Novinka
Iso Lactofree Protein 85% - Stimulanty testosterónuIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Shadowhey - Stimulanty testosterónuShadowheyod: 51,90 €
Metabolic Mass Gainer - Stimulanty testosterónuMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Blood And Guts - Stimulanty testosterónuBlood And Gutsod: 22,00 €
Náš tip
Whey Protein 80% - Stimulanty testosterónuWhey Protein 80%od: 21,00 €
Anabolic Mass - Stimulanty testosterónuAnabolic Massod: 39,00 €
Yummy Oats - Stimulanty testosterónuYummy Oatsod: 17,00 €
Tribandrol - Stimulanty testosterónuTribandrolod: 42,90 €
  /   Stimulanty testosterónu   /  

Testo Virus Part 2

Testo Virus Part 2 - Stimulanty testosterónu

Testo Virus Part 2

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Czech Virus
Produkt Testo Virus Part 2 prináša úplne bez debát jednu z najkomplexnejších legálnych formúl pre optimalizáciu a podporu testosterónu na trhu  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 120 kaps.120 kaps.60 Skladom31,90 €12%28,00 €
 
 

Produkt Testo Virus Part 2 prináša úplne bez debát jednu z najkomplexnejších legálnych formúl pre optimalizáciu a podporu testosterónu na trhu

Obsahuje 7 rastlinných látok zložených podľa aktuálnych štúdií pre najvyššie možné synergické fungovanie. obsahuje mimo iného aj značkové extrakty Fenusterols® (s 50 % obsahom steroidných saponínov), ForsLean® so štandardizovaným Forskolin a AstraGin®, ktorý zaisťuje skutočne zlepšenú biologickú dostupnosť. kompletne rastlinné zloženie vr. kapsle - vhodné aj pre vegánov.

Prečo užívať Testo Virus Part 2?

