Novinka
Tribandrol - KreatínTribandrolod: 39,90 €
Nexgen® Pro - KreatínNexgen® Prood: 13,00 €
One Stop Xtreme  - KreatínOne Stop Xtreme od: 31,00 €
Anabolic Mass - KreatínAnabolic Massod: 30,00 €
Náš tip
Tribulus Terrestris - KreatínTribulus Terrestrisod: 20,00 €
One Stop Xtreme  - KreatínOne Stop Xtreme od: 31,00 €
Whey Protein - KreatínWhey Proteinod: 16,00 €
Protostrol - KreatínProtostrolod: 46,00 €
  /   Kreatín   /   ostatné   /  

Cell-Tech Performance Series

ostatné - Kreatín

Cell-Tech Performance Series

Výrobca: MuscleTech
Novinka Cell-Tech Performance Series je výborne navrhnutý kreatínový systém pre hardgainerov, ktorý vám pomôže zvýšíť silu a nabrať kvalitnú svalovú hmotu v balení 2700 g od MuscleTech.
12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt

Varianty tohto výrobku

 BaleniePríchuťVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 2700 gpomaranč2700 g pomaranč55 Skladom48,90 €39%30,00 €
 
 
 2700 govocný punč2700 g ovocný punč55 Skladom48,90 €39%30,00 €
 
 

Novinka Cell-Tech Performance Series je výborne navrhnutý kreatínový systém pre hardgainerov, ktorý vám pomôže zvýšíť silu a nabrať kvalitnú svalovú hmotu v balení 2700 g od MuscleTech.

Horúca novinka!! Najnovšie zloženie z rady 'Performance Series'. Najlepší kreatínový systém na trhu za najnižšiu cenu! Originálna receptúra.

JEDINEČNÁ FORMULA: SKUTOČNOSTI neklamú...

Rýchlejší rast svalov: Každé dve odmerky dávky Cell-Tech prináša 7 g  HPLC-certifikovaného kreatín monohydrátu a 3 g kreatínu HCl. Jedinci, ktorí konzumovali množstvo kreatínu a sacharidov počas CELL-TECH nasycovavej fázy (pozri pokyny) získali v priemere 3,4 libry svalov a to len v priebehu 7 dní. Predmety užívajúce kreatín s džúsom získali len zanedbateľné množstvo svalov.

Zvýšená sila: V inej štúdii, subjekty pri množstve kreatínu a sacharidov z produktu Cell-Tech výrazne zvýšili svoju silu na benchpress, leg press a bicepsový zdvih.

Dokonalejšia doprava živín: Každé dve odmerky dávky Cell-Tech obsahujú 200 mg kyseliny alfa-lipoovej (ALA). Výskum naznačuje, že ALA pomáha zlepšovať vstrebávanie kreatínu a glukózy do svalových buniek prostredníctvom špecializovaných prepravcov.

Viac svalovej hmoty a plnosť: CELL-TECH prináša viacstupňové kombinácie sacharidov, ktoré ovplyvňujú silný inzulín po tréningu. To pomáha transportu kreatínu a ďalších živín do svalov a rýchle doplnenie zásob glykogénu a tiež urýchlenie glykogénovej superkompenzácie.

Rozvetvený reťazec a bunky zväčšujúce aminokyseliny: Okrem svojich hlavných zložiek, CELL-TECH dodáva vetvené aminokyseliny L-leucín, L-valín a L-izoleucín v pomere 2:1:1. Vetvené aminokyseliny sú vo „free“ forme - singulárne molekuly, ktoré sa rýchlo strávia a vstrebávajú sa do krvného riečišťa. CELL-TECH obsahuje aj aminokyseliny taurín a alanín. Tieto aminokyseliny sú dve z najčastejších aminokyselín vo svale a napomáhajú pri bunkovom raste.

Získajte viac za svoje peniaze: Na rozdiel od konkurencie, produkty Performance Series obsahujú vynikajúce kľúčové ingrediencie v klinicky dávkovanom množstve, ktoré sú plne sprístupnené, takže presne viete, čo konzumujete.

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 odmerku Cell-Tech s 200 ml vody ihneď po tréningu. Pokiaľ netrénujete, užite svoju dávku v dopoludňajších hodinách.

Pre lepšie výsledky:

Užite 2 odmerky Cell-Tech so 400 ml vody ihneď po tréningu. Pokiaľ netrénujete, užite svoju dávku v dopoludňajších hodinách.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov:

Nasycovacia fáza: Prvých 7 dní (nasycovacia fáza): Užite 2 odmerky Cell-Tech so 400 ml vody ráno, keď sa zobudíte a 2 odmerky so 400 ml vody ihneď po tréningu. Pokiaľ netrénujete, užite 2 odmerky Cell-Tech so 400 ml vody ráno na lačno a druhú dávku 2 odmerky Cell-Tech so 400 ml vody v odpoludňajších hodinách.
Udržiavacia fáza: Užite 2 odmerky Cell-Tech so 400 ml vody ihneď po tréningu. Pokiaľ netrénujete, užite 2 odmerky Cell-Tech ráno ihneď po prebudení.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. Rovnako ako u všetkých kreatínových produktov, udržiavajte dostatočný pitný režim počas užívania. Nepoužívajte, ak trpíte cukrovkou, alebo ak máte sklony k hyperglykémii a hypoglykémii. Ak sa u vás vyskytne kožná vyrážka, alebo iná alergická reakcia, prerušte užívanie a poraďte sa s lekárom. Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčiaca.

Informácie pre alergikov: Výrobok vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy! Pred užívaním konzultujte so svojim lekárom!

Zloženie

Veľkosť jednej dávky: jedna odmerka = 49 g
Počet dávok v balení: 28 alebo 55 podľa balenia

Hodnoty jednej dávky                    %DV
Kalórie                    180    
Sacharidy celkom            38g        13%*
Cukry                    15g        †
Vitamín C                125mg        208%
Vitamín B6                5.25mg        263%
Vitamín B12                0.2mcg        3%
Vápnik                    35mg        4%
Horčík                    32.5mg        8%
Sodík                     40mg        2%
Draslík                    24.8mg        1%

Muscle Growth And Strength Matrix  :
Creatine Monohydrate            3.5g        †
Creatine HCl                1.5g        †

Cell-Volumizing Amino Acid Matrix:  
Taurine                    1g        †
L-Alanine                500mg        †
BCAA Matrix    
L-Leucine                500mg        †
L-Valine                250mg        †
L-Isoleucine                250mg        †
Lipoic-Tech™    
Alpha Lipoic Acid (Supplying R-ALA)    100mg        †

† Denná hodnota nebola stanovená

Ostatné zložky:
Multi-Stage Carb Blend (Glucose Polymers, Dextrose, Modcarb™ [Oat Bran, Amaranth, Quinoa, Buckwheat, Millet, Chia], Waxy Maize [Corn Starch], Cluster Dextrin), Natural And Artificial Flavors, Citric Acid, Dicalcium Phosphate, Calcium Silicate, Salt, Acesulfame Potassium, Sucralose, FD&C Yellow No. 6, FD&C Yellow No. 5.