Novinka
Iso Lactofree Protein 85% - ProteínyIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Metabolic Mass Gainer - ProteínyMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Blood And Guts - ProteínyBlood And Gutsod: 22,00 €
Shadowhey - ProteínyShadowheyod: 51,90 €
Náš tip
Whey Protein 80% - ProteínyWhey Protein 80%od: 21,00 €
Anabolic Mass - ProteínyAnabolic Massod: 39,90 €
Tribandrol® gen.2 - ProteínyTribandrol® gen.2od: 42,90 €
Yummy Oats - ProteínyYummy Oatsod: 17,00 €
  /   Proteíny   /   srvátkové (whey)   /  

100% Grass Fed Whey

srvátkové (whey) - Proteíny

100% Grass Fed Whey

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: MyoTec
Najčistejší možný proteín z farmárskeho mlieka.
srvátkové (whey) - Proteíny  

Varianty tohto výrobku

 BaleniePríchuťVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 900 gčokoláda900 g čokoláda30 Skladom59,90 €18%48,90 €
 
 
 900 gnatural900 g natural301 - 3 pracovné dni
Sledovať dostupnosť
59,90 €18%48,90 €
 
 
 
Ak si prajete byť informovaný o doskladnení tovaru, prosím zadajte svoj email:
Antispam kontrola - Napíšte výsledok 2x3 =
 

Najčistejší možný proteín z farmárskeho mlieka.

Originálny 300+ Grass-fed WPI (izolát srvátkovej bielkoviny) s obsahom 87% bielkovín (príchuť Natural Milk) alebo 82% bielkovín (príchuť Farm Chocolate), s prírodným sladidlom steviolglykosid. Unikátna kvalita základného zdroja je charakteristická vysokým obsahom dôležitých bioaktívnych zložiek, esenciálnych a ďalších dôležitých aminokyselín (EAA, BCAA, L-Glutamín).

Farmárske mlieko Grass-fed 300+ (Carbery Grass Fed Cows) pochádza z etických chovov v Írsku a to od voľne pasúcich sa kráv, kŕmených trávou. Celý proces je navyše profesionálne auditovaný v programe Origin Green. Jedinečné čisté podnebie a prirodzená pastva (300 a viac dní v roku) sú garanciou maximálnej kvality a vysokého obsahu esenciálnych aminokyselín.

Ďalším dôležitým parametrom je minimálna uhlíková stopa vyprodukovaná pri tvorbe tohto jedinečného produktu (tzv. držateľné / ekologické poľnohospodárstvo). Krištáľovo čistá bielkovina je v rámci výrobného procesu izolovaná veľmi šetrnou metódou cross-flow a v ďalšom kroku zabalená do finálneho produktu.

Prečo 100% Grass-Fed Whey?

 • VYSOKÝ OBSAH ESENCIÁLNYCH AMINOKYSELÍN = EAA + BCAA
 • KRIŠTÁĽOVÁ ČISTOTA
 • 100% ORIGINÁL (Carbery GRASS-FED) = izolát srvátkové bielkoviny v kvalite grass-fed 300+
 • ZDROJ: FARMÁRSKE MLIEKO (GRASS-FED 300+) = dĺžka prirodzenej pastvy 300 a viac dní v roku
 • PROGRAM ORIGIN GREEN = auditovaná produkcia od mlieka až po finálnu surovinu
 • UDRŽATEĽNÉ / EKOLOGICKÉ POĽNOHOSPODÁRSTVO = produkcia s minimálnou uhlíkovou stopou
 • PODPORA ETICKEJ A LOKÁLNEJ PRODUKCII MLIEKA = poctivé mlieko z tradičných rodinných fariem v Írsku
 • KVALITA PRED KVANTITOU = neobsahuje priemyselné mlieko z tzv. intenzívnych veľkochovov produkovanej na kvantitu a nízku cenu (väčšina súčasnej produkcie)
 • BEZ OBSAHU PRE TELO A PRÍRODNÉ PROSTREDIE neprirodzených umelých sladidiel (sukralóza, ...)
 • 100% EURÓPSKY PÔVOD
 • rBGH (rBST) free, GMO free
 • 100% recyklovateľný obal

100% Grass-Fed Whey = ŠPIČKOVÁ KVALITA, ktorá hovorí bez okrás sama za seba!

