Novinka
Blood And Guts - Kĺbová výživaBlood And Gutsod: 22,00 €
Metabolic Mass Gainer - Kĺbová výživaMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Iso Lactofree Protein 85% - Kĺbová výživaIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Shadowhey - Kĺbová výživaShadowheyod: 51,90 €
Náš tip
Tribandrol® gen.2 - Kĺbová výživaTribandrol® gen.2od: 42,90 €
Whey Protein 80% - Kĺbová výživaWhey Protein 80%od: 21,00 €
Yummy Oats - Kĺbová výživaYummy Oatsod: 17,00 €
Anabolic Mass - Kĺbová výživaAnabolic Massod: 39,90 €
  /   Kĺbová výživa   /   jednozložková   /  

MSM Pure Powder

jednozložková - Kĺbová výživa

MSM Pure Powder

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: LSP
100% organic Sulfur najvyššej čistoty a kvality  

Varianty tohto výrobku

 BaleniePríchuťVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 1000 gbez príchute1000 g bez príchute5002 - 3 pracovné dni
Sledovať dostupnosť
34,90 €17%28,90 €
 
 
 
Ak si prajete byť informovaný o doskladnení tovaru, prosím zadajte svoj email:
Antispam kontrola - Napíšte výsledok 2x3 =
 

100% organic Sulfur najvyššej čistoty a kvality

MSM čiže metylsulfonylmetán je novinka od LSP Nutrition určená pre všetky zamerané na stav kĺbov, šliach, chrupaviek, kože a vlasov. Jedná sa o 100% organic Sulfur najvyššej čistoty a kvality.

Ako zdroj prirodzene sa vyskytujúcej organickej formy síry (34% jeho hmotnosti) ide o jeden z hlavných stavebných kameňov glykozaminoglykánov. MSM možno nájsť v niektorých druhoch zeleniny a rastlín: repe, kapuste a lucerne.

Firma LSP na rozdiel od niektorých ďalších predajcov čakala na veľmi prísne schvaľovacie procesy v susednom Nemecku a nepredáva prípravky ktoré sú určené na veterinárne použitie. Napríklad v SR sa ešte stále predávajú prípravky určené pre kone s odporúčaným dávkovaním pre ľudí. Toto je veľmi nebezpečné vzhľadom k použitej zložke. Len najvyššia kvalita 100% Organic Sulfur a dôkladné preverenie nemeckými orgánmi, presvedčilo firmu LSP nutrition pre zaradenie lieku na použitie pre ľudský organizmus. Ide najmä o kvalitné vstrebanie v tráviacom trakte. Najmä preto si dávajte pri kúpe liekov s MSM pozor.

MSM – methylsulfonyl¬methan 100% Organic Sulfur je prírodná látka obsahujúca organicky viazanú síru, ktorá je zapojená do procesu tvorby kolagénu, spevňuje väzy a šľachy, pôsobí relaxačne a regeneračne na svaly. MSM sa podieľa nielen na obmedzení bolesti kĺbov, ale vďaka svojim antioxidačným a detoxikačným účinkom taktiež na odbúraní poškodeného tkaniva. Na potlačenie bolesti je vhodné užívať MSM aj pri poúrazových a pooperačných stavov, kde bolo navyše zistené lepšie hojenie rán. MSM má analgetický, protizápalový, vazodilatačný a antiedematózny účinok. Má svoje uplatnenie tiež pri odstránení bolestí svalov, svalových kŕčov a tiež bolestí šliach.

Prípravok neobsahuje laktózu, geneticky modifikované látky, je bezlepkový a 100% naturálny bez ďalších aditív.

Kľúčové výhody

  • Maximálna účinnosť a čistota

  • Vysoká kvalita garantovaná značkou LSP nutrition = overený pôvod a čistota použitej zložky, výrobok spĺňa najprísnejšie kritériá normy

Odporúčané dávkovanie

1 zarovnanú čajovú lyžičku 2x denne (cca 2 g) denne. Rozmiešajte vo vode, ovocnom kokteile, jogurte či smoothie. Možno tiež pridať do cereálií, ovsených, krupicových či ryžových kaší. Pre maximálny efekt sa MSM odporúča konzumovať spolu s vitamínom C. V prípade že potrebujete rýchly nástup účinku použite aj dvakrát denne.

Nutričné hodnoty

  v 100g
MSM – methylsulfonylmethan 100g

Zloženie

100% methylsulfonylmethan.