Novinka
Shadowhey - Stimulanty testosterónuShadowheyod: 51,90 €
Iso Lactofree Protein 85% - Stimulanty testosterónuIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Metabolic Mass Gainer - Stimulanty testosterónuMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Blood And Guts - Stimulanty testosterónuBlood And Gutsod: 22,00 €
Náš tip
Anabolic Mass - Stimulanty testosterónuAnabolic Massod: 39,90 €
Yummy Oats - Stimulanty testosterónuYummy Oatsod: 17,00 €
Tribandrol® gen.2 - Stimulanty testosterónuTribandrol® gen.2od: 42,90 €
Whey Protein 80% - Stimulanty testosterónuWhey Protein 80%od: 21,00 €
  /   Stimulanty testosterónu   /  

Testo Fusion

Testo Fusion - Stimulanty testosterónu

Testo Fusion

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Reflex
Vynikajúci testosteronový stimulant  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 90 kaps.90 kaps.18 Skladom29,90 €16%25,00 €
 
 

Vynikajúci testosteronový stimulant

Testo Fusion® Výživový doplnok. Účinná kombinácia 50% Fenugreek extraktu s vysokým obsahom steroidných saponínov, dôležitých minerálov vo forme chelátu (zinok, meď, horčík), vitamínu D3, B6 a L-karnitínu.

Furostanolové steroly – 625 mg v každej dávke

Fenugreek ( Trigonella foenum-gaecum (pieskavica grécke seno)) je v športová výžive využívaný už dlhšiu dobu, avšak ako vždy je dôležitý obsah aktívnych látok. Rovnako ako je u ergogénu Tribulus Terrestris dôležitý obsah steroidného saponínu protodioscín, je u ergogénu Fenugreek dôležitý obsah tzv. furostanolových (Fenugreek) sterolov, ktoré patria do vyššie spomínanej rodiny steroidných saponínov. Medzi najznámejšie furostanolové steroly patria: yamogenin, gitogenin, tigogenin, smilagenin, sarsasapogenin, neotigenin, yuccagenin, lilagenin a neogitogenin. TestoFusion obsahuje 50% extrakt s obsahom 625 mg furostanolových (Fenugreek) sterolov v každej dávke!

Aditívum minerálov vo forme chelátov – najdrahšia forma minerálov, maximálna využiteľnosť.

Dôležité minerály: zinok a meď sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátu. Chelát predstavuje väzbu minerálu na dva „nosiče“ obvykle aminokyseliny, kedy je zovretý v tzv. kliešťach (chelát = kliešte) v zmysle: AMINOKYSELINA – MINERÁL – AMINOKYSELINA. Chelát, teda inými slovami, znamená väzbu jedného minerálu na dve aminokyseliny, či organické kyseliny. Tým so cheláty značne líšia od štandardných organických a anorganických foriem. Chelát predstavuje organickú formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (viď. špenát, šalát atď.). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus z hľadiska vstrebávania a využitia najvhodnejšia.
Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny t. v krvi.*
* povolené zdravotné tvrdenia podľa nariadenia č. 1924/2006

Ďalšie dôležité zložky: – 1667 mg karnitínu v každej dávke – 25 ug (500 % DDD) vitamin D3 v každej dávke – 8,33 mg (595 % DDD) vitamin B6 v každej dávke Značka Reflex Nutrition Profesionálna športová výživa Značka Reflex patrí v oblasti športová výživy medzi svetových lídrov. Vďaka inováciám ako je natívna technológia spracovania proteínu, chelátovo viazané minerály a ďalšie, špičkovým formulám, používanie výhradne prémiových surovín a vďaka trvalej garancii kvality u všetkých produktov. Doplnky stravy značky Reflex so neopierajú o marketingové tvrdenia, ale o bezkonkurenčné zloženie preverené profesionálnymi športovcami aj širokou fitness komunitou. Vyrobené v UK Všetky doplnky značky Reflex Nutrition sú vyrábané na vlastných linkách Reflexu v Brightone v Spojenom kráľovstve. Výrobné zariadenie Reflex Nutrition v Brightone predstavuje špičku vo svojom obore a zároveň dáva Reflexu plnú kontrolu nad procesom výroby a nad udržaním maximálneho štandardu. Vysoko kvalitné minerály Minerály obsiahnuté v doplnkoch sú v organických prírodných formách, konkrétne s chelátovými väzbami. Na rozdiel od lacných anorganických foriem sú prirodzené pre telo a preto lepšie vstrebateľné. Množstvo minerálu absorbovaného do tela a následná bioaktivita je u organických foriem minerálov výraznejšie ako u anorganických foriem. Prémiové suroviny Značka Reflex Nutrition nepoužíva sójový proteín alebo iné lacné suroviny. Všetky použité zložky, proteíny, minerály, vitamíny, enzýmy, probiotiká a rastlinné extrakty majú najvyšší možný rating.

Kľúčové výhody

  • zvyšuje silu a výkonnosť

  • udržiava optimálnu hladinu testosterónu v krvi

  • zlepšuje proteínovú syntézu

  • optimalizuje metabolizmus sacharidov a mastných kyselín

  • vysoký obsah steroidných saponínov

  • chelátová forma minerálnych látok

  • unikátny komplex látok so synergickým účinkom

Odporúčané dávkovanie

2 kapsule 2 x denne s jedlom. Tréningové dni: 3 kapsule 1-2 hodiny pred tréningom a 2 kapsule večer pred spaním. Berte systémom 5+2 = 5 dní dávka 5 caps + 2 dni vynechať. Maximálna dĺžka kúry 6 týždňov, potom 3 týždne pauza pred opakovaným použitím. Zapite dostatočne vodou.

Nutričné hodnoty

Počet dávok v balenie : 18 x 5 kapsúl v 5 kapsulách % odporúčanej dennej dávky
Vitamin D3 25 µg 500
Vitamin B6 8,33 mg 595
Chelát - Horčík (bisglycinát horečnatý) 125 mg 33,3
Chelát - Zinok (bisglycinát zinočnatý) 25 mg 250
Chelát - Meď (bisglycinát meďnatý) 0,83 mg 83,3
Bór (boritan sodný) 8,33 mg  
Fenugreek steroly 625 mg  
L-karnitín 1667 mg

Zloženie

L-karnitín L-tartrát, bisglycinát horečnatý, Fenusterols® Fenugreek steroly (50% extrakt s obsahom steroidných saponínov zo semien Trigonella foenum-graecum ), želatínová kapsula ( hovädzie želatína, čierny oxid železitý), bisglycinát zinočnatý, boritan sodný, protispekavé látky stearan horečnatý a oxid kremičitý, plnidlo mikrokryštalická celulóza, cholekalciferol, pyridoxín.