Novinka
Shadowhey - Stimulanty testosterónuShadowheyod: 51,90 €
Metabolic Mass Gainer - Stimulanty testosterónuMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Blood And Guts - Stimulanty testosterónuBlood And Gutsod: 22,00 €
Iso Lactofree Protein 85% - Stimulanty testosterónuIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Náš tip
Tribandrol - Stimulanty testosterónuTribandrolod: 42,90 €
Whey Protein 80% - Stimulanty testosterónuWhey Protein 80%od: 21,00 €
Anabolic Mass - Stimulanty testosterónuAnabolic Massod: 39,00 €
Yummy Oats - Stimulanty testosterónuYummy Oatsod: 17,00 €
  /   Stimulanty testosterónu   /  

Bulgarian Tribulus MAXX

Bulgarian Tribulus MAXX - Stimulanty testosterónu

Bulgarian Tribulus MAXX

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: VemoHerb
Bulharský Tribulus Terrestris v najsilnejšej dostupnej verzii  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 60 kaps.60 kaps.20 Skladom31,90 €15%27,00 €
 
 

Bulharský Tribulus Terrestris v najsilnejšej dostupnej verzii

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx = originálne bulharský Tribulus Terrestris v najsilnejšej dostupnej verzii! Za vývojom tohto jedinečného produktu stojí viac ako dvadsať rokov skúseností vychádzajúcich nielen z najnovších dostupných vedeckých štúdií, ale aj z priamej praxe a dlhoročného využitie vo vrcholovom športe a farmáciu. V prípade, že nakupujete produkty Vemoherb , máte 100% istotu originality a funkčnosti. Jednotlivé extrakčný zložky sú pravidelne testované na obsah bioaktívnych zložiek a to v rámci tých najuznávanejších nezávislých laboratórií v rámci EÚ. Základ tvorí synergický trojcestná zmes štandardizovaných extraktov: ZLOŽKA č.1: 200 mg = Originálne bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom prototribestinu, tribestinu a dioscín (synergický furostanolové saponíny). ZLOŽKA č.2: 200 mg = Originálne bulharský Fenugreek s garantovaným obsahom 60% protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom synergických furostanolových saponínov ZLOŽKA č.3: 225 mg = Originálne bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 90% furostanolových a spirostanolových saponínov (synergický saponíny) Jedna kapsula obsahuje: 625 mg štandardizovaných extraktov s obsahom stoviek bioaktívnych zložiek / 440 mg bioaktívnych zložiek s garantovaným percentuálnym obsahom = 240 mg protodioscínu (furostanolový saponín) + 200 mg synergických furostanolových a spirostanolových saponínov (prototribestin, tribestin, dioscín, diosgenin a ďalšie .. ) Produkt je pravidelne testovaný na neprítomnosť hormónov a prohormone v akreditovanom laboratóriu.

ZLOŽKA č.1: Originálne bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom prototribestinu, tribestinu a dioscín (synergický furostanolové saponíny). Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah furostanolových saponínov. Obsah protodioscínu je štandardizovaný metódou špeciálna a šetrné extrakcie na 60% celkového obsahu (POZOR - nezamieňať s celkovými saponíny!). Uvedný pomer extrakcie je úplne ideálny a garantuje maximálnu účinnosť. Nejde teda len o samotný protodioscín a jeho obsah, ale o celkovú a perfekné vyvýženou kompozíciu produktu, kedy dochádza k zosilneniu účinku protodioscínu pomoci ďalších synergických zložiek (prototribestin, tribestin, dioscín a ďalšie ..) . Ďalej je optimalizovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10%) a tanínov (vždy pod 10%). Viac so o bulharskom Tribula dozviete na stránkach eFIA.cz.

