Novinka
Shadowhey - Stimulanty testosterónuShadowheyod: 51,90 €
Iso Lactofree Protein 85% - Stimulanty testosterónuIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Blood And Guts - Stimulanty testosterónuBlood And Gutsod: 22,00 €
Metabolic Mass Gainer - Stimulanty testosterónuMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Náš tip
Anabolic Mass - Stimulanty testosterónuAnabolic Massod: 39,00 €
Yummy Oats - Stimulanty testosterónuYummy Oatsod: 17,00 €
Tribandrol - Stimulanty testosterónuTribandrolod: 42,90 €
Whey Protein 80% - Stimulanty testosterónuWhey Protein 80%od: 21,00 €
  /   Stimulanty testosterónu   /  

Black Devil

Black Devil - Stimulanty testosterónu

Black Devil

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Hi-Tec
Black Devil je veľmi kvalitný a silný suplement na podporu tvorby testosterónu  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 240 kaps.240 kaps.30 Skladom30,90 €13%27,00 €
 
 

Black Devil je veľmi kvalitný a silný suplement na podporu tvorby testosterónu

ČO JE TEST-BOOSTER?

Test-Booster sú stimulanty mužského hormónu, ktoré sa práve pomocou zvýšením hladiny tohto kľúčového hormónu snažia o väčší nárast svalovej hmoty a rýchlejšie spaľovanie tukov. Tieto produkty majú tiež podobné účinky ako niektoré afrodiziakálne prípravky, ktoré kvôli Google nesmieme menovať :-), vďaka zdvihnutiu mužského hormónu podporujem sexuálny výkon aj libido.

ČO JE BLACK DEVIL?

BLACK DEVIL je prípravok, ktorý obsahuje kombináciu najsilnejších test-boosterov a tým spôsobuje reťazenú reakciu, vďaka ktorej je podpora nárastu mužského hormónu v tele oveľa efektívnejšia ako kedykoľvek predtým.

ÚČINKY BLACK DEVIL

Pre zvýšenie účinku DAA obsahuje BLACK DEVIL kompletné steroidné saponíny Trib. Terrestris (Kotvičník zemný) a Fenugreek (extrakt zo senovky gréckej) zaisťujúce maximálnu syntézu a využitie mužského hormónu organizmom.

Komplex ZMA zaisťuje minimálnu produkciu škodlivého DHT z mužského hormónu, ďalej zlepšuje nočnú syntézu a pôsobenie anabolických hormónov.

Dokonalá potréningová regenerácia a rýchle prispôsobenie zvyšujúce sa tréningovej záťaži bolo dosiahnuté doplnením zloženia BLACK DEVIL o extrakt z rastliny Maca tzv. "Peruánsky ženšen ".

PRE KOHO JE URČENÝ BLACK DEVIL?

Liek je určený primárne pre mužov od 30. roku veku, kedy v tele začne rapídne klesať hladina mužského hormónu.

MACA

Maca (Peruánsky ženšen) prezývaný Čierny diabol - posilňuje energetický systém, pomáha proti stresu a únave, obmedzuje depresívne nálady, pozitívne ovplyvňuje sexuálny život. Má vysoký obsah železa, vápnika, horčíka, vitamínu C a fosforu. Je cenným zdrojom energie.

Už pred viac ako 2000 rokmi bola základnou súčasťou jedálnička pôvodných obyvateľov starého Peru, ktorí využívali jej schopnosti k posilneniu organizmu, zvýšeniu energie, vytrvalosti a sily. Jedná sa o celoročnú rastlinu z čeľade kapustovitých, z ktorej sa konzumujú svetlé hľuzy podobné reďkovke či paštrnáku.
Rastie a pestuje sa vo vysokých nadmorských výškach 3500 - 4500 m peruánskych a bolívijských Ánd, v drsných klimatických podmienkach, kde sa jej darí najlepšie. Aj dnes je významnou potravinou indiánskych aj hispánskych obyvateľov Peru. Pre svoje takmer zázračné schopnosti sa stáva čím ďalej obľúbenejšia aj mimo Peru.

Maca sa radí medzi silné adaptogény, čo sú rastliny zvyšujúce odolnosť organizmu voči stresovým situáciám. Fungujú na princípe udržovanie homeostázy - rovnováhy všetkých telesných systémov, na rozdiel od substancií zameraných na jeden určitý symptóm. Maca, ako adaptogén, je schopná významne zvýšiť energiu, ak je to potrebné, ale v opačnom prípade nestimuluje viac ako je treba. Podľa vedeckých výskumov môže Maca významne posilniť imunitný systém a celkovú telesnú vitalitu. Doteraz nie sú známe žiadne negatívne efekty užívania.

DAA

Unikátna aminokyselina - kyselina D-asparágová (DAA) - pôsobí súčasne na mozgový podvesok, rovnako ako na semenníky a u mladých mužov, ktorí sú na vrchole produkcie endogénneho mužského hormónu, zvyšuje koncentráciu LH o 33% a mužského hormónu až o 42%. DAA, na rozdiel od prohormone a anabolických steroidov, nespôsobuje zablokovanie osi medzimozog - hypofýza - semenníkov, vďaka čomu u mladých mužov zvyšuje libido a rozmnožovaciu funkciu a u športovcov udržuje prirodzenú produkciu mužského hormónu.

DAA súčasne zabraňuje premene mužského hormónu na ženské hormóny spôsobujúce gynekomastiu a stimuluje uvoľňovanie rastového hormónu.

ZMA

Trojkombinácia horčíka, zinku a vitamínu B6 je známa vďaka svojim schopnostiam podporovať hladinu mužského hormónu. Neslúži tak iba k podpore sexuálnych funkcií, ale aj podpore nárastu svalovej hmoty.

Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný)

Tribulus Terrestris inak tiež známy ako Kotvičník zemný je bylinou s unikátnou schopnosťou podporovať produkciu mužského hormónu - jedného z najanabolickejších hormónov, v našom organizme. Efektívne tak podporuje rast svalovej hmoty, sily, ale tiež využitie tuku ako zdroja energie.

Fenugreek (extrakt o senovky gréckej)

Steroidní saponíny zo senovky gréckej (Fenugreek) posilňujú endokrinné funkcie, zlepšujú vylučovanie luteinizačného hormónu (LH), čo vedie k zlepšeniu tvorby mužských pohlavných hormónov (mužského hormónu), ale aj k tvorbe FSH (u mužov je FSH nevyhnutný pre správne dozrievanie mužských pohlavných buniek - spermií).

Odporúčané dávkovanie

8 kapsúl denne, zapíjať väčším množstvom vody.

Nutričné hodnoty

 

  1 kaps 8 kaps
DAA 375 mg 3000 mg
Maca 150 mg 1200 mg
Tribulus terrestris 125 mg 1000 mg
Extrakt z pískavice 100 mg 800 mg
Komplex ZMA 62,5 mg 500 mg
Vitamín B6 0,14 mg 1,1 mg
Horčík 4,88 mg 39 mg
Zinok 0,33 mg 2,6 mg

Zloženie

Kyselina D-asparagová, extrakt z korenia Maka - Lepidium meyenii, extrakt z plodou Trib. Terrestris, kaps. (obal kaps. - hovädzia želatina, farvivo - oxid titaničitý), extrakt zo semien pískavice Trigonella foenum -graecum, horečnaté soli kyseliny citrónovej, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, mono-L-methionin sulfát zinočnatý, pyridoxin hydrochlorid.