Novinka
One Stop Xtreme  - KreatínOne Stop Xtreme od: 32,00 €
Anabolic Mass - KreatínAnabolic Massod: 30,00 €
Nexgen® Pro - KreatínNexgen® Prood: 13,00 €
Tribandrol - KreatínTribandrolod: 39,90 €
Náš tip
Tribulus Terrestris - KreatínTribulus Terrestrisod: 20,00 €
Whey Protein - KreatínWhey Proteinod: 16,00 €
One Stop Xtreme  - KreatínOne Stop Xtreme od: 32,00 €
Protostrol - KreatínProtostrolod: 46,00 €
  /   Kreatín   /   ostatné   /  

Creatine Polyhydrate

ostatné - Kreatín

Creatine Polyhydrate

Výrobca: GN Laboratories
Kreatín polyhydrát - najkvalitnejší a najsilnejší kreatín na trhu! Navyše, obsahuje probiotiká pre ešte rýchlejšiu absorpciu a dostupnosť.
ostatné - Kreatín
12345
12345Hodnotil 1 zákazník     Zobraziť hodnotenia
Ohodnotiť produkt

Varianty tohto výrobku

 BaleniePríchuťVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 90 kaps.90 kaps. 30 Skladom29,90 €30%20,90 €
 
 
 300 gbez príchute300 g bez príchute60 Skladom29,90 €30%20,90 €
 
 
 300 gkola300 g kola60 Skladom29,90 €30%20,90 €
 
 

Kreatín polyhydrát - najkvalitnejší a najsilnejší kreatín na trhu! Navyše, obsahuje probiotiká pre ešte rýchlejšiu absorpciu a dostupnosť.

Najlepší doplnok pre podporu športového výkonu a hypertrofiu kostrového svalstva je ešte dokonalejší! GN Laboratories Creatine Polyhydrate je najinovatívnejší kreatín na trhu - kreatín polyhydrát. Skrýva v sebe tie najlepšie zložky kreatínu – kreatín hydrochlorid s inovatívnymi kyselinami, ktoré chránia molekuly kreatínu pred negatívnymi vplyvmi kyslého prostredia v žalúdku. Creatine Polyhydrate ponúka bezkonkurenčnú dostupnosť, ktorá je dokonalejšia ako u akejkoľvek inej formy kreatínu. Je to momentálne najlepšia forma kreatínu, ktorá na svete existuje. Jej výborné účinky sú overené viac ako dvadsaťročným výskumom, ktorý jednoznačne preukázal silu a bezpečnosť. Silná spätná väzba od užívateľov potvrdzuje všetky výsledky vedeckých štúdií. Za všetky tie roky tu bolo množstvo foriem kreatínu, ani jeden z nich však nepriniesol také dobré výsledky ako kreatín polyhydrát. Je teda logickým krokom, že sa predáva vo forme suplementu a teší sa obrovskému záujmu športovcov.

headerpoly-copy1_1

Prečo sa GN Laboratories Creatine Polyhydrate radí medzi nadradené formy kreatínu?

Kreatín polyhydrát má niekoľko unikátnych vlastností. Oproti kreatínu monohydrátu sa rozpúšťa ihneď, pokým monohydrát sa nerozpúšťa ani v teplej vode. To je veľmi dôležitá vlastnosť, pretože telo nemôže vstrebávať kreatín, pokiaľ je v kryštalickej forme. Preto je významná časť monohydrátu vylúčená močom. Neznamená to len plytvanie peňazí, ale spôsobuje to tiež nadúvanie a zažívacie ťažkosti. Podľa najnovších štúdií je GN Laboratories Creatine Polyhydrate 59-krát viac rozpustný ako monohydrát. Tým ponúka vyššiu biologickú dostupnosť. Vzhľadom k tomu, že telo vylúči oveľa menej kreatínu, je nutné aj nižšie dávkovanie. Nebudete preto potrebovať nasycovaciu fázu. Na rozdiel od bežnej formy kreatínu, ktorá je náchylná na degradáciu, u kreatín polyhydrátu sú jednotlivé molekuly ďaleko viac odolné voči kyslému prostrediu. Tomuto mechanizmu pomáha inovatívny systém (buffering acid), kyselina, ktorá je zodpovedná za stabilitu kreatínu.

Všetky tieto výnimočné vlastnosti zabezpečujú, že kreatín je skutočne absorbovaný do svalov, kde môže plniť svoje dôležité funkcie t.j. podpora rastu svalov, zvýšenie svalovej sily a vytrvalosti a podpora rýchlosti regenerácie.

