Novinka
Blood And Guts - Vitamíny a minerályBlood And Gutsod: 22,00 €
Metabolic Mass Gainer - Vitamíny a minerályMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Shadowhey - Vitamíny a minerályShadowheyod: 51,90 €
Iso Lactofree Protein 85% - Vitamíny a minerályIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Náš tip
Anabolic Mass - Vitamíny a minerályAnabolic Massod: 39,90 €
Tribandrol® gen.2 - Vitamíny a minerályTribandrol® gen.2od: 42,90 €
Yummy Oats - Vitamíny a minerályYummy Oatsod: 17,00 €
Whey Protein 80% - Vitamíny a minerályWhey Protein 80%od: 21,00 €
  /   Vitamíny a minerály   /   komplexné   /  

Nexgen® Pro + Digestive Enzymes

komplexné - Vitamíny a minerály

Nexgen® Pro + Digestive Enzymes

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Reflex
Výborný multivitamín teraz obohatený aj o tráviace enzýmy  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 120 kaps.120 kaps.30 Skladom29,90 €13%25,90 €
 
 

Výborný multivitamín teraz obohatený aj o tráviace enzýmy

Prémiový all-in-one multivitamín s obsahom bioaktívnych foriem vitamínov, organicky viazaných minerálov, bioaktívnych enzýmov, živých probiotických kultúr a rastlinných extraktov = 38 biologicky aktívnych zložiek v preverenom a vyváženom pomere. Sofistikovaná formulácia produktu vychádza z prírodného modelu, kde sa jednotlivé vitamíny a minerály zvyčajne nevyskytujú izolovane, ale vždy v kombinácii s dôležitými organickými nosičmi, fytonutrienty, živými kultúrami, enzýmy a ďalšími bioaktívnymi faktormi. Maximálna využiteľnosť je garantovaná nielen kvalitou a čistotou použitých zdrojov, ale tiež vďaka tzv. Delenému systému dávkovania. NEXGEN® PRO + trávenia ENZYMES je kompletne vyrobený vo Veľkej Británii.

NEXGEN ® PRO + trávenia ENZYMES ALL-IN-ONE

 1. Prémiový multivitamín   - vyvážená kombinácia všetkých dôležitých vitamínov v bioaktívne forme: vitamín D3, vitamín C, vitamín K2-MK7, B-komplex, vitamín B12, vitamín A, vitamín E, koenzým Q10, quercetin a ďalšie vitamíny.
 2. Prémiový multiminerál   - vyvážená kombinácia dôležitých minerálov v organickej / chelátovej forme: horčík, zinok, meď, chróm, mangán, selén ..
 3. bioaktívne enzýmy   - vyvážená kombinácia dôležitých enzýmov v bioaktívne forme: Proteázy, Laktáza, Alfa-Amyláza, Lipáza, Celuláza.
 4. Zmes živých kultúr   - vyvážená kombinácia dôležitých probiotických kultúr (4 zdroje): Bacilus coagulans. Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus.
 5. rastlinné extrakty   - optimalizovaný obsah dôležitých rastlinných extraktov (fytonutrienty a antioxidanty): extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hroznových jadier, extrakt z koreňa Macy, extrakt zo škoricovej kôry, extrakt z čierneho korenia.

NEXGEN ® PRO + trávenia ENZYMES = 38 biologicky aktívnych zložiek

JEDINEČNÝ OBRANNÝ ŠTÍT   - Každá dávka obsahuje obranný štít vo forme 500% DDD (odporúčaná denná dávka) vitamínu D3, 300% DDD vitamínu C, 150% DDD zinku vo forme chelátu, 100% DDD vitamínu A, ďalej vitamín E, komplexná zmes bioaktívnych enzýmov, komplexné zmes živých kultúr, vrátane všetkých ďalších dôležitých kofaktorov (vitamíny, minerály a fytosteroly).

ENZÝMY a metabolické RESTART   - Každá dávka obsahuje kvalitnú zmes bioaktívnych enzýmov, vyrobených šetrnou metódou fermentácie: Proteázy, Laktáza, Alfa-Amyláza, Lipáza, Celuláza. Tieto enzýmy sú zodpovedné za katalýzu a riadenie biochemických reakcií v procese odbúravania a štiepenia živín.

FYZICKÝCH VÝKON A energetický metabolizmus   - V prípade, že chcete mať v tele veľa energie, je absolútne nevyhnutné aby fungovali vaše bunkové pľúca - mitochondrie, ktoré sú zodpovedné za produkciu bunkovej energie ATP. Preto obsahuje každá dávka optimálnej formy a pomery všetkých dôležitých vitamínov skupiny B, vrátane vitamínu B12 vo forme methylkobalaminu, ďalej koenzým Q10, inositol, organicky viazaný horčík (chelátová väzba) a ďalšie dôležité kofaktory.

