Novinka
Metabolic Mass Gainer - Vitamíny a minerályMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Shadowhey - Vitamíny a minerályShadowheyod: 51,90 €
Blood And Guts - Vitamíny a minerályBlood And Gutsod: 22,00 €
Iso Lactofree Protein 85% - Vitamíny a minerályIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Náš tip
Whey Protein 80% - Vitamíny a minerályWhey Protein 80%od: 21,00 €
Anabolic Mass - Vitamíny a minerályAnabolic Massod: 39,00 €
Yummy Oats - Vitamíny a minerályYummy Oatsod: 17,00 €
Tribandrol - Vitamíny a minerályTribandrolod: 42,90 €
  /   Vitamíny a minerály   /   komplexné   /  

Lactose Killer

komplexné - Vitamíny a minerály

Lactose Killer

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Czech Virus
Synergická kombinácia enzýmov  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 60 kaps.60 kaps.60 Skladom12,90 €16%10,90 €
 
 

Synergická kombinácia enzýmov

Lactose Killer ponúka synergickú kombináciu enzýmov, ktoré sú ideálne pre ľudí, ktorí majú problémy s trávením laktózy. Obsahuje prírodné enzýmy laktázu (Tolerase® L) a lipázu, ktoré pomáhajú rozkladať laktózu a tuk v mlieku, aby so znížila alebo úplne eliminovala nevoľnosť, nadúvanie a hnačka spôsobené nestrávenou laktózou. Použitie tohto doplnku stravy môže pomôcť tým, ktorí so cítia nepohodlne po konzumácii mliečnych výrobkov, aby so znovu mohli cítiť pohodlne pri konzumácii svojich obľúbených potravín bez nepríjemných vedľajších účinkov. Prírodné enzýmy sú šetrné k tráviacemu systému a môžu byť ľahko začlenené do vašej každodennej stravy. Tento doplnok stravy je vhodný pre ľudí, ktorí hľadajú prirodzenú alternatívu k liekom na trávenie. Je ľahko použiteľný a môže byť konzumovaný pred jedlom, aby pomohol pri trávení laktózy a tukov v mlieku.

Intolerancia na laktózu

Intolerancia na laktózu je stav, pri ktorom telo nemôže tráviť laktózu, čo je cukor prítomný v mlieku a mliečnych výrobkoch. Laktóza so trávi pomocou enzýmu zvaného laktáza, ktorý so vyskytuje v tenkom čreve. Pokiaľ telo nedokáže produkovať dostatok laktázy, laktóza prejde do hrubého čreva, kde so stretne s baktériami, čo môže viesť k nepríjemným tráviacim problémom.

Symptómy intolerancie

Symptómy intolerancie na laktózu so môžu líšiť v závislosti od závažnosti stavu a množstva konzumovanej laktózy. Medzi najčastejšie symptómy patrí nadúvanie, hnačka, bolesť brucha a kŕče. Tieto príznaky so zvyčajne objavujú niekoľko hodín po konzumácii potravín obsahujúcich laktózu. Intolerancia na laktózu nie je neobvyklý stav a môže so vyskytnúť u ľudí všetkých vekových kategórií.

Laktáza

Laktáza je enzým, ktorý rozkladá laktózu na dva jednoduchšie cukry – glukózu a galaktózu. Laktóza je veľký cukor zložený z dvoch menších cukrov – glukózy a galaktózy – prepojených glykozidickou väzbou. Tento prepojený cukor je pre tráviace enzýmy čreva príliš veľký na to, aby ho mohli ľahko rozložiť. Preto je potrebný enzým laktázy, ktorý je schopný rozpojiť glykozidickú väzbu medzi glukózou a galaktózou.

Lipáza

Lipáza je enzým, ktorý pomáha rozkladať tuky v potrave. Tento enzým so vyskytuje v pankrease a tiež v tenkom čreve a pomáha rozkladať tuky na malé kvapôčky, ktoré môžu byť ľahko vstrebávané črevným epitelom. Lipáza taktiež pomáha uvoľňovať mastné kyseliny, ktoré sú potrebné pre mnoho dôležitých funkcií v tele. so o úplne perfektný prídavok k laktáze pre maximálny účinok.

Tolerase® L

Tolerase® L je značková laktáza vyvinutá spoločnosťou DSM. so o geneticky modifikovanú verziu laktázy, ktorá je získavaná z kvasiniek, a je schopná rozkladať laktózu pri pH rozmedzí 4-7, čo zodpovedá podmienkam v žalúdku a tenkom čreve. Tento enzým so používa ako doplnok stravy na podporu trávenia laktózy u osôb s intoleranciou na laktózu. Tolerase® L bola testovaná v rade klinických štúdií, ktoré potvrdili jej účinnosť pri znižovaní symptómov intolerancie na laktózu u ľudí. Tolerase® L rýchlo rozpúšťa v potravinách a je odolná voči teplotným zmenám. so o úplne špičkový enzým, ktorý je používaný celosvetovo.

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 kapsulu pred jedlom obsahujúcim laktózu a dostatočne zapite vodou. Neprekračujte 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty

Látka Obsah v 1 kapsule
Lipáza 150 mg
Tolerase® L 50 mg (5000 FCC)

Zloženie

Vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), ryžový škrob, lipáza, Tolerase® L (enzým laktáza).