Novinka
Blood And Guts - Stimulanty testosterónuBlood And Gutsod: 22,00 €
Metabolic Mass Gainer - Stimulanty testosterónuMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Shadowhey - Stimulanty testosterónuShadowheyod: 51,90 €
Iso Lactofree Protein 85% - Stimulanty testosterónuIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Náš tip
Yummy Oats - Stimulanty testosterónuYummy Oatsod: 17,00 €
Whey Protein 80% - Stimulanty testosterónuWhey Protein 80%od: 21,00 €
Tribandrol - Stimulanty testosterónuTribandrolod: 42,90 €
Anabolic Mass - Stimulanty testosterónuAnabolic Massod: 39,00 €
  /   Stimulanty testosterónu   /  

Xtreme Napalm Alpha Test

Xtreme Napalm Alpha Test - Stimulanty testosterónu

Xtreme Napalm Alpha Test

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: FA
Dvojfázový testosterónový booster, ktorý má stimulačný vplyv na zvýšenie hladiny testosterónu po 24 hodín denne  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 240 tabl.240 tabl.30 Skladom34,90 €14%29,90 €
 
 

Dvojfázový testosterónový booster, ktorý má stimulačný vplyv na zvýšenie hladiny testosterónu po 24 hodín denne

Alpha Test tvorí denná a nočná formula. Do zloženia dennej formuly boli zakompované špeciálne vybrané zložky s cieľom dodať organizmu energiu počas najnáročnejšieho fyzického i duševného vypätia a navyše aktivizovať mechanizmy vedúce k zvýšenej produkcii testosterónu. Kyselina D-asparagová, obsiahnutá v prípravku, je podľa vedeckých štúdií činiteľom spôsobujúcim nárast množstva luteinizačného hormónu, ktorý sa viaže na receptory umiestnené na Leydigových bunkách v semenníkoch. Nasleduje intenzívna syntéza cyklického adenozínmonofosfátu (cAMP) a odtrhnutie postranného reťazca molekuly cholesterolu. Tento proces je kľúčový pre tvorbu testosterónu (steroidogenézy).

Zloženie dennej formule je obohatené aj extraktom z koreňa Rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea), ktorej je prisudzovaný adaptogénny vplyv, teda schopnosť organizmu vysporiadať sa s náhlymi zmenami vnútorného prostredia a eliminovať negatívne pôsobenie stresových situácií. Účinky Rozchodnice ružovej sú ešte dodatočne umocnené resveratrolom obsiahnutom v extrakte z krídlatky japonskej. V dennej formule nechýbajú ani vitamíny. Ako vykazujú výsledky štúdií, suplementácia vitamínu D má pozitívny vplyv na zvyšovanie hladiny testosterónu a vitamíny skupiny B pomáhajú k normálnemu fungovaniu nervového systému.

Nočná formula predstavuje tiež veľmi pokročilú zmes, ktorá bola navrhnutá a vyrobená za účelom aktivizácie tvorby testosterónu aj počas nočného spánku. Medzi zložkami tejto nočnej formule nájdete extrakt zo Senovky gréckej a Kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), ktoré sú podľa štúdií aktivátormi prudkého zvýšenia tvorby prirodzeného testosterónu. Kombinácia horčíka, vitamínu B6 a zinku plní funkciu ZMA, čo je zloženie podporujúce kvalitu spánku a možnosti regenerácie. Okrem toho je suplementácia horčíka dôležitá pre obmedzenie nerovnováhy nervových a svalových kontrakcií so zodpovedajúcim vplyvom na normálne fungovanie práce svalovej sústavy - prevencia proti svalovým kŕčom.

Horčík umožňuje súčasnú stimuláciu obranných mechanizmov organizmu, okrem iného tým, že stimuluje tvorbu protilátok a fagocytózy (schopnosť buniek pohlcovať pevné častice), čo vedie k zníženiu zápalovosti, zabráneniu anafylaktickému šoku (alergická reakcia na napr. hmyzie bodnutie či štípnutie).

Kľúčové výhody

  • Podpora produkcie testosterónu

  • Tvorený dennou a nočnou formulou

  • Pohodlné dávkovanie vďaka kapsulovej forme

Odporúčané dávkovanie

AM Formula: Užívajte 5 tabliet denne (3 ráno a 2 pred tréningom alebo v priebehu dňa). Užívajte po dobu 12-tich dní. Nasleduje prestávka 3 dni a potom môžete opakovať 12-dňový cyklus.

PM Formula: Užívajte 4 tablety denne pred spaním a zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty

Veľkosť jednej dávky:5 tabl.
AM Formula  
Počet dávok v balení: (120 tbl.) 24
Kyselina D-asparagová 3 120 mg
Extrakt z koreňa Rozchodnice ružovej (rhodiola rosea)(3 % rosavínov a 1 % salidrosidov) 100 mg
Extrakt z koreňa Krídlatky japonskej (fallopia japonica)(50 % resveratrolu) 100 mg
Vitamín B6 2 mg
Kyselina listová 400 µg
Vitamín D 25 µg
Vitamín B12 6 µg
Veľkosť jednej dávky:4 tabl.
PM Formula  
Počet dávok v balení: (120 tbl.) 30
Extrakt zo Senovky gréckej (Trigonella foenum graecum) 1 100 mg
Extrakt z Kotvičníka zemného (Tribulus terrestris) 1 000 mg
Horčík 90 mg
Zinok 15 mg
Vitamín B6 10 mg

Zloženie

AM Formula: Kyselina D-asparagová (DAA), plnivá (E460 (i), E341), maltodextrín, spevňujúce látky (E470B, E551), protihrudkujúce látky (E470b, E551, E553b), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (rhodiola rosea)(3 % rosavínov a 1 % salidrosidov), extrakt z koreňa krídlatky japonskej (fallopia japonica, (Houtt) Ronse Deck.)(50 % resveratrolu), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), stabilizátor E1202, poťahová látka E1521.

PM Formula: Extrakt zo semien senovky gréckej (trigonella foenum-graecum L.), extrakt z plodov kotvičníka zemného (tribulus terrestris L.)(90 % saponínov), plnivá (E460 (i), E341), maltodextrín, horečnaté soli kyseliny citrónovej, protihrudkujúce látky (E470B, E551, E533b), stabilizátor (E1201, E1202), síran zinočnatý, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), spevňujúce látky (E464), poťahová látka E1521, farbivá (E102*, E129*, E150b, E153).