Novinka
One Stop Xtreme  - Predtréningové pumpyOne Stop Xtreme od: 43,90 €
Proteinella - Predtréningové pumpyProteinellaod: 8,00 €
Nexgen® Pro - Predtréningové pumpyNexgen® Prood: 22,00 €
Anabolic Mass - Predtréningové pumpyAnabolic Massod: 52,00 €
Proteinella White - Predtréningové pumpyProteinella Whiteod: 8,00 €
Náš tip
Whey Protein - Predtréningové pumpyWhey Proteinod: 16,00 €
Tribulus Terrestris - Predtréningové pumpyTribulus Terrestrisod: 22,00 €
Protostrol - Predtréningové pumpyProtostrolod: 45,50 €
Protein Bar - Predtréningové pumpyProtein Barod: 2,20 €
One Stop Xtreme  - Predtréningové pumpyOne Stop Xtreme od: 43,90 €
  /   Predtréningové pumpy   /   So stimulantmi   /  

Pump Core Energizer

So stimulantmi - Predtréningové pumpy

Pump Core Energizer

Výrobca: FA Core
Pump Core Energizer ® obsahuje pokročilé prekurzory oxidu dusnatého (NO) pre dosiahnutie masívneho napumpovania. Navyše sú pridané B vitamíny a aminokyseliny BCAA + taurín.
12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt

Varianty tohto výrobku

 BaleniePríchuťVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 216 gkola216 g kola30 Skladom15,90 €15%13,50 €
 
 
 216 gkaktus216 g kaktus301 - 3 pracovné dni
Sledovať dostupnosť
15,90 €15%13,50 €
 
 
 
Ak si prajete byť informovaný o doskladnení tovaru, prosím zadajte svoj email:
 

Pump Core Energizer ® obsahuje pokročilé prekurzory oxidu dusnatého (NO) pre dosiahnutie masívneho napumpovania. Navyše sú pridané B vitamíny a aminokyseliny BCAA + taurín.

Efekt svalovej pumpy po užití dávky Pump Core ® je vyvolaný vďaka špeciálnemu zloženiu účinnej zmesi, ktorá pomáha tvorbe oxidu dusnatého (NO). Ten je dôležitou molekulárnou súčasťou telesných buniek a ovplyvňuje rad významných fyziologických procesov. NO je zodpovedný za tzv. vazodilatáciu, t.j. lekársky termín pre rozšírenie ciev krvného obehu, zvlášť tepien. Rozšírené tepny môžu prenášať väčší objem krvi a s ňou potrebné živiny pre pracujúce svaly. Dochádza tak k efektívnejšiemu dodávaniu kyslíka, aminokyselín, sacharidov, kreatínu alebo arginínu a ďalších látok prijatých zvonku. Vďaka efektívnejšej práci krvného obehu sú tiež rýchlejšie odplavované odpadové materiály vzniknuté po látkovej výmene. Dávkovanie Pump Core ® pred tréningom zvyšuje výkonnosť aj kondíciu v aeróbnych športoch a zároveň zlepšuje energetiku a dynamiku v športoch silových. Pri užívaní podľa odporúčaného dávkovania môžete očakávať rýchly účinok svalovej pumpy, ktorý spôsobí zosilnenie a výkonnosť svalstva. Ďalšou výhodou Pump Core ® je absencia akýchkoľvek nepatričných stimulantov.

Pump Core ® obsahuje vysokú dávku tých najkvalitnejších surovín:

Arginín AKG: konjunkcia molekuly arginínu s nosnou molekulou Krebsovho cyklu - alfa-ketoglutarát. Toto spojenie zvyšuje energiu zlúčeniny a vstrebávanie arginínu v tele. Alfa-ketoglutarát (AKG) je prídavný zdroj energie, rovnako ako kyselina jablčná. Vďaka rýchlej a dokonalej rozpustnosti sa rýchlo dostane do svalov. Navyše vykazuje podobnú imunitu voči kyslému prostrediu ako arginín HCl.

Di-arginine malate: má ešte lepšiu rozpustnosť ako čistý arginín a je oveľa viac aktívny. Čo to znamená? Dve molekuly kyseliny jablčnej v di-arginín maláte sú energetické substráty Krebsovho cyklu. Ten je kľúčový pri produkcii ATP (adenozíntrifosfát), a ATP slúži ako konečný zdroj energie pre pracujúce svaly. Suplementáciou arginínu a kyseliny jablčnej dodávame svalom prídavné palivo, ktoré nepotrebuje žiadne ďalšie chemické reakcie a je okamžite pripravené pre vaše svaly na použitie.

Arginine HCl: arginín stabilizovaný s hydrochloridom a spojený s ním v jednej molekule. Vďaka hydrochloridu boli vedci schopní navrhnúť molekulu arginínu, ktorá je rozpustná vo vode a udržiava stály stav v každom prostredí: kyslom, neutrálnom a zásaditom. Vzhľadom k tomu, že čistý L-arginín je veľmi nestály v prostredí žalúdka, musíme siahnuť po jeho najpokročilejšej forme, aby sme naplno využili jeho potenciál. Arginín HCl je maximálne stály a vďaka jeho biologickej dostupnosti nasýti plazmatické bunky rýchlejšie.

