Novinka
Iso Lactofree Protein 85% - Vitamíny a minerályIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Blood And Guts - Vitamíny a minerályBlood And Gutsod: 22,00 €
Micro Whey Active - Vitamíny a minerályMicro Whey Activeod: 29,00 €
Shadowhey - Vitamíny a minerályShadowheyod: 51,90 €
Metabolic Mass Gainer - Vitamíny a minerályMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Náš tip
Yummy Oats - Vitamíny a minerályYummy Oatsod: 17,00 €
Tribandrol® gen.2 - Vitamíny a minerályTribandrol® gen.2od: 42,90 €
Whey Protein 80% - Vitamíny a minerályWhey Protein 80%od: 21,00 €
Anabolic Mass - Vitamíny a minerályAnabolic Massod: 38,90 €
  /   Vitamíny a minerály   /   komplexné   /  

Day Starter

komplexné - Vitamíny a minerály

Day Starter

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Czech Virus
Komplex pre ten najlepší štart dňa



  

Varianty tohto výrobku

 BaleniePríchuťVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 750 gpistáciový cheesecake750 g pistáciový cheesecake30 Skladom29,90 €6%28,00 €
 
 
 750 gbanán-hruška-arašidové maslo ...750 g banán-hruška-arašidové maslo ...30 Skladom29,90 €6%28,00 €
 
 

Komplex pre ten najlepší štart dňa

Day Starter je komplexný produkt v štýle Smoothie s obsahom superpotravín pre ten najlepší štart dňa. Základ tvorí kvalitný hrachový izolát a celozrnná ovsená múka pre jednoduché a ľahko stráviteľné doplnenie makroživín po nočnom pôste. Obsahuje prírodný kofeín z guarany a zeleného čaju na postupné a príjemné nakopnutie bez nežiaduceho dojazdu. Ďalej tiež kombináciu citrulínu s červenou repou na prekrvenie. Zmes je obohatená o našu skvelú zelenú zmes, ktorú poznáte z best-selleru Super Greens PRO V2.0 (spirulina, chlorela, mladý jačmeň a mladá pšenica) vrátane V-AntiOxi-Blend® (zmes antioxidantov), V-Shrooms-Blend® (zmes húb) a V-Dige-Blend® (zmes tráviacich enzýmov). Kvalitné živiny
Day Starter obsahuje kvalitné a ľahko stráviteľné makroživiny. Proteín zastupuje izolát z hrachového proteínu (Pisane®), ktorý má podľa in vivo štúdií perfektnú využiteľnosť, sacharidy potom v menšej miere celozrnná ovsená múka. Samozrejmosťou je minimum cukrov (bez pridaných cukrov), aby produkt nemal negatívny vplyv na hladinu cukru v krvi. Ďalej tiež obsahuje slušné množstvo vlákniny, ktorá v mnohých jedálničkách stále chýba. Dávkovanie produktu je možné individuálne upraviť podľa nárokov vášho jedálnička a vašich cieľov. 

Zmes pre ranný boost
Day Starter obsahuje starostlivo vybrané ingrediencie, ktoré pomôžu telu s jednoduchším naštartovaním bez nežiaducich účinkov. Základom je zmes na prekrvenie, ktorú zastupuje L-Citrulín a Sabeet® (extrakt z červenej repy). Ďalej produkt obsahuje zmes prírodného kofeínu z dvoch zdrojov - guarany a zeleného čaju. Táto zmes dodá telu ľahké nakopnutie bez nežiaduceho crasha. Jedna dávka produktu obsahuje 67 mg kofeínu, čo je zhruba jedno espresso.

Ďalšie látky a blendy
Day Starter obsahuje látky, ktoré môžete poznať zo Super Greens (ale nie je dobré produkt zamieňať, každý má iné zameranie!). Obsahuje zelené superpotraviny (spirulina, chlorela atď.), ďalej tiež naše blendy: V-AntiOxi-Blend® (zmes antioxidantov), V-Shrooms-Blend® (zmes húb) a V-Dige-Blend® (zmes tráviacich enzýmov). Na podporu normálnej funkcie imunitného systému je tu pridaný aj Vitamín C.

Textura a chuť
Day Starter svojou textúrou pripomína smoothie, teda hustejší drink a rovnako ako domáca smoothie ponúka veľké množstvo benefitov s výhodou extrémne rýchlej prípravy. Stačí použiť shaker a vodu, nie je nutné používať mixér alebo špiniť ďalší riad. Chuť sme vyladili do veľmi príjemného a vyváženého chuťového profilu, ktorý poteší väčšinu používateľov. Chuť je jemná a prírodná.

