Novinka
Proteinella - Stimulanty testosterónuProteinellaod: 8,00 €
Anabolic Mass + shaker ZDARMA - Stimulanty testosterónuAnabolic Mass + shaker ZDARMAod: 52,00 €
One Stop Xtreme  - Stimulanty testosterónuOne Stop Xtreme od: 43,90 €
Proteinella White - Stimulanty testosterónuProteinella Whiteod: 8,00 €
Nexgen® Pro - Stimulanty testosterónuNexgen® Prood: 22,00 €
Náš tip
Createston Professional (2015 upgrade) - Stimulanty testosterónuCreateston Professional (2015 upgrade)od: 59,00 €
Protostrol - Stimulanty testosterónuProtostrolod: 45,50 €
Whey Protein - Stimulanty testosterónuWhey Proteinod: 31,00 €
Protein Bar - Stimulanty testosterónuProtein Barod: 2,20 €
Tribulus Terrestris - Stimulanty testosterónuTribulus Terrestrisod: 22,00 €
One Stop Xtreme  - Stimulanty testosterónuOne Stop Xtreme od: 43,90 €
  /   Stimulanty testosterónu   /  

Macatron

Macatron - Stimulanty testosterónu

Macatron

Hardcore voľba pre optimalizáciu testosterónu vo Vašom tele!
12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 108 kaps.108 kaps.271 - 3 pracovné dni
Sledovať dostupnosť
24,00 €17%20,00 €
 
 
 
Ak si prajete byť informovaný o doskladnení tovaru, prosím zadajte svoj email:
 

Hardcore voľba pre optimalizáciu testosterónu vo Vašom tele!

Macatron je vycibreným matrixom pre podporu optimalizácie hladiny testosterónu, estrogénu, a podporu libida, s obsahom dôkladne vyberaných 13 účinných látok. DAA (kyselina D-asparágová) a zložky liečivých rastlín – medzi nimi aj MACA – zabezpečujú dôležité vitamíny a minerálne látkyMACA je používaná vo všeobecnosti ako afrodiziakum. Tento koreň je legendou, čo sa týka účinkov zvyšovania sexuálnej aktivity.

Testofen® je výťažkom z rastliny senovka grécka, s minimálne 50%-ným Fenuside™ obsahom . Senovka grécka je dobre známou, mnohostrannou liečivou rastlinou, obsahujúcou viac než 100 rôznych rastlinných účinných látok, vrátane Furostanových saponínovSteroidných saponínovSenovku grécku využívajú z viacerých hľadísk. Testofen® preukázateľne zvyšuje sexuálnu aktivitu, popri tom pomáha udržiavať sexuálne zdravie a objem svalovej hmotySaponínové glykozidy, ktoré sú štandardizované na Testofen® sa nazývajú Fenuside -mi™

Macatron obsahuje bór a flavonoid quercetin, ktorý pomáha zabraňovať premene testosterónu na estrogén. Taký istý účinok má ajMangostanLigníny žihľavy môžu prispieť k zníženiu hormonálnej väzby globulínu (SHBG), s testosterónom, čo môže pomáhať v tom, aby mal organizmus k dispozícii viac voľného testosterónu, ktorý je v organizme aktívnou formouNajvhodnejšie je používaťvýťažky z koreňa žihľavy, spolu s výťažkami Serenoe plazivej.

Vitamín B5 (kyselina pantoténová) zohráva úlohu pri správnej syntéze a látkovej premene steroidných hormónovvitamínu-D, a niektorých látok, zúčastňujúcich sa pri prenose podnetov. Vitamín B6 zohráva úlohu pri regulácii hormonálnych procesov, aprispieva k tlmeniu únavy a pocitu vyčerpanostiVitamín D prispieva k normálnej činnosti svalstva, a zohráva úlohu pri procesochdelenia buniekZinok prispieva k normálnej plodnosti, k normálnemu rozmnožovaniu sa, ako aj k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.*

Macatron možno kombinovať s jednozložkovými Tribulusovými produktmi.

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).
Macatron + BCAA Xpress 10 dávok zadarmo text

Kľúčové výhody

  • optimalizuje hladinu testosterónu

  • podporuje libido

  • pomáha zabraňovať premene testosterónu na estrogén

  • možno kombinovať s inými jednozložkovými Tribulusovými produktmi

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 4 tablety denne, ideálne s jedlom: dve ráno a dve večer.

 

Zloženie

Macatron + BCAA Xpress 10 dávok zadarmo zlo

Zložky:

D-Aspartic Acid, Urtica dioica (Leaf) extract, Capsule Shell (Bovine Gelatin; Color: Titanium Dioxide), Lepidium meyenii root powder, Anti-caking agent (Magnesium stearate), Avena sativa (Seed) extract, Garcinia mangostana (Fruit rind) extract, Quercetin dihydrate, Serenoa repens (Fruit) extract, Testofen® Trigonella foenum-graecum (Seed) extract (standardized for a minimum of 50% Fenuside™), Boric acid, Zinc sulfate monohydrate, Cholecalciferol, Calcium D-Pantothenate, Pyridoxine HCl.

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí nad 18 rokov! Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete negatívnu reakciu, alebo vedľajšie účinky. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo máte diagnostikovanú nejakú chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Nie je určené pre deti! 

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! 
Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia, starostlivo uzavreté! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí!

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Informácie pre alergikov

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašíd, zelera, rýb a kôrovcov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Scitec_nutrition-logo