Novinka
Anabolic Mass - Vitamíny a minerályAnabolic Massod: 30,00 €
Nexgen® Pro - Vitamíny a minerályNexgen® Prood: 13,00 €
One Stop Xtreme - Vitamíny a minerályOne Stop Xtreme od: 31,00 €
Tribandrol - Vitamíny a minerályTribandrolod: 39,90 €
Náš tip
Whey Protein - Vitamíny a minerályWhey Proteinod: 16,00 €
Tribulus Terrestris - Vitamíny a minerályTribulus Terrestrisod: 20,00 €
One Stop Xtreme - Vitamíny a minerályOne Stop Xtreme od: 31,00 €
Protostrol - Vitamíny a minerályProtostrolod: 46,00 €
  /   Vitamíny a minerály   /   komplexné   /  

Liver MAX

komplexné - Vitamíny a minerály

Liver MAX

Výrobca: Czech Virus
Komplexná formula vyvinutá pre normálnu funkciu a vyčistenie pečene
12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 100 kaps.100 kaps.50 Skladom15,90 €6%15,00 €
 
 

Komplexná formula vyvinutá pre normálnu funkciu a vyčistenie pečene

Liver Max obsahuje 12 funkčných látok, ktoré spolu rôzne synergicky fungujú a podporujú svoje účinky. Základ tvorí štandardizovaný extrakt z Ostropestreca mariánskeho, ktorý ponúka 80 % silymarínu. Flavoidný komplex silymarin je považovaný za hlavné biologicky aktívne látky. Ostropestrec podporuje regeneráciu buniek a zdravie pečene, ktoré z tela pomáhajú odstraňovať toxické látky. Ďalšou významnou látkou je eytrakt artičokov (z listu a z celého). Extrakt z listu je štandardizovaný na 5 % Cynarínu, ktorý pôsobí na bunky pečene a obličiek. Extrakt z celého artičoku zosilňuje účinok Cynarínu, výborne sa teda doplňujú.

Kľúčové výhody

 • Ostropestrec mariánsky (80 % silymarínu - štandardizovaný extrakt zo semien) - používaný ako antioxidant (10x silnejší než vitamín E). Používa sa od nepamäti predovšetkým pre podporu správnej funkcie pečene. Dokáže stimulovať proteínovú syntézu v pečeni a tým jej napomáha s nahradzovaním poškodených buniek. Sylimarín zvyšuje úroveň glutatiónu v pečeni až o 35 %.

 • Extrakt z artičokov (list, štandardizovaný na 5 % Cynarínu) - cynarín je derivát organickej kyseliny kávovej, ktorá pôsobí na bunky pečene a obličiek a zvyšuje produkciu žlče a moču. Žlč, ktorá sa vylučuje pre užitie artičokov je redšia a tekutejšia, čím sa znižuje záťaž pečene, zároveň pomáha artičokom odstraňovať nežiaduce látky z krvi.

 • Extrakt z artičoku (celý) - látky z artičokov pomáhajú cynarínu zosilňiť jeho účinok 

 • N-acetyl L-cysteín - pozmenená forma neesenciálnej aminokyseliny L-cysteínu, ktorá bola pripojená k acetylovej skupine. Acetylová forma cysteínu je prekurzorom silného antioxidantu glutatiónu. Nedostatok tejto látky môže byť dôvodom pre pomalú regeneráciu po tréningu a horšiu ochranu pred zranením.

 • L-metionín - aminokyselina vo voľnej forme, ktorá prispieva k syntéze SAMe a L-cysteínu, ktorý je súčasťou glutatiónu.

 • Inozitol - spoločne s cholínom sú tieto zložky ideálne, aby sa tuky neakumulovali v pečeni a zlepšil sa ich transport a metabolizmus.

 • Cholín bitartrát - prispieva k udržaniu normálnej činnosti pečene a k normálnemu metabolizmu lipidov. Naviac sa skvele dopĺňa s inozitolom.

 • Glutatión - antioxidant, ktorý využíva každá bunka v tele. Suplementácia glutatiónom je vhodná k podpore vlastného glutatiónu v bunkách a tým pádom udržuje účinnosť celého systému glutatiónu.

 • SAMe je skratka pre S-adenozil L-metionín. Táto forma je skúmaná na pacientoch s cirhózou pečene alebo steatózou (stukovatenie) pečene. V štúdií na 52 zdravých ľuďoch bol zistený nárast sérového ALT (Alaninaminotransferáza) za 8 týždňov suplementácie o 22 %. Ďalšie štúdie na SAMe zahrňujú hlavne vplyv na osteoartrózu a depresiu.

 • Vitamín B2 (riboflavín) - významná látka, ktorá prispieva k normálnemu energetckému metabolizmu. V organizme vykazuje antioxidačnú aktivitu. Prispieva k normálnej činnosti nerovej sústavy a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

 • Vitamín B6 (pyridoxín HCI) - prispieva k normálnej syntéze cysteínu, k normálnemu metabolizmu homocysteínu, k normálnej funkcii imunitného systému.

 • Vitamín B1 (tiamín HCI) - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a činnosti srdca.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 2 kapsule 2x denne (s raňajkami a večerou), celkom 4 kapsule denne. Neprekračujte dávku 4 kapsule denne. Zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty

Veľkosť dennej dávky:4 kaps.
Počet dávok v balení: (100 kaps.) 50
Ostropestrec mariánsky 560 mg
Extrakt z artičoku (list) 200 mg
Extrakt z artičoku (celý) 200 mg
N-acetyl L-cysteín 200 mg
L-metionín 100 mg
Inozitol 100 mg
Cholín bitartrát 100 mg
Glutatión 40 mg
SAMe 40 mg
Vitamín B2 1,3 mg
Vitamín B6 1,1 mg
Vitamín B1 0,9 mg

Zloženie

Ostropestrec mariánsky (80 % štandardizovaný extrakt zo semien), extrakt z artičokov (list štandardizovaný na 5 % Cynarínu), extrakt z artičokov (celý), N-acetyl L-cysteín, L-metionín, inozitol, cholín bitartrát, glutatión, protihrudkujúca látka (uhličitan horečnatý), SAMe (S-adenosyl L-metionín), riboflavín, pyridoxín HCI, tiamín HCI, želatínová kapsula (farbivo: oxid titaničitý).