V prípade, že výrobca využíva ako základný zdroj lacné nekvalitné mlieko (väčšina ponúkanej produkcie), môžete bez preháňania zabudnúť na všetky cold-press technológia, natívne technológie, CFM technológie a ostatné lákavo znejúce pojmy. Inými slovami v prípade nekvalitného základu vždy platí, že "to čo tam má byť, toho tam nikdy toľko nebude a to čo tam nemá byť, toho tam zasa môže byť až moc". Základom 100% Grass-Fed Whey je naopak skutočné mlieko (viď. nižšie) na najvyššej úrovni Grass-fed 300+ a kvalita tohto produktu hovorí sama za seba, stačí skontrolovať parametre!

Grass-Fed 300+ to je SKUTOČNÉ MLIEKO!

Čo znamená pojem Grass-Fed 300+? Stále väčšia časť verejnosti si uvedomuje, že farmárske mlieko od zvierat chovaných na pastve a kŕmených trávou je nielen svojou chuťou, ale najmä svojou kvalitou na úplne inej úrovni ako tzv. priemyselné mlieko z intenzívnych veľkochovov, kde je základným krmivom kukuričná siláž, kŕmne premixy, aditíva a priemyselné kŕmne miešanky. Stačí len ochutnať naturálnu formu proteínu z uvedených dvoch zdrojov a výrazný rozdiel v chuti je neprehliadnuteľný. Z tohto dôvodu maskujú výrobcovia niektorých mass-marketingových značiek túto pachuť a presladzujú svoje produkty umelými sladidlami (sukralóza atď.)

Úplnou jednotkou v kategórii kvalitného farmárskeho mlieka je Grass-Fed 300+, teda mlieko od kráv, ktoré sú trvalo na pastve viac ako 300 dní v roku a po zvyšok roka sú kŕmené senom, alebo fermentovanou trávou. Toto číslo možno v Európe dosiahnuť len v Írsku, nikde inde. Ďalším takým miestom v celosvetovom meradle je napr. Nový Zéland. Práve tieto dva zdroje patria k absolútnej špičke a práve z tohto dôvodu je všetko v Írsku tak pozorne strážené a certifikované v programe Origin Green. Pretože samozrejme aj tu existujú producenti zneužívajúce tento fakt a ponúkajúci úplne odlišnú, teda nízku kvalitu.

Výskum írskej národnej agentúry Teagasc (Agriculture and Food Development Authority) pre výskum poľnohospodárstva a potravín tiež preukázal, že viac ako 90% kravskej stravy v programe Origin Green pochádza z trávy = Grass-Fed 300+!

Pre porovnanie, náš ďalší špičkový produkt MyoTec I Love BIO Proteín je tiež vyrobený zo SKUTOČNÉHO MLIEKA a hoci ponúka najvyššiu alpskú kvalitu, nie je tu možná certifikácia Grass-Fed 300+. Dôvodom je fakt, že v Rakúsku je vďaka podnebiu maximálna možná dĺžka pastvy 7-8 mesiacov, teda cca 210 - 240 dní, následne sú kravy opäť chované a kŕmené senom. Avšak sa jedná o ďalší produkt špičkovej kvality a čistoty.

UPOZORNENIE: V kategórii Grass-fed dochádza u športovej výživy k častému zneužívaniu tohto pojmu a sú ponúkané produkty, ktoré uvedené parametre ani zďaleka nespĺňajú !!! Obozretnosť je potrebná najmä v kategórii tzv. On-line a mass-marketingových značiek.

100% Grass-Fed Whey = program Origin Green a MINIMÁLNA UHLÍKOVÁ STOPA

Program Origin Green chráni a podporuje lokálnych producentov (tradičné rodinné farmy), stavia na najvyššej možnej kvalite a prírodnom bohatstve Írska. Vďaka priemernej veľkosti stáda iba 70 kráv, nízkej hustote pastevného chovu (tradičné a dlhoveká lokálne plemená) a vďaka priemerným výnosom mlieka zameraným na kvalitu, má Írsko závideniahodnú povesť v oblasti starostlivosti o zvieratá a životné prostredie.

