Novinka
Proteinella White - Spaľovače tukovProteinella Whiteod: 8,00 €
Anabolic Mass - Spaľovače tukovAnabolic Massod: 55,90 €
One Stop Xtreme  - Spaľovače tukovOne Stop Xtreme od: 34,00 €
Nexgen® Pro - Spaľovače tukovNexgen® Prood: 22,00 €
Proteinella - Spaľovače tukovProteinellaod: 8,00 €
Náš tip
Tribulus Terrestris - Spaľovače tukovTribulus Terrestrisod: 20,00 €
One Stop Xtreme  - Spaľovače tukovOne Stop Xtreme od: 34,00 €
Whey Protein - Spaľovače tukovWhey Proteinod: 16,00 €
Protostrol - Spaľovače tukovProtostrolod: 45,50 €
  /   Spaľovače tukov   /   Komplexné   /  

ThermX

Komplexné - Spaľovače tukov

ThermX

Výrobca: Max Muscle
Najpredávanejší spaľovač tukov na našom trhu v balení 120 kaps. od Max Muscle.
12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 120 kaps.120 kaps.60 Skladom39,90 €7%37,00 €
 
 

Najpredávanejší spaľovač tukov na našom trhu v balení 120 kaps. od Max Muscle.

ThermX je už viac než 6 rokov jednotkou medzi spaľovačmi na našom trhu s doplnkami výživy.

Najsilnejšia revolučná forma termogénneho spaľovača tukov v rýchlovstrebateľných kapsuliach. Odporúčame ho len užívateľom, ktorí už majú so spaľovačmi tukov skúsenosti. Cvičenie so spaľovačom tukov vyžaduje dohľad nad pitným režimom!

Informácia: ThermX je momentálne balený v žltých kapsuliach, bez potlače.

Unikátna kombinácia 22 zložiek podporujúca odbúravanie tukov, zníženie telesnej hmotnosti za súčasneho dodania maximálnej energie. Prípravok taktiež potláča zadržiavanie vody v tele. Max Muscle ThermX patrí medzi najúčinnejšie formy spalovačov tukov. Vynikajúci na pre cvičenie zamerané na rysovanie, znižovanie podielu podkožného tuku, odvodnenie, na sústredenie energie pre výkon ap.

ThermX je revolučný, nový špičkový spaľovač tuku, ktorý posúva diétu a chudnutie na vyššiu úroveň. Tento unikátny doplnok výživy  obsahuje 5 rôznych patentovaných zmesí v rámci jedného produktu k podpore spaľovania tukov a termogénnej aktivity, riadeniu chuti k jedlu, straty nadbtočnej vody a nabudenie extrémnej energie.

Základná zmes obsahuje tri zložky, ktoré naštartujú energeticko metabolické procesy v tele. Citrus aurantium (Synefrín) je látka, ktorá môže zvýšiť hladinu energie priamym zrýchlením metabolizmu. Cordyceps synensis (mladé plodnice húb) podporuje odolnosť a vitalitu, rovnako ako pľúcne funkcie, zvýšenie VO2 max.

Energetická zložka obsahuje Guaranu a Yerba maté ako prírodné zdroje kofeínu spolu s ďalším teobromínu metyl-xantínom pre rýchlu energiu a bdelosť. Extrakt zo zeleného čaju obsahuje antioxidanty spoločne s EGCG pre trvalú zásobu energie a metabolizmus. Panax ginseng (ženšeň) je známy ako energetický vylaďovač pre vitalitu a energiu či už pri cvičení alebo bez cvičenia.

Odvodňovacia zmes obsahuje kombináciu bylín určených na podporu straty vody. Nadbytočná voda pod kožou skrýva svalovú definíciu. Táto unikátna zmes koreň púpavy, uva-ursi (medvedica lekárska), Juniper berry extrakt (extrakt plodov borievky) a extrakt Buchu (Agathosma betulina) pracuje synergicky pre odstránenie nežiadúcej vody a nadúvania z tela prirodzenou cestou. Uistite sa, že vypijete veľa vody, pretože pôsobí tiež ako silné diuretikum.

Thermogenická zmes spaľovača Bioperine, zázvorového koreňa a kajenského chili vás zahreje na optimálnu prevádzkovú teplotu.  Tvorbou tepla v tele podporujete vlastnú rýchlosť metabolizmu čo vedie k rýchlejšiemy výdaju energie a lepšiemu spaľovaniu tukov. Tým, že sa organizmus otepľuje, spaľujete kalórie dokonca aj na tvorbu potu.

