Novinka
Iso Lactofree Protein 85% - Spaľovače tukovIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Shadowhey - Spaľovače tukovShadowheyod: 51,90 €
Metabolic Mass Gainer - Spaľovače tukovMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Blood And Guts - Spaľovače tukovBlood And Gutsod: 22,00 €
Náš tip
Anabolic Mass - Spaľovače tukovAnabolic Massod: 39,00 €
Tribandrol - Spaľovače tukovTribandrolod: 42,90 €
Yummy Oats - Spaľovače tukovYummy Oatsod: 17,00 €
Whey Protein 80% - Spaľovače tukovWhey Protein 80%od: 21,00 €
  /   Spaľovače tukov   /   Komplexné   /  

ThermX

Komplexné - Spaľovače tukov

ThermX

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Max Muscle
Najpredávanejší spaľovač tukov na našom trhu v balení 120 kaps. od Max Muscle.  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 120 kaps.120 kaps.60 Skladom59,90 €17%49,90 €
 
 

Najpredávanejší spaľovač tukov na našom trhu v balení 120 kaps. od Max Muscle.

ThermX je už viac než 6 rokov jednotkou medzi spaľovačmi na našom trhu s doplnkami výživy.

Najsilnejšia revolučná forma termogénneho spaľovača tukov v rýchlovstrebateľných kapsuliach. Odporúčame ho len užívateľom, ktorí už majú so spaľovačmi tukov skúsenosti. Cvičenie so spaľovačom tukov vyžaduje dohľad nad pitným režimom!

Informácia: ThermX je momentálne balený v žltých kapsuliach, bez potlače.

Unikátna kombinácia 22 zložiek podporujúca odbúravanie tukov, zníženie telesnej hmotnosti za súčasneho dodania maximálnej energie. Prípravok taktiež potláča zadržiavanie vody v tele. Max Muscle ThermX patrí medzi najúčinnejšie formy spalovačov tukov. Vynikajúci na pre cvičenie zamerané na rysovanie, znižovanie podielu podkožného tuku, odvodnenie, na sústredenie energie pre výkon ap.

ThermX je revolučný, nový špičkový spaľovač tuku, ktorý posúva diétu a chudnutie na vyššiu úroveň. Tento unikátny doplnok výživy  obsahuje 5 rôznych patentovaných zmesí v rámci jedného produktu k podpore spaľovania tukov a termogénnej aktivity, riadeniu chuti k jedlu, straty nadbtočnej vody a nabudenie extrémnej energie.

Základná zmes obsahuje tri zložky, ktoré naštartujú energeticko metabolické procesy v tele. Citrus aurantium (Synefrín) je látka, ktorá môže zvýšiť hladinu energie priamym zrýchlením metabolizmu. Cordyceps synensis (mladé plodnice húb) podporuje odolnosť a vitalitu, rovnako ako pľúcne funkcie, zvýšenie VO2 max.

Energetická zložka obsahuje Guaranu a Yerba maté ako prírodné zdroje kofeínu spolu s ďalším teobromínu metyl-xantínom pre rýchlu energiu a bdelosť. Extrakt zo zeleného čaju obsahuje antioxidanty spoločne s EGCG pre trvalú zásobu energie a metabolizmus. Panax ginseng (ženšeň) je známy ako energetický vylaďovač pre vitalitu a energiu či už pri cvičení alebo bez cvičenia.

Odvodňovacia zmes obsahuje kombináciu bylín určených na podporu straty vody. Nadbytočná voda pod kožou skrýva svalovú definíciu. Táto unikátna zmes koreň púpavy, uva-ursi (medvedica lekárska), Juniper berry extrakt (extrakt plodov borievky) a extrakt Buchu (Agathosma betulina) pracuje synergicky pre odstránenie nežiadúcej vody a nadúvania z tela prirodzenou cestou. Uistite sa, že vypijete veľa vody, pretože pôsobí tiež ako silné diuretikum.

Thermogenická zmes spaľovača Bioperine, zázvorového koreňa a kajenského chili vás zahreje na optimálnu prevádzkovú teplotu.  Tvorbou tepla v tele podporujete vlastnú rýchlosť metabolizmu čo vedie k rýchlejšiemy výdaju energie a lepšiemu spaľovaniu tukov. Tým, že sa organizmus otepľuje, spaľujete kalórie dokonca aj na tvorbu potu.

