Novinka
Shadowhey - Fitness potraviny a maškrtyShadowheyod: 51,90 €
Iso Lactofree Protein 85% - Fitness potraviny a maškrtyIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Blood And Guts - Fitness potraviny a maškrtyBlood And Gutsod: 22,00 €
Metabolic Mass Gainer - Fitness potraviny a maškrtyMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Náš tip
Yummy Oats - Fitness potraviny a maškrtyYummy Oatsod: 17,00 €
Anabolic Mass - Fitness potraviny a maškrtyAnabolic Massod: 39,90 €
Whey Protein 80% - Fitness potraviny a maškrtyWhey Protein 80%od: 21,00 €
Tribandrol® gen.2 - Fitness potraviny a maškrtyTribandrol® gen.2od: 42,90 €
  /   Fitness potraviny a maškrty   /   Maslá a nátierky   /  

ChocoNut

Maslá a nátierky - Fitness potraviny a maškrty

ChocoNut

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Czech Virus
ChocoNut je absolútna novinka medzi orechovými maslami značky Czech Virus®  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 200 g200 g Skladom7,90 €11%7,00 €
 
 

ChocoNut je absolútna novinka medzi orechovými maslami značky Czech Virus®

Produkt je založený na rovnakej filozofii a to použitím iba kvalitných surovín bez zbytočností, oproti našim zvyšným krémom sa ale líši hlavne konzistenciou. Najviac pripomína známu lieskovoorieškovú pomazánku, líši sa však vo veľmi nízkom obsahu cukru (2,5 g na 100 g produktu), použitím vyššieho množstva lieskových orechov a nulovým obsahom palmového oleja. ChocoNut tvorí hlavne zmes BIO panenského kokosového oleja, lieskových orechov (19%!), arašidov, proteínu, čakankovej vlákniny a kakaa.

ChocoNut je náš najnovší počin v ponuke orechových krémov. S orechovými krémami máme bohaté skúsenosti a uviedli sme na trh špičkové a originálne produkty, ktoré si obľúbila celá ČR (napríklad Proteinela - prvá a jediná originálna Proteinela na trhu, naviac iba z kvalitných a poctivých surovín bez palmového oleja a maltitolu). ChocoNut následuje naše ostatné orechové produkty použitím kvalitných surovín, pri tvorení sme však zobrali v úvahu aj novo získané skúsenosti z výroby pri práci s čakankovou vlákninou. Tu sme použili do našich proteínových tyčiniek a teraz aj do nového krému ChocoNut. Jedná sa o produkt s textúrou podobnou obľúbenej lieskovoorieškovej pomazánke a teda veľmi vhodný k použitiu na pečivo, na palacinky, do jogurtov alebo tvarohov a ďalších podobných dobrôt. Pokiaľ neuprednostňujete produkt, ktorý ja založený iba na oleji a bielom cukre, ChocoNut je správna voľba! Textúra je závislá na okolnej teplote, z chladničky bude produkt pomerne tuhý, v teple zase viac tekutý. Toto je spôsobené použitím BIO panenského kokosového oleja a čakankovej vlákniny.

CHOCONUT | VÝROBA A LÁTKY

Náš produkt pochádza z Brna, Českej Republiky, kde je vyrábaný pod prísnymi kritériami kvality. Arašidy a lieskové orechy sú dodávané každý týždeň čerstvé pre zaručenie maximálnej čerstvosti a chuti.

CHOCONUT | LÁTKY POD DROBNOHĽADOM

BIO panenský kokosový olej (21 %) je lisovaný za studena z dužiny zrelých kokosov, pestovaných v ekologickom hospodárstve. Celý proces výroby trvá len niekoľko málo hodín, aby si olej zachoval svoju výbornú kvalitu. Nie sú do neho pridávané žiadne konzervačné látky ani farbivá, je neparfémovaný, nerafinovaný a nedehydrovaný.
Lieskové orechy (19 %) sú dobrým zdrojom tukov, proteínov, vitamínov B1, B6 a minerálov (hlavne vápnika, fosofru, horčíka a mangánu).
Arašidy (19 %) sú prírodným zdrojom bielkovín a nenasýtených mastných tukov.
Srvátkový koncentrát (15 %) je rýchlo stráviteľný zdroj bielkovín s vysokou biologickou hodnotou. Obsahuje všetky dôležité aminokyseliny, je bohatý na BCAA (vetvené aminokyseliny: leucín, isoleucín, valín).
Rastlinná vláknina (čakanka, 15 %) má výborné vlastnosti a zároveň dobre chutí. Poskytuje taktiež výborné nutričné hodnoty, vysoký obsah vlákniny a minimum sacharidov.
Prírodné kakao so zníženým obsahom tuku (8%) je vyrobené iba lisovaním kakaových bôbov bez použitia chemikálií. Neobsahuje žiadny pridaný cukor a zachováva si všetky vlastnosti prírodného kakaa.

Kľúčové výhody

  • Vysoký obsah orechov (Lieskové orechy, arašidy* - celkom 38 %)

  • Bez pridaného cukru či palmového oleja

  • Výborné nutričné hodnoty, unikátne zloženie s čakankovou vlákninou

  • Vyrobené v Brne, naša originálna receptúra

Odporúčané dávkovanie

Konzumácia krému ChocoNut závisí na Vaších potrebách a jedálničku. Neodporúčame konzumovať viac ako 100 gramov za deň!

Nutričné hodnoty

 

  Hodnoty v 100g % RP*
Kalorie 570,7 28%
kJ 2384,88 28%
Tuk 46 g 66%
- z toho nasytený 21,4 g 107%
Soľ <0,1 g 2%
Sacharidy 10,2 g 4%
- z toho cukry 2,5 g 3%
Vláknina 19,3 g -
Bielkoviny 22 g 44%

Zloženie

BIO panenský kokosový olej 21 %, Lieskový orech 19 %, Arašidy 19 %, Srvátkový koncentrát 15 %, Rastlinná vláknina (čakanka) 15 %, Prírodné kakao so zníženým obsahom tuku 8 %, aróma, slnečnicový lecitín, sukralóza.