Prečo je dobrá kombinácia kreatínu a probiotík?

Môžete sa pýtať, prečo sme vypredali všetky zásoby hneď po prvom týždni uvedenia produktu na trh. Odpoveď je jednoduchá. Pretože sme priniesli produkt, ktorý skutočne funguje a oproti konkurencii sa zaoberáme výhradne maximalizáciou sily účinkov našich suplementov. Do kreatín polyhydrátu sme sa rozhodli pridať probiotiká Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus a Lactobacillus casai. Podľa najnovších vedeckých štúdií probiotiká zvyšujú vstrebávanie kreatínu a biologickú dostupnosť aminokyselín zo zažívacieho traktu až o 20%. Z chemického hľadiska nie je kreatín nič iného, než organická kyselina syntetizovaná z troch aminokyselín - arginínu, glycínu a metionínu. Probiotiká hrajú zásadnú úlohu v ľudskom organizme. Vyvíjajú celý rad blahodarných účinkov na naše zdravie a metabolizmus. Probiotické baktérie priamo súvisia s imunitným systémom. Metabolity týchto baktérií majú stimulujúci účinok  na imunitné bunky v tele.

Kľúčové výhody

  • 59-krát viac rozpustný, ako kreatín monohydrát

  • vysoká biologická dostupnosť

  • najrýchlejšia absorpcia

  • nasycovacia fáza nie je nutná

  • môže sa užívať dlhodobo

Odporúčané dávkovanie

Kapsulová verzia: užívajte 3 kapsuly 30 minút pred tréningom a zapite s 250 - 300 ml vody. V dňoch voľna môžete rozložit 3 kapsuly počas dna na pomoc regenerácii svalov.
Prášková verzia: zmiešajte 1 odmerku (5g) s 250 - 300 ml vody alebo oblúbeného nápoja 30 minút pred tréningom.

Slúži ako doplnok výživy.

Zloženie

Balenie: 90 kaps.
Veľkosť dávky: 3 kaps.
Počet dávok v balení: 30
 
Zloženie 1 dávky: % ODD *
Creatine polyhydrate ™ 2250 mg ** 
 
** Bufrovaný kreatín hydrochlorid
Bifidobacterium bifidum (mikroenkapsulované)
Lactobacillus acidophilus (mikroenkapsulované)
Lactobacillus Casa (mikroenkapsulované)
 
* Odporúčaná denná dávka pri príjme 2000 kalórií.
 
Zloženie: Kreatín hydrochlorid, hydrogénuhličitan sodný, Bifidobacterium bifidum (mikroenkapsulované), Lactobacillus acidophilus (mikroenkapsulované), Lactobacillus Casa (mikroenkapsulované).

 

Balenie: 300 g, neochutené
Veľkosť dávky: 1 odmerka (5 g)
Počet dávok v balení: 60
 
Zloženie 1 dávky: % ODD *
Creatine polyhydrate ™ 4500 mg 
 
* Odporúčaná denná dávka pri príjme 2000 kalórií.
 
Zloženie: kreatín-hydrochlorid (obsahuje kreatín), inulín (z čakanky), hydrogénuhličitan sodný, sladidlo: sukralóza, Bifidobacterium bifidum (mikroenkapsulované).

 

Balenie: 300 g, kola
Veľkosť dávky: 1 odmerka (5 g)
Počet dávok v balení: 60
 
Zloženie 1 dávky: % ODD *
Creatine polyhydrate ™ 4400 mg 
 
* Odporúčaná denná dávka pri príjme 2000 kalórií.
 
Zloženie: kreatín-hydrochlorid (obsahuje kreatín), inulín (z čakanky), prírodné ochucovadlo z kola orechov s inými prírodnými ochucovadlami, ochucovadlo, hydrogénuhličitan sodný, sladidlo: sukralóza, Bifidobacterium bifidum (mikroenkapsulované).

Hodnotenie produktu


Martin, Žilina
20.10.2017
Osobne moj najlepsi kreatin, aky som mal kedy moznost vyskusat.
Paradne mi zakazdym dodal rovnomerne silu, nebolo ziadne nechcene zavodnovanie, takze aj do diety velmi vhodny.
Vrelo odporucam kazdemu, kto si chce pridat na vykone. Dokaze pomoct dat prave to jedno opakovanie navyse.