Novinka
Iso Lactofree Protein 85% - Predtréningové pumpyIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Metabolic Mass Gainer - Predtréningové pumpyMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Blood And Guts - Predtréningové pumpyBlood And Gutsod: 22,00 €
Shadowhey - Predtréningové pumpyShadowheyod: 51,90 €
Náš tip
Whey Protein 80% - Predtréningové pumpyWhey Protein 80%od: 21,00 €
Tribandrol - Predtréningové pumpyTribandrolod: 42,90 €
Yummy Oats - Predtréningové pumpyYummy Oatsod: 17,00 €
Anabolic Mass - Predtréningové pumpyAnabolic Massod: 39,00 €
  /   Predtréningové pumpy   /   So stimulantmi   /  

C4 Ripped

So stimulantmi - Predtréningové pumpy

C4 Ripped

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Cellucor
C4 Ripped je kombinácia silnej predtréningovky a spaľovača tukov! (!!! VÝPREDAJ na príchuť modrá malina - minimálna expirácia 08.2023 !!!)  

Varianty tohto výrobku

 BaleniePríchuťVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 165 gmodrá malina165 g modrá malina30 Skladom30,90 €22%24,00 €
 
 

C4 Ripped je kombinácia silnej predtréningovky a spaľovača tukov! (!!! VÝPREDAJ na príchuť modrá malina - minimálna expirácia 08.2023 !!!)

C4 Ripped je nielen predtréningová pumpa, ale aj spaľovač, vhodný je tak hlavne do rysovacej fázy.

Obsiahnuté zložky:

 • Niacín alebo aj vitamín B3 prispieva k udržaniu správneho energetického metabolizmu, znižuje pocit únavy a vyčerpania. Pomáha pri správnom fungovaní nervového systému a pri udržiavaní normálnych psychologických funkcií, napomáha tiež udržiavať normálny stav slizníc a zdravú pokožku
 • Pyridoxal 5-fosfát bežne známy ako P5P, je aktívna forma vitamínu B6. P5P nevyžaduje žiadnu konverziu v pečeni a je preto hodnejší doplnok. Vitamín B6 umocňuje niekoľko telesných funkcií, vrátane energetického metabolizmu, rastu svalov a regenerácie.
 • Kyselina listová  je vo vode rozpustný vitamín B, ktorý podporuje pozitívnu náladu a zvýšenie energetickej hladiny. Kyselina listová tiež podporuje vytváranie buniek a lepšiu regeneráciu.
 • Metylkobalamín je silná forma vitamínu B12, je základným B-vitamínom. Vitamín B12 výrazne podporuje bunkový metabolizmus a výrobu energie a je nápomocný pri výrobe mastných kyselín a v členení tukov, ktoré sú potom ľahko využité ako energia. Vitamín B12 tiež podporuje zdravú funkciu nervového systému a krvotvorby.
 • Beta-alanín je prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina. Produkuje vyššiu intramuskulárnu úroveň karnozínu, ktorý prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Beta-alanín je účinný blokátor únavy, pôsobí ako vyrovnávacia pamäť, zabraňuje hromadeniu kyseliny mliečnej v kostrovom svalstve (počas cvičenia), ktoré umožňujú telu fungovať lepšie a dlhšie.
 • L-citrulín pôsobí ako prekurzor arginínu v tele. Jeho úlohou je zlepšiť prietok krvi.
 • L-tyrozín je aminokyselina, prekurzor nadobličiek a rastových hormónov adrenalínu, dopamínu a noradrenalínu. Tieto hormóny podporujú vylučovanie HGH a prispievajú k vyššej energetickej hladine, sústredeniu a mentálnej bdelosti.
 • L-karnitín funguje ako prepravca mastných kyselín do svalstva, kde sa tieto kyseliny spaľujú a vytvára sa z nich energia.
 • Extrakt zo zŕn zelenej kávy
 • Kofeín je silný psychoaktívny stimulant. Stimuluje centrálny nervový systém, odvracia únavu a podporuje zvýšenú pozornosť a energetickú hladinu.
 • Capsimax koncentrovaný extrakt z papriky, ktorý zlepšuje metabolizmus a pomáha spaľovať viac kalórií.
 • Panax ginseng alebo všehoj ázijský funguje ako adaptogén so stimulačným účinkom. Zvyšuje mentálnu i fyzickú výkonnosť a koncentráciu.