Synergická zmes sa skladá z ingrediencií, ktoré podporujú zvyšok zmesi. L-tyrozín je prekurzorom adrenalínu a noradrenalínu, silných metabolických stimulantov produkovaných ľudským telom počas intenzívneho cvičenia. Bioperine je zlúčenina, ktorá pomáha vstrebať aktívne látky. Diiodo-L-Tyrozín podporuje funkciu štítnej žľazy. Štítna žľaza je zodpovedná za kontrolu metabolizmu – spomaľuje ho alebo zrýchľuje. Taurín je neesenciálna aminokyselina, ktorá pôsobí ako antioxidant a energetický aktivátor, viac Taurínu znamená viac energie.

Patentovaná zmes bola vyvinutá tak, aby najfunkčnejšie látky spomedzi prirodzených spaľovačov tukov fungovali synergicky so zrýchleným efektom a s cieľom dosiahnuť skôr želané výsledky. Rovnako ako u všetkých produktov Max Muscle sport nutriton, používa iba najkvalitnejšie suroviny, aby maximalizoval svoj potenciál pre extrémne výsledky. 
Poraďte sa s odborníkom pred začatím akejkoľvek diéty alebo cvičebného programu.
Obsahuje 215mg kofeínu v jednej dávke (dve kapsule). Neodporúčame užívať Max Muscle ThermX po 16.00 hodine, môže spôsobiť nespavosť. 

TIP: I keď patríte k tým ľuďom, ktorým ide prehĺtanie kapsúl ťažko, nevysýpajte ich. Obsiahnuté látky sú k sliznici ústnej dutiny a pažeráka agresívne. Ďalšou vecou je chuť, ktorá nás hneď presvedčila o tom, aby sme ich už neskúšali primiešavať do nápoja vysypaním.

Rady pre prvoužívateľov: Ak ste sa rozhodli pre prvú kúpu spaľovača, neskúšajte prosím ThermX ako prvý. Ideálne je začať s menej agresívnejšími, ako napríklad Max Lean EF, Stacker Black Burn, alebo karnitínovými spaľovačmi.  A ak budete mať odskúšané iné spaľovače a telo bude postupne navyknuté na silnejší spaľovač, prejdite na ThermX. Spaľovač by mal do plánu nastúpiť, až keď máte zvládnutú stravu, tréning a chystáte sa na vyšší level.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte ako doplnok stravy na základe Vášho tolerančného testu. Vyskúšajte svoju toleranciu týmže užijete jednu (1) kapsuluránoAk bude prípravok dobre znášanlivý užite ďalšiu kapsulu o štyri hodiny neskôrPo vykonaní tolerančného testu, si môžetevziať  dve (2) kapsuly 1 až 3 krát denne s ôsmimi dcl vody, s jedlom alebo bez jedla. Neužívajte prípravok po 18. hodine - môže spôsobiť nespavosťOdporúčanú dávku šesť kapsúl denne nesmiete presiahnuť!!!

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty Na dávku = 2 kps
Proprietary Energy Blend 410 mg ( bezvodný kofeín, extrakt zo zeleného čaju, panax ginseng, guarana extrakt, yerba mate, theobromin HCl )
Proprietary essential blend 300 mg ( citrus aurantium / 67,5 mg synefrínu /, cordyceps sinensis )
Proprietary Synergistic blend 81 mg ( taurín, L-tyrozín,, bioperin 96%, Diiodo-L-tyrozín )
Proprietary Thermogenic blend 140 mg ( koreň zázvora, kajenské korenie )
Proprietary water loss blend 260 mg ( koreň púpavy, uva-ursi, extrakt Buch, extrakt z borievky )

Zloženie

Patentovaná Energetická zložka (bezvodý kofeín, extrakt zo zeleného čaju (Camelia Sinensis) (12,5 % EGCG, 50% polyfenolov), ženšeň (80% ginsenoidov), guarana (Paulinia Cupana) (22% kofeín), yerba maté (Ilex paraguariensis) (8% kofeín) (20% xantínové alkaloidy), teobromín HCl), hlavná zložka (Citrus Aurantium (67,5 mg alkaloidy synefrínu), Cordyceps (7% kyselina kordycepsová)), patentovaná odvodňovacia zložka (koreň púpavy (Taraxum officinale), medvedica lekárska (Arctostaphilos Uva Ursi), extrakt borievky (Juniperus communis), extrak z buka brezového (Barosma betulina)), patentovaná termogenická zložka (koreň zázvoru (Zingiber Officinale), kajenské korenie), chróm, patentovaná synergistická zložka (taurín, L-tyrozín, bioperín (96%), diiodo L-tyrozín), vitamín B12, zinok, kapsula (želatína), ryžová múka, protihrudkujúce činidlo (stearát horečnatý), farbivo (E110).