Výsledkom tohto jedinečného programu je najnižšia uhlíková stopa pre produkciu mlieka v EÚ. Írsko je tiež jedinou krajinou na svete, ktorá pravidelne audituje a meria uhlíkovú stopu každej mliečnej farme v rámci programu Origin Green a to každých 18 mesiacov!

Prečo stévia a steviol-glykozid? Pretože sa jedná o prirodzenú formu sladidla a to ako pre životné prostredie, tak pre ľudské telo.

Je to tak jednoduché: glykozidy sa prirodzene vyskytujú v prírodnom prostredí, najmä v rastlinách a sú naturálnym (nekalorickým) derivátom sacharidov v tele rastliny. Steviol-glykozid je naturálny glykozid extrahovaný zo stévie, ktorý má vysokú sladivosť. Steviol-glykozid je odbúravaný a štiepi enzýmom glykosidázou = princíp toho, čo je prírode známe, teda "zámok a kľúč".

V prípade umelých sladidiel je tomu inak, napr. sukralóza sa v prírodnom prostredí prirodzene nevyskytuje (umelá / syntetická forma), preto sme si toto umelé sladidlo nezvolili. Sukralóza je syntetický produkt, ktorý sa vyrába tzv. chlórovaním sacharózy (stolný repný cukor). Výsledkom tohto syntetického procesu je superodolná zlúčenina troch atómov chlóru a sacharózy, ktorá je pre naše telo a životné prostredie neprirodzená a ťažko spracovateľná.

O projekte MyoTec

Nabite sa pozitívnou energiou! MyoTec je športová výživa vyrobená z čistých a kvalitných surovín, to všetko s nulovým obsahom umelých sladidiel a minimalizovaným obsahom balastných aditív. So značkou MyoTec viete úplne presne, čo do svojho tela dostávate. Čo je vzhľadom k maximálnej fyzickej výkonnosti a zdraviu dôležitejšie?

Celý projekt vznikol ako prvý svojho druhu v roku 2011 a to v nadväznosti na najnovšie trendy a požiadavky v oblasti zdravého životného štýlu a a aktívnej fyzickej výkonnosti (cross-funkčný tréning, body weight training, fitness, bojové športy atď.). Značka MyoTec je 100% v českých rukách a dôrazne sa dištancuje od obvyklých marketingových trikov a predaja lacných surovín druhej akosti. Všetky produkty sú GMO free a rBGH / rBST free.

Kľúčové výhody

 • 300+ Grass-Fed = krištáľová kvalita z kontrolovaného farmárskeho mlieka 300+

 • izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)

 • 87% bielkovín vo variante natural, 82% bielkovín v príchuti čokoláda

 • Sladené steviolglykosidmi

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 30 g (1 odmerku) s 200 ml studenej vody alebo nízkotučného mlieka v mixéri alebo šejkri, miešajte 30 sekúnd. Dávkujte 2-3 porcie denne, medzi jedlami, v závislosti na dennej potrebe bielkovín.

Nutričné hodnoty

  v 100g RHP
Energetická hodnota 1462 kJ  
  344 kcal  
Tuky <1 g  
     Z toho nasýtené mastné kyseliny <0,5 g  
Sacharidy 1,3 g  
     Z toho cukry <0,1g  
Bielkoviny 82,5 g  
Soľ 0,38 g  
Obsah účinných látok:    
Draslík 300 mg 15 %
Vápník 500 mg 62,5 %
Fosfor 250 mg 35,7 %
Hořčík 60 mg 16 %

RHP - referenční hodnota příjmu 

Zloženie

Carbery grass-fed srvátkový proteínový izolát (mikrofiltrácia), nízkotučný kakaový prášok, aróma, sladidlo steviol-glykosidy, slnečnicový lecitín (0,38 %).