REGENERÁCIA A ROVNOVÁHA   - Každá dávka obsahuje 500% DDD vitamínu D3, kompletné ZMA = 150% DDD zinku v chelátovej väzbe, 53% DDD horčíka v chelátovej väzbe, 1429% DDD vitamínu B6, ďalej 100% DDD medi v chelátovej väzbe, extrakt z koreňa Maca a ďalšie dôležité kofaktory.

ŽIVÉ KULTÚRY A OBNOVA mikroflóra   - Každá dávka obsahuje kvalitné štvorzložkové zmes živých kultúr zloženú z dobrých baktérií, ktoré sú veľmi dôležité pre všetky naše sliznice a predovšetkým pre zažívací trakt: Bacilus coagulans, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus.

NORMÁLNE HLADINA GLUKÓZY   - Každá dávka obsahuje 250% DDD organicky viazaného chrómu (chelátová väzba), ďalej extrakt zo škorice a organicky viazaný horčík (chelátová väzba).

VNÚTORNÉ OČISTA A homocysteín   - Homocysteín je jeden z najdôležitejších ukazovateľov vnútornej rovnováhy organizmu. Vysoká hladina homocysteínu v krvi môže viesť k závažným problémom a spomalené regeneráciu, popr. rekonvalescenciu. S normálnou hladinou homocysteínu súvisí dostatočný príjem kyseliny listovej (300% DDD v produkte), vitamínu B12 (4000% DDD v produkte) a vitamínu B6 (1429% DDD v produkte).

VITAMÍN K2 (MK7) a krvný obeh   - Vápnik by mal byť uložený v kosti, na jeho transporte z krvného obehu a stien ciev má svoj významný podiel vitamín K. Každá dávka obsahuje 100% DDD vitamínu K2-MK7. Jedná sa o biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrobenú fermentačnej technológií.

DÔLEŽITÉ MINERÁLY V ORGANICKÝCH formách (cheláty, chelátové VÄZBA)   - Vybrané minerály: zinok, meď, mangán, horčík, selén a chróm sú zastúpené v exkluzívnej organickej forme. Chelátová väzba (organická forma) predstavuje väzbu minerálu na organický nosič (aminokyselina, kyselina citrónová atď ..). Chelát predstavuje formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (viď. Špenát, šalát atď.).

NEXGEN® PRO + ENZYMES = ŠPIČKOVÁ ZUŽITKOVATEĽNOSŤ

 

Delený systém DÁVKOVANIE PRE MAXIMÁLNE ZUŽITKOVATEĽNOSŤ A MINIMÁLNE STRATY   - Denná dávka je na základe najnovších vedeckých poznatkov rozdelená do štyroch priebežných dávok (1 kapsula 4 x denne, vždy s jedlom), tak aby bolo telo optimálne a rovnomerne zásobené v priebehu celého dňa = maximálna využiteľnosť + minimálne straty (naše telo nie je prispôsobené k tomu prijať plnú dávku v jednej jednorazovej tablete = straty močom). Nexgen ® PRO + ENZYME tak ponúka sofistikované riešenie "deleného" multivitamínu vo forme kapsúl, ktorý bol zostavený pre priebežné dávkovanie počas dňa. Aj keď je celý výrobný proces nákladnejšie, teda ak porovnáte napríklad masovú výrobu jednej tablety (najnižšie náklady) versus delená denná dávka v štyroch kapsulách, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť, kvalita a zdravie.

Forme kapsúl (KAPSÚL) BEZ balastné spojivo   - Maximálna biodostupnosť produktu je garantovaná nielen špičkovou kvalitou použitých surovín, ale aj čistotou, teda minimalizovaným obsahom problematických balastných aditív a nulovým obsahom balastných spojív (lepidiel). Preto je využitá forma kapsúl (toboliek) s obsahom voľne uloženého prášku (NE lepené tablety, lisované pod vysokým tlakom, obsahujúci vysoký podiel tzv. Pomocných (balastných) látok, ktoré môžu tvoriť až 70% obsahu). Forma kapsúl umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsli a navyše uložený v blistri, tak aby došlo k minimálnemu znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

Kľúčové výhody

 • Zdroj dôležitých mikro-nutrientov, enzýmov a probiotických kultúr

 • Podpora trávenia, metabolizmu a optimálneho vstrebávanie živín

 • Celkový reštart pre viac energie a rýchlejšiu regeneráciu

 • Pravidelná kôra pri nadmernej fyzickej námahe a preťaženia

 • Podpora rýchlejší rekonvalescencie (po operácii, alebo po zranení)

 • Pred a počas náročnejších periód (cestovanie, expedície, atd ...)

Odporúčané dávkovanie

Pre optimálne využiteľnosť dávkujte 1 kapsulu 3 až 4 x denne, vždy s jedlom (nie na lačno). Denná dávka je rozdelená do troch až štyroch priebežných dávok (napr. Raňajky, desiata, obed, večera), tak aby bolo telo optimálne a rovnomerne zásobené v priebehu celého dňa (viď. Delený systém dávkovania pre maximálnu využiteľnosť).