Citruline malate: spojenie citrulínu a kyseliny jablčnej umožňuje citrulínu voľne prenikať do tkanív, kde hrá rolu prekurzora oxidu dusnatého (NO - Nitric Oxide). Oxid dusnatý je zodpovedný za vazodilatáciu (rozšírenie) ciev, čo vedie k lepšej doprave kyslíka a nutričných látok, ako sú aminokyseliny a elektrolyty. S citrulín malátom sú svaly lepšie živené, takže sa zotavujú rýchlejšie. Okrem toho, citrulín malát znižuje kyselinu mliečnu a pracuje v súčinnosti s beta-alanínom, ktorý je tiež prítomný v Pump Core ®. Taktiež znižuje koncentráciu amoniaku, ktorý produkuje vaše telo počas diéty bohatej na bielkoviny.

CarnoSyn ® beta-alanín je jediný beta-alanín licencovaný svetovou organizáciou NAI pre použitie v doplnkoch výživy. Dr. Roger Harris, ktorý zmenil športový svet svojim priekopníckym výskumom a vynálezmi zahŕňajúcimi kreatín, objavil výhody užívania beta-alanínu ako doplnku výživy pre podporu nárastu hladiny karnozínu. Karnozín je zlúčenina zodpovedná za odstraňovanie kyseliny mliečnej zo svalov po intenzívnom tréningu. Rovnako ako kreatinol-o-fosfát, beta-alanín je intracelulárny vyrovnávač vodíkových iónov (stabilizácia pH vo svaloch), ktoré sú vyrobené vo svaloch v prítomnosti kyseliny mliečnej. Tieto ióny inhibujú svalovú schopnosť pracovať tým, že zhoršujú komunikáciu medzi svalom a nervami, čo vedie k zlyhaniu procesu svalovej kontrakcie. Polčas rozpadu beta-alanínu je 40 dní, takže jeho maximálna koncentrácia závisí oveľa viac na dĺžke suplementácie ako na dávkovaní. Podľa výskumu, užívanie beta-alanínu po dobu 10 týždňov zvyšuje koncentráciu karnozínu o 80%. Čo to znamená pre športovcov? Zvýšenie koncentrácie karnozínu vo svalových vláknach typu II užívaním Pump Core ® spôsobí, že tieto vlákna môžu absorbovať viac vodíkových iónov H+ vytvorených ako vedľajšie produkty kyseliny mliečnej, pri zachovaní optimálnej pH. Môžete tak cvičiť tvrdšie a dlhšie, a s vyváženou stravou bohatou na bielkoviny dosiahnete lepšie výsledky.

Taurín: aminokyselina, ktorá posilňuje transport účinných látok do svalov tým, že moduluje inzulínovú cestu. Okrem toho, spolu s acetyl-L-glutamínom poskytuje pocit energie bez úzkosti alebo nadmernej stimulácie CNS. Funguje tiež ako antioxidant a chráni vaše telo pred účinkami voľných radikálov.

BCAA: aminokyseliny BCAA sú anabolické bloky, ktoré sú potrebné pre budovanie silnej a tvrdej svalovej hmoty. Zabezpečujú syntézu bielkovín, zrýchľujú regeneráciu svalov aj počas intenzívneho cvičenia a ochraňujú vaše svaly pred katabolizmom. BCAA tvoria až 30% hmoty priečne pruhovaného svalstva. Telo však pri nedostatku energie využíva BCAA ako energetický  substrát priamo zo svalov, čo spôsobuje úbytok svalovej hmoty. Užívaním BCAA pred tréningom môžete ochrániť pracujúce svaly, pretože telo bude používať aminokyseliny dostupné v krvnom obehu namiesto ich využívania priamo zo svalov.

Kľúčové výhody

  1. Až 300 mg kofeínu v dávke
  2. Až 4 000 mg beta-alanínu v dávke
  3. Nová silnejšia receptúra
  4. Zlepšuje koncentráciu 
  5. Optimálne stimuluje nervový systém

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku podľa telesnej hmotnosti (≤ 90 kg = 4,8 g s 3/4 odmerky alebo > 90 kg = 7,2 g s 1 kopcovitou odmerkou) s 250 ml vody a užívajte 30 minút pred tréningom.

Zloženie

Veľkosť jednej dávky:≤ 90 kg = 3/4 odmerky (4,8 g)> 90 kg = 1 odmerka (7,2 g)
Počet dávok v balení: 45 30
Hodnoty: v 4,8 g v 7,2 g
Beta-alanín (CarnoSyn®) 2 667 mg 4 000 mg
Arginín AKG 667 mg 1 000 mg
z toho L-argínin 467 mg 700 mg
L-ornitín hydrochlorid 133 mg 200 mg
z toho L-ornitín 104 mg 157 mg
L-tyrozín 200 mg 300 mg
Kofeín 200 mg 300 mg

Zloženie

Beta-alanín (CarnoSyn®), arginín (AKG), arómy2,5, arómy1,3,4,6,7,8, farbivá (koncentrát z červenej repy11), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), farbivo (E150c12), arómy9,10, L-tyrozín, kofeín, arómy11,12, L-ornitín hydrochlorid, farbivá (koncentrát z červenej repy1,4,7,9,10), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), farbivá (E160a3,6,8, E1332, E1415).