  • MACA. Maca je tzv. Superpotravina, bylina pochádzajúca z Peru, ktorá sa používa od nepamäti. Maca nepôsobí priamo na zvyšovanie testosterónu, ale zvyšuje jeho prekurzor DHEA, najhojnejšie cirkulujúci hormón v tele, ktorý slúži ako základ pre syntézu všetkých ďalších androgénov (u mužov) i estrogénov (u žien). Nedostatok DHEA býva jedným z najčastejších dôvodov zníženého testosterónu u väčšiny mužov. Zvyšuje výkon a vytrvalosť, pomáha zlepšovať plodnosť a optimalizuje hormonálny systém. Ideálna dávka sa javí medzi 1500 až 3000 mg (Testo Virus Part 2 v HC dávke ponúka 1000 mg 4:1 extraktu = 4000 mg sušeného koreňa Macy).
  • Fenusterols ®. Fenusterols® je extrakt získaný zo semien senovky gréckej (Fenugreek) a je štandardizovaný na obsah minimálne 50 % steroidných saponínov. Má výrazný vplyv na uvoľňovanie luteinizačného hormónu (LH). LH zase signalizuje hypofýze, aby produkovala viac testosterónu a vyššie hladiny testosterónu majú logicky vplyv na športové výkony. Mechanizmus účinku uvoľňovanie hormónov je spojený s premenou cholesterolu na aktívne hormóny, čo má za následok súčastné zníženie hladiny cholesterolu v plazme. Mimo testosterón má senovka grécka vplyv na zvýšenie libida a zníženie DHT (dihydrotestosterón, ktorý má negativivní vplyv napríklad na vypadávanie vlasov). Podľa štúdií sa javí ideálna dávka 400 až 500 mg, Testo Virus Part 2 obsahuje 500 mg v HC dávke.
  • Ashwagandha je adaptogén a jedna z najdôležitejších ajurvédskych bylín. Pomáha optimalizovať testosterón u silovo trénujúcich mužov, má vplyv na zníženie kortizolu (ochrana proti stresu, upokojenie). Zvyšuje uvoľňovanie luteinizačného hormóu (Rovnako ako pískavica), pôsobí teda synergicky a pomáha týmto spôsobom s hladinou testosterónu. Ideálna dávka sa javí medzi 300 až 500 mg, Testo Virus Part 2 ponúka 500 mg v HC dávke.
  • ForsLean ® obsahuje patentovaný extrakt z koreňov rastliny Coleus forskohlii, ktorý je štandardizovaný na 10 % obsah Forskolin. Forskolin bol tradične známy pre svoju širokú škálu výhod, pozornosť vedcov si však zaslúžila jeho činnosť ako non-adrenergny stimulátor enzýmu adenylátcyklázy, ktorý má podpornú úlohu pri riadení telesnej hmotnosti a podporu čistej svalovej hmoty. Podľa štúdie má Forskolin vplyv na hladinu testosterónu, kedy bola hladina voľného testosterónu zvýšená oproti skupine s placebom (16,77 % vs 1,08 %). Ideálna dávka podľa štúdií je 250 mg, Testo Virus Part 2 obsahuje 250 mg v HC dávke.
  • Panax Ginseng. Ženšen pravý má zanedbateľný vplyv na testosterón, však pomáha znižovať únavu, zvyšovať sústredenie a zvyšuje prúdenie krvi. Ide o najpopulárnejší adaptogén, ktorý pomáha optimalizovať činnosť organizmu (normálna hladina cukru v krvi, krvný tlak, fyzické a duševné zdravie...). Ideálna dávka sa javí medzi 200 až 400 mg denne, Testo Virus Part 2 ponúka 200 mg v HC dávke.
  • Rhodiola Rhosea je druhý najpopulárnejší adaptogén. Pridaná pre synergické fungovanie s ženšenom (a ďalšími látkami). Rozchodnica zvyšuje odolnosť nervového systému pri únave a strese. Pôsobí na kognitívnu a duševnú výkonnosť, podporuje tiež kondíciu a fyzický výkon. Zároveň pôsobí ako antioxidant a podporuje normálne trávenie, srdce a cievny systém.
  • AstraGin® je prírodný produkt zlepšujúci absorpciu ostatných látok. Umožní väčšiemu množstvu živín prejsť z krvného obehu do buniek. AstraGin® zaisťuje skutočne zlepšenú biologickú dostupnosť a zlepšuje stav mikrobioty.
  • Kde je tribulus? Tribulus je super látka, ale iba na zvýšenie libida, určite nie na zvýšenie testosterónu (viac ako 8 štúdií preukázalo nulový alebo minimálny vplyv na zvýšenie voľného a celkového testosterónu.) Tribulus je v SR pravdepodobne najznámejší látka pre "zvýšenie testosterónu ", bohužiaľ má v tomto smere asi rovnaký účinok, ako L-karnitín na chudnutie. Pevne veríme, že sa vďaka nášmu produktu začne viac ľudí zamýšľať nad tým, čo má reálne zmysel a čo je len reklamný ťahák.

 

Odporúčané dávkovanie

Dávkovanie začiatočník: Užite 2 kapsule kedykoľvek počas dňa a zapite ich dostatočným množstvom vody.Dávkovanie HARDCORE: Užite 4 kapsule kedykoľvek počas dňa a zapite ich dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty

Účinná látkaV hardcore dávke (4 kapsule)
Maca  1000 mg
Fenusterols®  500 mg
- z toho steroidných saponínov 250 mg
Ashwagandha  500 mg
- z toho withanolidů 35 mg
ForsLean®  250 mg
- z toho Forskolin 25 mg
Panax Ginseng  200 mg
Rhodiola Rosea  100 mg
- z toho salidrosidov 1 mg
AstraGin® 5 mg

Zloženie

Extrakt z koreňa Macy peruánskej (Lepidium meyenii, extrakt 4:1, ekvivalentné k množstvu 4000 mg sušeného koreňa), Fenusterols® (Trigonella foenum-gaecum, senovka grécka), Ashwagandha (extrakt z koreňa), ForsLean® (Coleus Forskohlii, extrakt z koreňa), Ženšen pravý (extrakt z koreňa), Rozchodnica ružová (Rhodiola Rosea, extrakt), Plnidlo: Rastlinný stearan horečnatý, AstraGin® (Výťažok z rastliny Panax notoginseng [koreň] v pomere 10:1), vegánska kapsule (Hydroxypropylmetylcelulóza)