C4-Awards

Kľúčové výhody

 • Predtréningový doplnok s podporou spaľovania

 • Vhodný do rysovacej fázy

 • Ochutená prášková verzia

 • Balenie vystačí na 30 tréningov

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku so 175-250 ml vody a užívajte pred tréningom.

Nutričné hodnoty

Veľkosť jednej dávky:5,5 g/5,7 g podľa príchute
Počet dávok v balení: (165 g/171 g) 30
Niacín 7,5 mg
Vitamín B6 0,5 mg
Kyselina listová 100 µg
Vitamín B12 1,25 µg
CarnoSyn® beta-alanín 1 600 mg
L-citrulín 1 000 mg
L-tyrozín 500 mg
L-karnitín (ako l-karnitín tartrát) 500 mg
Extrakt zo zŕn zelenej kávy (Coffea robusta) 200 mg
Bezvodý kofeín 150 mg
Capsimax® extrakt z papriky ročnej (Capsicum annum) 50 mg
Extrakt z koreňa všehoja ázijského 50 mg

Zloženie

Cherry Limeade: CarnoSyn® beta-alanín, citrulín, L-karnitín tartrát, L-tyrozín, protihrudkujúce látky (kremičitan vápenatý a oxid kremičitý), plnivo (polydextróza), príchute, extrakt zo zŕn zelenej kávy (coffea robusta), bezvodý kofeín, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, kyselina vínna), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), Capsimax® cayenne (capsicum annuum) extrakt z plodov, všehoj ázijský extrakt z koreňa, farbivá (azorubín, ponceau 4R, briliant black PN, sunset yellow FCF), nikotínamid (niacín), pyridoxal-5-fosfát (vitamín B6), metylkobalamín (vitamín B12), kyselina listová (vitamín B9).

Icy Blue Raspberry: CarnoSyn® beta-alanín, citrulín, L-karnitín tartrát, L-tyrozín, protihrudkujúce látky (kremičitan vápenatý a oxid kremičitý), príchute, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, kyselina vínna), extrakt zo zŕn zelenej kávy (coffea robusta), bezvodý kofeín, plnivo (polydextróza), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), Capsimax® cayenne (capsicum annuum) extrakt z plodov, všehoj ázijský extrakt z koreňa, nikotínamid (niacín), farbivá (briliant blue FCF), pyridoxal-5-fosfát (vitamín B6), metylkobalamín (vitamín B12), kyselina listová (vitamín B9).

Raspberry Lemonade: CarnoSyn® beta-alanín, citrulín, L-karnitín tartrát, L-tyrozín, protihrudkujúce látky (kremičitan vápenatý a oxid kremičitý), príchute, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, kyselina vínna), extrakt zo zŕn zelenej kávy (coffea robusta), bezvodý kofeín, plnivo (polydextróza), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), Capsimax® cayenne (capsicum annuum) extrakt z plodov, všehoj ázijský extrakt z koreňa, nikotínamid (niacín), farbivá (allura red AC), pyridoxal-5-fosfát (vitamín B6), metylkobalamín (vitamín B12), kyselina listová (vitamín B9).

Tropical Punch: CarnoSyn® beta-alanín, citrulín, L-karnitín tartrát, L-tyrozín, protihrudkujúce látky (kremičitan vápenatý a oxid kremičitý), príchute, plnivo (polydextróza), regulátory kyslosti (kyselina citrónová, kyselina vínna), extrakt zo zŕn zelenej kávy (coffea robusta), bezvodý kofeín, sladidlá (acesulfam K, sukralóza), Capsimax® cayenne (capsicum annuum) extrakt z plodov, všehoj ázijský extrakt z koreňa, nikotínamid (niacín), farbivá (sunset yellow FCF, allura red), pyridoxal-5-fosfát (vitamín B6), metylkobalamín (vitamín B12), kyselina listová (vitamín B9).