Novinka
Anabolic Mass - Spaľovače tukovAnabolic Massod: 35,00 €
Nexgen® Pro - Spaľovače tukovNexgen® Prood: 16,00 €
Tribandrol - Spaľovače tukovTribandrolod: 28,00 €
Nexgen® Pro + Digestive Enzymes - Spaľovače tukovNexgen® Pro + Digestive Enzymesod: 19,00 €
Náš tip
Turbo Protostrol - Spaľovače tukovTurbo Protostrolod: 54,00 €
Whey Protein - Spaľovače tukovWhey Proteinod: 29,00 €
Tribulus Terrestris - Spaľovače tukovTribulus Terrestrisod: 22,00 €
  /   Spaľovače tukov   /   Komplexné   /  

Stacker 4 Euro

Komplexné - Spaľovače tukov

Stacker 4 Euro

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: Stacker 2  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 100 kaps.100 kaps.100 Skladom23,30 €27%17,00 €
 
 

Stacker 4™ je extrémny budič a spaľovač tukov, ktorý obsahuje kombináciu liečivých rastlín: extrakt zo zeleného čaju, Herby maté (indianskeho maté), guarany, capsicum (papriky) a kolaorechu. Stacker 4™ dodáva extrémny nárast energie, ktorý je porovnateľný s účinkami starého Stacker-u s obsahom Efedry. V USA má Stacker4™ prezývku Yellow Swarm - žltá osa a je najpopulárnejším a najsilnejším spaľovačom tukov. Pripravte sa na to najlepšie. Jedinečný účinok Stacker 4™ je spôsobený vysokou koncentráciou kofeínu, guarany, Capsicum Annuum (papriky ročnej) a Herby Maté (indianskeho maté). Obsahuje iba výťažky aktívnych ingrediencií a pôsobí niekoľko násobne silnejšie ako čokoľvek, čo ste doteraz vyskúšali.

Kofeín: 300 mg v jednej kapsuli

Stimuluje bunkový metabolizmus zastavením činnosti cyklonukleotid fosfodiesterázy. Kofeín je prírodné liečivo, ktoré stimuluje činnosť nadobličiek a tým vyvolá reakciu ¨ boja, alebo úteku“. Nadobličky do krvného obehu postupne uvoľňujú epinefrín, norepinefrín a kortizol. Počas krátkeho časového úseku sa v organizme nahromadí veľké množstvo energie čo zvýši ostražitosť, intenzitu ako aj silu. Je vedecky dokázané, že zastavenie činnisti cyklonukleotid fosfodiesterázy blokovaním receptorov adenozínu, zdvojnásobuje rýchlosť uvoľňovania tukových zásob z ľudského organizmu. Výsledkom je zníženieaktivity adenyl-cyklázy a lepšie uvoľňovanie tukov, čo má za následok zvýšenie ich spaľovania až o 40 percent.

Capsicum Annuun (Paprika ročná): časť vlastnej zmesi 550 mg v jednej kapsuli

Capsicum, tiež známe ako cayenské korenie, obsahuje kapsaicín – látku, ktorá spôsobuje štipľavosť pálivých paprík. Pálivá paprika sa už po stáročia využíva ako ľudová medicína na stimuláciu cirkulácie, podporu trávenia a úľavu od bolesti (pri lokálnom použití). V súčasnosti sa extrakt z pálivých paprík využíva ako termogénna pomôcka na urýchlenie metabolizmu.

Žen-šen: časť vlastnej zmesi 550 mg v jednej kapsuli

Výskumy ukázali, že sibírsky žen-šen je perfektný prostriedok na zvýšenie športovej výkonnosti ako aj na posilnenie organizmu počas stresových období.

Zelený čaj: časť vlastnej zmesi, 550 mg v jednej kapsuli

Polyfenoly, ktoré sa nachádzajú v zelenom čaji, sa nazývajú katechíny. Zelený čaj obsahuje 6 primárnych katechínov: katechín, galaogatechín, epikatechín, epigalokatechín, epikatechín galát, a apigalokatechín galát (tiež známy ako EGCG). EGCG je považovaný za najúčinnejšiu zložku zeleného čaju a taktiež najviac skúmanú vedcami spomedzi všetkých polyfenolov.Zelený čaj obsahuje tiež alkaloidy vrátane kofeínu, teobromínu, a teofylínu. Tieto alkaloidy spôsobujú stimulačný účinok zeleného čaju.

Kola orech a Herba Maté (indiánske maté): časť vlastnej zmesi, 550 mg v jednej kapsuli

Prírodné extrakty z týchto rastlín Vám zvýšia hladinu energie, pretože obsahujú kofeín. Jeden z vedľajších účinkov Koly je, že zvyšuje odvádzanie vody z ľudského tela (čoho následkom môže nastať dehydratácia). Niet pochýb, že Herba maté je efektívny stimulátor posilňujúci organizmus ako po fyzickej tak aj po psychickej stránke.

Guarana: časť vlastnej zmesi , 550 mg v jednej kapsuli

Nachádza sa v semenách juhoamerického kra. Ako diétny doplnok je považovaný za efektívny energetický budič. Obsahuje 2 krát toľko kofeínu ako kávové zrná. Účinok vyšších dávok kofeínu je popísaný vyššie.

Kľúčové výhody

  • najpopulárnejší spaľovač v Európe - kvalita overená zákazníkmi

  • 550 mg zeleného čaju a až 300 mg kofeínu v jednej dávke

  • prírodné žloženie, žiadne nežiadúce vedľajšie účinky

  • pomáha sa zbavovať pocitu hladu

  • nezaťažujé krvný obeh toľko, čo podobné spaľovače

  • vhodný rovnako pre ženy, ako pre mužov

Odporúčané dávkovanie

V tréningové dni: 1 kapsula aspoň pol hodinu pred tréningom

V netréningové dni: 1 kapsula po hlavnom jedle dňa

Dôležité je neprekračovať maximálnu odporúčanú dennú davku troch kapsúl.

Zloženie

Denná dávka (1 kapsula) obsahuje:

Extrakt z listov zeleného čaju 60 %

Extrakt z listov Yerba Mate

Extrakt zo semien z Guarany

Extrakt z Capsicum Annuum (celá papirka)

Extrakt zo semien kola orechov

Extrakt z koreňa ženšenu

Bezvodý kofeín ... 300 mg

Ostatné zložky: želatína, kyselina stearová, oxid titaničitý, FDC yellow #5, FDC yellow #6.

Upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Ukladajte mimo dosahu detí! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

 

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.