Synergická zmes sa skladá z ingrediencií, ktoré podporujú zvyšok zmesi. L-tyrozín je prekurzorom adrenalínu a noradrenalínu, silných metabolických stimulantov produkovaných ľudským telom počas intenzívneho cvičenia. Bioperine je zlúčenina, ktorá pomáha vstrebať aktívne látky. Diiodo-L-Tyrozín podporuje funkciu štítnej žľazy. Štítna žľaza je zodpovedná za kontrolu metabolizmu – spomaľuje ho alebo zrýchľuje. Taurín je neesenciálna aminokyselina, ktorá pôsobí ako antioxidant a energetický aktivátor, viac Taurínu znamená viac energie.

Patentovaná zmes bola vyvinutá tak, aby najfunkčnejšie látky spomedzi prirodzených spaľovačov tukov fungovali synergicky so zrýchleným efektom a s cieľom dosiahnuť skôr želané výsledky. Rovnako ako u všetkých produktov Max Muscle sport nutriton, používa iba najkvalitnejšie suroviny, aby maximalizoval svoj potenciál pre extrémne výsledky. 
Poraďte sa s odborníkom pred začatím akejkoľvek diéty alebo cvičebného programu.
Obsahuje 215mg kofeínu v jednej dávke (dve kapsule). Neodporúčame užívať Max Muscle ThermX po 16.00 hodine, môže spôsobiť nespavosť. 

TIP: I keď patríte k tým ľuďom, ktorým ide prehĺtanie kapsúl ťažko, nevysýpajte ich. Obsiahnuté látky sú k sliznici ústnej dutiny a pažeráka agresívne. Ďalšou vecou je chuť, ktorá nás hneď presvedčila o tom, aby sme ich už neskúšali primiešavať do nápoja vysypaním.

Rady pre prvoužívateľov: Ak ste sa rozhodli pre prvú kúpu spaľovača, neskúšajte prosím ThermX ako prvý. Ideálne je začať s menej agresívnejšími, ako napríklad Max Lean EF, Stacker Black Burn, alebo karnitínovými spaľovačmi.  A ak budete mať odskúšané iné spaľovače a telo bude postupne navyknuté na silnejší spaľovač, prejdite na ThermX. Spaľovač by mal do plánu nastúpiť, až keď máte zvládnutú stravu, tréning a chystáte sa na vyšší level.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte ako doplnok stravy na základe Vášho tolerančného testu. Vyskúšajte svoju toleranciu týmže užijete jednu (1) kapsuluránoAk bude prípravok dobre znášanlivý užite ďalšiu kapsulu o štyri hodiny neskôrPo vykonaní tolerančného testu, si môžetevziať  dve (2) kapsuly 1 až 3 krát denne s ôsmimi dcl vody, s jedlom alebo bez jedla. Neužívajte prípravok po 18. hodine - môže spôsobiť nespavosťOdporúčanú dávku šesť kapsúl denne nesmiete presiahnuť!!!

Zloženie

Amount Per Serving %DV*

B12 (as cyanocobalamin) 50 mcg 834%
Zinc (from zinc aspartate) 5 mg 33%
Chromium (as chromium picolinate) 100 mcg 84%

Proprietary Essential Blend 380 mg ** Citrus aurantium (67.5mg synephrine alkaloids), Octopamine HCl, Cordyceps sinensis
(7% cordyceptic acid) Proprietary Energy Blend 410 mg ** Caffeine Anhydrous, Green Tea Extract (Camellia sinensis) (12.5% EGCG, 50% polyphenols), Panax ginseng (80% ginsenosides), Guarana Extract (22% caffeine), Yerba mate (Ilex paraguariensis) (8% caffeine) (20% xanthine alkaloids), Theobromine HCl


Proprietary Water Loss Blend 260 mg ** Dandelion Root (Taraxacum officinale), Uva-Ursi (Arctostaphylos Uva-Ursi), Juniper Berry Extract (Juniperus communis), Buchu Extract (Barosma betulina)


Proprietary Thermogenic Blend 140 mg ** Ginger Root (Zingiber officinale), Cayenne Powder

Proprietary Synergistic Blend 81 mg ** Taurine, L-Tyrosine, Bioperine 96%, Diiodo-L-Tyrosine

*Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
**Daily value not established.

OTHER INGREDIENTS: Gelatin, Rice Powder, Magnesium Stearate.