Nutričné hodnoty

Počet dávok v balení: 30 x 4 kapsule
4 kapsule (% RHP **)
vitamín A
800 mikrogramov / 2667 IU * (100%)
vitamín D3
25 mikrogramov / 1000 IU * (500%)
vitamín E
9 mg alfa-TE / 8,2IU * (75%)
vitamín K2
75 mikrogramov (100%)
vitamín C
240 mg / 4800 IU * (300%)
Vitamín B1 (tiamín)
20 mg (1818%)
Vitamín B2 (riboflavín)
20 mg (1429%)
Niacín (nikotínamid)
20 mg NIE (125%)
vitamín B6
20 mg (1429%)
kyselina listová
600 mikrogramov (300%)
vitamín B12
100 mikrogramov (4000%)
biotín
150 mikrogramov (300%)
kyselina pantoténová
20 mg (333%)
horčík
200 mg (53%)
zinok
15 mg (150%)
meď
1 mg (100%)
mangán
1 mg (50%)
selén
55 mikrogramov (100%)
chróm
100 mikrogramov (250%)
L-cholín
20 mg
inositol
20 mg
quercetin
20 mg
bór
2 mg
Extrakt zo zeleného čaju (polyfenoly)
75 mg
Extrakt z hroznových jadier (proanthokyanidíny)
75 mg
Extrakt z koreňa Macy
50 mg
Extrakt zo škoricovej kôry
50 mg
Extrakt z čierneho korenia (piperín Bioperine ®)
5 mg
koenzým Q10
10 mg
DigeZyme ® - z toho:
Alfa-amyláza
laktáza
proteáza
celuláza
lipáza
400 mg
1700 DU
125 ALU
28 PC
7,5 CU
0,15 FIP
Probiotické kultúry Bacillus coagulans Lactospore ®
100.000.000 spor
Bifidibacterium bifidum
250 000 000 KTJ 
Lactobacillus rhamnosus
250 000 000 KTJ 
Lactobacillus Acidophilus
250 000 000 KTJ 
 
* IU - medzinárodné jednotky (international units)
**% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.
   KTJ - kolónie tvoriace jednotky

Zloženie

v 4 kapsuliach: Horčík (Horečnaté soli kyseliny citrónovej - citran horečnatý) 200 mg (53% *), komplex tráviacich enzýmov DigeZyme ® 400 mg (alfa-amyláza, laktáza, neutrálne proteáza, celuláza, lipáza), želatínová kapsula (hovädzie želatína , farbivo čierny oxid železitý), vitamín C (kyselina L-askorbová) 240 mg (300% *), plnidlo mikrokryštalická celulóza, extrakt zo zeleného čaju 75 mg, extrakt z hroznových jadier 75 mg, zinok (bisglycinát zinočnatý) 15 mg (150 % *), L-cholín (L-cholín bitartrát) 20 mg, extrakt z koreňa Macy (Lepidium meyenii) 50 mg, extrakt zo škoricovej kôry (Cinnamomum zeylanicum) 50 mg, vitamín K2 MK7 (K2VITAL ® Delta) 75 mikrogramov (100 % *), selén (kvasnice obohatené selénom) 55 mikrogramov (100% *), vitamín E (D-alfa-tokoferyl acetát) 9 mg alfa-TE (75% *), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý) 20 mg ( 333% *), quercetin (quercetin dihydrát) 20 mg, vitamín B3 (nikotínamid) 20 mg NIE (125% *), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 20 mg (1429% *), vitamín B2 (riboflavín) 20 mg (1429 % *), INOS itol 20 mg, vitamín B1 (tiamín hydrochloridu) 20 mg (1818% *), bór (boritan sodný) 2 mg, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, Bacillus coagulans (Lactospore ®) 100000000spor, vitamín D3 (cholekalciferol) 25 mikrogramov (500% * ), meď (bisglycinát meďnatý) 1000 mikrogramov (100% *), koenzým Q10 (ubidecarenon) 10 mg, vitamín A (retinyl acetát) 800 mikrogramov, mangán (bisglycinát mangánatý) 1 mg (50% *), extrakt z čierneho korenia piperín (Bioperine ®) 5 mg, baktérie mliečneho kvasenia 750 000 000 KTJ (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum) (KTJ - kolónie tvoriace jednotky), chróm (pikolinát chromitý) 100 mikrogramov (250% *), vitamín B9 (kyselina listová ) 600 mikrogramov (300% *), vitamín B7 (D-biotín) 150 mikrogramov (300% *), vitamín B12 (methylkobalamin) 100 mikrogramov (4000% *).
* Referenčný príjem vitamínov a minerálnych látok.