Originálne bulharský Tribulus, skutočná garancia účinku

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že bulharský Tribulus má úplne iné vlastnosti, ako Tribulus z ostatných častí sveta. Originálne bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyššie množstvo protodioscínu v sušine oproti Tribulusu z ostatných častí sveta. Z tohto dôvodu je tiež bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne drahšie. Pre bulharský Tribulus je tiež charakteristický obsah ďalších furostanolových saponínov, ktoré rastliny z iných častí sveta neobsahujú. Týmito saponíny sú najmä prototribestin, tribestin a dioscín. Vemoherb Bulgarian Tribulus = všetko pod jednou strechou = od rastlinky zozbierané v správnu vegetačnú dobu, cez šetrnú extrakciu až po finálny produkt s vyváženým synergním pomerom furostanolových saponínov Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, charakteristickým podnebím, skladbou pôdy a tiež obdobím zberu, ktorá prebieha v presne stanovenom vegetačnom období rastliny, kedy je obsah bioaktívnych zložiek najvyššej. Preto je tiež napr. Čínskej alebo indický tribulus využívaný na odlišné účely ako je diuretické pôsobenie atď. U týchto produktov nie je prirodzený vysoký obsah protodioscínu, prototribestinu, tribestinu a dioscín, ale sú zvyčajne uvádzajú iba celkové saponíny, pretože obsah týchto špecifických zložiek je veľmi nízky , alebo dokonca nulový.

Ako poznám originálne bulharský Tribulus?

V súčasnosti existujú v Bulharsku iba dva hlavné producenti ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom protodioscín: Vemoherb Tribulus (60% Protodioscín) a Sopharma Tribestan (priemer 54-55% Protodioscín / Protogracilin). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je držiteľom špeciálna technológia na extrakciu Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% čistého protodioscín. ZLOŽKA č.2: Originálne bulharský Fenugreek s garantovaným obsahom 60% protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom synergických furostanolových saponínov Hlavným benefitom originálneho bulharského Vemoherb Fenugreek extraktu je vysoký obsah furostanolových saponínov. Obsah protodioscínu je štandardizovaný metódou špeciálna a šetrné extrakcie na 60% celkového obsahu. Uvedný pomer extrakcie je opäť úplne ideálny a garantuje maximálnu účinnosť. Nejde teda len o samotný protodioscín a jeho obsah, ale o celkovú a perfekné vyvýženou kompozíciu produktu, kedy dochádza k zosilneniu účinku protodioscínu pomoci ďalších synergických zložiek (diosgenin a ďalšie furostanolové saponíny) . ZLOŽKA č.3: Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 90% furostanolových a spirostanolových saponínov (synergický saponíny) Štandardizovaný extrakt z bulharského Tribula s 90% obsahom tzv. Synergických furostanolových a spirostanolových saponínov. Medzi Tie najznámejšie charakteristické pre bulharský genotyp Tribula patria: prototribestin, tribestin, dioscín, diosgenin. Medzi ďalšie saponíny patrí protogracilin, yamogenín a ďalšie. Táto extrakčná zmes teda obsahuje jednotlivé saponíny v prirodzenom pomere, bez navyšovania obsahu protodioscínu. Hlavným účelom je výrazne umocniť účinok vyššie uvedených dvoch zložiek (synergický pôsobenie). Jedná so o veľmi sofistikovanú zmes. Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na: - Maximálna možnú podporu tvorby testosterónu - Sexuálne libido - Maximálna posilnenie vitality - Maximálna posilnenie tréningových výsledkov Hlavné benefity produktu: - Kupujete 100% originál - synergická umocnenie účinku protodioscínu - Doplnený o extrakt s celkovým obsahom furostanolových saponínov - Pravý bulharský Tribulus a pravý bulharský Fenugreek - Garancia kvality, čistoty a účinku.

Odporúčané dávkovanie

Berte 1 kapsulu 2-3x denne.

Nutričné hodnoty


 
 Počet dávok v balení: 
 1 kaps
 3 kaps (1 dávka)
 Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris
 (nadzemná časť) s obsahom 90 % celkových saponínov
 225 mg
 675 mg
 Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris
 (nadzemná časť) s obsahom 60 % saponínov determinovaného
 ako protodioscín
 200 mg
 600 mg
 Suchý štandardizovaný extrakt zo semien Trigonella foenum-graecum (Fenugreek) s obsahom 60 %  furostalonových saponínov determinovaných ako protodioscín
 200 mg
 600 mg
 

Zloženie

Zloženie v 1 kapsuli: 225 mg suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (Nadzemná časť) s obsahom 90% celkových saponínov, 200 mg suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (Nadzemná časť) s obsahom 60% saponínu determinovaného ako protodioscín, 200 mg suchý štandardizovaný extrakt zo semien Trigonella foenum-graecum (Fenugreek) s obsahom 60% furostanolových saponínov determinovaných ako protodioscín, vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo oxid titaničitý), plnidlo maltodextrín, protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).