Novinka
Nexgen® Pro - GaineryNexgen® Prood: 16,00 €
Anabolic Mass - GaineryAnabolic Massod: 30,00 €
Tribandrol - GaineryTribandrolod: 27,90 €
Náš tip
Tribulus Terrestris - GaineryTribulus Terrestrisod: 20,00 €
Whey Protein - GaineryWhey Proteinod: 29,00 €
Turbo Protostrol - GaineryTurbo Protostrolod: 54,00 €
  /   Gainery   /  

100% Beef Muscle

100% Beef Muscle - Gainery

100% Beef Muscle

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Gainer s obsahom zo 100%-nej hydrolyzovanej hovädzej bielkoviny.  

Varianty tohto výrobku

 BaleniePríchuťVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 3180 gčokoláda3180 g čokoláda301 - 3 pracovné dni
Sledovať dostupnosť
57,90 €17%48,00 €
 
 
 
Ak si prajete byť informovaný o doskladnení tovaru, prosím zadajte svoj email:
Antispam kontrola - Napíšte výsledok 2x3 =
 

Gainer s obsahom zo 100%-nej hydrolyzovanej hovädzej bielkoviny.

Hovädzie mäso má legendárny status v kruhoch tvrdo trénujúcich, cieľovo orientovaných športovcov. Na základe skúseností s ním, veľa športovcov spozorovalo väčší rozvoj ako v prípade kuracieho mäsa. Aký dôvod teda môžte mať, aby ste neužívali hovädzí proteín mimoriadnej kvality v práškovej forme?

Formula HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES je úplnou bielkovinou s obsahom hydrolyzovaných hovädzích peptidov, získanou z čerstvého hovädzieho mäsa; je 100%-ným prírodným produktom, bez pridania hormónov. 

Je enzymaticky hydrolyzovanou (v podstate predtrávenou) bielkovinou z hovädzieho mäsa, čo znamená, že jej strávenie a vstrebávanie je rýchle.

Úplné bielkoviny, akou je aj táto, zabezpečujú pre organizmus všetky typy esenciálnych aminokyselín, vrátane 9 základných (histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, valín).

Do produktu sme pridali ďalšie 2 gramy l-leucínu, ktorý patrí medzi jednu z najdôležitejších esenciálnych aminokyselín.

Bielkoviny prijaté zo stravy sú zdrojom dusíka a životu dôležitých aminokyselín, ktoré sú potrebné pre množenie tkanív a ich zachovaniu. Z toho dôvodu 100% Beef Muscle - svojim obsahom bielkovín- prispieva k rastu objemu svalovej hmoty a k jej zachovaniu, tiež k udržiavaniu správneho stavu kostí. 100% Beef Muscle zabezpečuje v značnom množstve aj rôzne typy sacharidov - spomedzi mnohých aj populárny waxy maize starch - ako palivo pre tvrdý tréning a procesy metabolizmu. Mnoho produktov z hovädzej bielkoviny má zlú chuť. Naša hovädzia bielkovina je chutná a môžeš si ju pokojne vyskúšať.
100_Beef_Muscle_-_Scitec_Nutrition_banner

Kľúčové výhody

  • gainer s hydrolyzovanou hovädzou bielkovinou

  • obsahuje 100%-nú bielkovinu

  • 2 g leucínu na dávku

  • obsahuje sacharid waxy maize starch

  • výborne chutí

Odporúčané dávkovanie

Do 350 - 450ml vody alebo mlieka rozmiešajte 1 a 3/4 odmerky 106 g. Užívajte 2 - 3 krát denne podľa Vašej aktuálnej diéty alebo potreby - najlepšie ráno, po tréningu a tesne pred spaním.

Zloženie

100_Beef_Muscle_-_Scitec_Nutrition_NF

Zložky:

smotanovo vanilková: maltodextrín, hydrolyzované hovädzie peptidy, waxy maize starch, príchute (smotana, smotanová vanilka) jogurtový prášok, L-Leucine, emulgátorr (sójový lecitín), zmäkčovač (xantínová guma), sladidlá (cukralóza, acesulfám K).

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí nad 18 rokov! Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete negatívnu reakciu, alebo vedľajšie účinky. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo máte diagnostikovanú nejakú chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Nie je určené pre deti! 

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! 
Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia, starostlivo uzavreté! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí!

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Informácie pre alergikov

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašíd, zelera, rýb a kôrovcov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Scitec_nutrition-logo