Pre koho je produkt určený
Day Starter je designovaný pre užívateľov, ktorí pred fyzickou aktivitou nemajú radi hutné jedlá, ale zároveň im nevyhovuje byť úplne na lačno. Pre ľudí, ktorí chcú po nočnom pôste telu dodať okamžite a ľahko využiteľné látky na príjemné prebudenie a nakopnutie. Produkt môže svojim zameraním slúžiť ako ľuďom z fitness, tak aj bežcom. Slúži tiež pre vyťažených ľudí, ktorí nestíhajú pred prácou/školou chystať pracne vlastnú smoothie a chcú mať čo najskôr pripravený chutný a výživný nápoj. Náš produkt ale v žiadnom prípade plne nenahrádza jedlo, slúži ako doplnok k jedálničku.

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (25 g) s 300 ml vody v shakeri. Užite na lačno alebo s raňajkami podľa vášho cieľa.

Nutričné hodnoty

banán - hruška - arašidové maslo100 gRHP25 gRHP
Energia 1514 kJ / 359 kcal 18% 379 kJ / 90 kcal 5%
Tuky 6 g 9% 1,5 g 2%
- z toho nasýtené 1,4 g 7% 0,3 g 2%
Sacharidy 26 g 10% 6,5 g 3%
- z toho cukry 4,8 g 5% 1,2 g 1%
Vláknina 13 g ** 3,2 g **
Bielkoviny 43 g 86% 11 g 21%
Soľ 2,8 g 46% 0,69 g 12%

 

pistácie - cheescake100 gRHP25 gRHP
Energia 1517 kJ / 360 kcal 18% 379 kJ / 90 kcal 5%
Tuky 5,8g 8% 1,5 g 2%
- z toho nasýtené 1,4 g 7% 0,4 g 2%
Sacharidy 25 g 10% 6,5g 3%
- z toho cukry 5,4g 6% 1,4 g 1%
Vláknina 12 g ** 3,1 g **
Bielkoviny 44 g 88% 11 g 22%
Soľ 2,6 g 44% 0,11 g 11%

Zloženie

Banán - hruška - arašidové maslo: Hrachový proteín, celozrnná ovsená múka (obsahuje lepok), jablčná vláknina, spirulina (Arthrospira platensis) prášok, aróma, L-Citrulín, kyselina L-askorbová, zahusťovadlo (xantánová guma), modifikátor kyslosti (kyselina jablčná , prášok, extrakt z guarany (Paullinia cupana, extrakt zo semien – s obsahom kofeínu), mladá pšenica (Triticum aestivum) prášok, mladý jačmeň (Hordeum vulgare) prášok, extrakt z hľúz červenej repy (Beta vulgaris), Organická HiFi (Organické jablko (ovocná dužina), Organická jahoda, Organická višňa, Organická ostružina, Organická čučoriedka, Organická malina, Organický banán, Organická ryža), Organická HiFiber VitaVeggie® zmes (Organická červená repa, Organická mrkva, Organická mrkva, Organická paradajka, Organický kel, Organická kapusta, Organické petržlenové lístie, Organický ružičkový kel, Organická zelená paprika, Organická uhorka, Organický celer, Organický cesnak, Organický koreň zázvor u, Organická zelená cibuľa, Organický karfiol, Organická špargľa, Organický hrášok), uhličitan vápenatý, soľ, zelený čaj (Camellia sinensis, extrakt z listov), sladidlo (sukralóza, steviol-glykozidy z rastliny stévia)

Pistácia - cheescake: Hrachový proteín, celozrnná ovsená múka (obsahuje lepok), jablčná vláknina, spirulina (Arthrospira platensis) prášok, aróma, L-Citrulín, kyselina L-askorbová, zahusťovadlo (xantánová guma), modifikátor kyslosti (kyselina jablčná ), chlorella (Chlorella vulgaris), prášok, extrakt z guarany (Paullinia cupana, extrakt zo semien – s obsahom kofeínu), mladá pšenica (Triticum aestivum) prášok, mladý jačmeň (Hordeum vulgare) prášok, extrakt z hľúz červenej ), Organická HiFiber VitaBerry® zmes (Organické jablko (ovocná dužina), Organická jahoda, Organická višňa, Organická ostružina, Organická čučoriedka, Organická malina, Organický banán, Organická ryža), Organická HiFiber VitaVeggie® zmes ( Organický špenát, Organická brokolica, Organická paradajka, Organický kel, Organická kapusta, Organické petržlenové lístie, Organický ružičkový kel, Organická zelená paprika, Organická uhorka, Organický celer, Organick ý cesnak, Organický koreň zázvoru, Organická zelená cibuľa, Organický karfiol, Organická špargľa, Organický hrášok), uhličitan vápenatý, soľ, zelený čaj (Camellia sinensis, extrakt z listov), sladidlo (sukralóza, stevial-glyko -pantothenát vápenatý)