizme.

Pôsobenie TESTOPLASTU:

  • saponíny zo senovky gréckej (Fenugreek) posilňujú endokrinné funkcie, zlepšujú vylučovanie luteinizačného hormónu (LH), čo vedie k zlepšeniu tvorby mužských pohlavných hormónov, ale aj k tvorbe FSH
  • efektivita saponínov v TESTOPLASTU je veľmi silne závislá na individuálnej črevnej bakteriálnej mikroflóry, ktorú podporuje vláknina mucilages prítomná v produkte
  • 4-Hydroxy-Izoleucínin moduluje hladinu inzulínu a aktivita inzulínu vedie k zvyšovaniu mužského hormónu.


Účinok TESTOPLASTU veľmi závisí na výživových návykoch a nasadenie dodatočných suplementov (kreatín, aminokyseliny). Ak máte zdravú črevnú flóru, môže mať TESTOPLAST lepšie (ale predovšetkým zdravšie) výsledky ako prohormóny, čo sa zreteľne prejaví v intenzívnejšej výstavbe svalstva, sily, odbúravanie tukov, zvýšenej vitalite, sexuálnej sily a lepšej regenerácii po tréningu.

PRE KOHO JE URČENÝ TESTOPLAST?
TESTOPLAST sa odporúča mužom po 30. roku veku, kedy začína rapídne klesať v tele hladina mužského hormónu.
TESTOPLAST AKO "TRIBULUS KILLER"
TESTOPLAST si získal názov "Tribulus Killer", pretože svojou účinnosťou zatieňuje známy Tribulus Terrestris.
Viac argumentov hovorí v prospech TESTOPLASTU pri porovnaní s Tribulus Terrestris:

  • vysoký obsah diosgenínu (diosgenín je priamy predstupeň mužského hormónu, v Tribulus Terrestris je len v nepatrnom množstve)
  • 4-hydroxy-izoleucín (v Tribulus Terrestris neprítomný), ktorý má vplyv na inzulín
  • prítomnosť prebioticky pôsobiacej vlákniny mucilages

METABOLICKÝ PROCES TESTOPLAST

Saponíny obsiahnuté v TESTOPLASTU stimulujú hypofýza k zvýšenej tvorbe luteinizačného hormónu (LH), ktorý povzbudzuje syntézu mužského hormónu. Okrem toho saponíny, okrem iného protodioscín, sú prekurzory syntézy mužských hormónov s anabolickým účinkom (DHEA, testosterón).

VIAC O LÁTKÁCH

Zinok
Zinok je dôležitý pre správnu funkciu imunitného systému, kože, vlasov, nechtov ale aj pohlavných orgánov a nervového systému. V prírodnej forme sa zinok nachádza v hovädzom mäse, ustriciach a vo vnútornostiach. Predovšetkým ryby, strukoviny, cibuľa a tekvicové jadrá.
Selén
Selén je silný antioxidant, čo znamená, že chráni telo pred nebezpečnými voľnými radikálmi (vznik rakoviny). Napomáha tiež k správnemu fungovaniu imunitného systému. Selén má význam všeobecne aj pre srdce a mozog, pretože redukuje tvorbu krvných zrazenín. Selén má vplyv aj na pleť a jej vzhľad. Okrem toho sa užíva selén na vlasy.

 

Odporúčané dávkovanie

3 kapsule denne medzi jedlami, zapite veľkým množstvom vody.

Nutričné hodnoty

  3 kaps 1 kaps
Vitamín A 800 mcg 266,7 mcg
Zinok 5 mg 1,7 mg
Selén 55 mcg 18,3 mcg
Extrakt z pískavice 850 mg 283,3 mg
4-Hydroxy-isoleucin 100 mg 33,3 mg

Zloženie

Extrakt Fenugreek (pískavica, grécke seno), kapsule (hovädzia želatina, farbivo: oxid titaničitý), protihrudkujúca látka - horečnaté soli mastných kyselín, citronan zinočnatý, retinyl-acetát, selenan sodný.