Novinka
Tribandrol - AnabolizéryTribandrolod: 39,90 €
One Stop Xtreme  - AnabolizéryOne Stop Xtreme od: 32,00 €
Nexgen® Pro - AnabolizéryNexgen® Prood: 17,00 €
Anabolic Mass - AnabolizéryAnabolic Massod: 30,00 €
Náš tip
One Stop Xtreme  - AnabolizéryOne Stop Xtreme od: 32,00 €
Protostrol - AnabolizéryProtostrolod: 46,00 €
Whey Protein - AnabolizéryWhey Proteinod: 16,00 €
Tribulus Terrestris - AnabolizéryTribulus Terrestrisod: 20,00 €
  /   Anabolizéry   /  

Trans-X Professional

Trans-X Professional - Anabolizéry

Trans-X Professional

Vylepšený kreatínový transportný systém pre objem buniek s novými zložkami.
12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt

Varianty tohto výrobku

 BaleniePríchuťVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 1816 gčervený pomaranč1816 g červený pomaranč36 Skladom36,00 €22%28,00 €
 
 

Vylepšený kreatínový transportný systém pre objem buniek s novými zložkami.

Trans-X Professional obsahuje viac nových zložiek pre zväčšenie bunkového objemu a podporu tvorby ATP. Kreatín je obnovený v podobe viaczložkovej zmesi ATTACK a rovnaký postup bol použitý aj pri glutamíne. G-BOMB zabezpečí viaceré stabilnejšie formy glutamínu, nie len jednoduchý glutamín, ktorý sa vstrebáva v črevách! Namiesto obyčajného arginínu bol v produkte použitý HEMO-NO arginínový komplex pre podporu produkcie NO, aby maximalizoval efektívny transport živín a dokonalé napumpovanie svalov. HEMO-NO spolu s imitátormi inzulínu zabezpečí maximálny efekt primárnych živín! A to ani zďaleka nie je všetko: Trans-X Professional sa môže pýšiť najlepšou extra-účinnou látkou – beta-alanínom, ktorý zvyšuje hladinu karnozínu vo svaloch. Efektívne podporuje silu a výkonnosť. Trans-X Professional je tou najlepšou voľbou zo sortimentu kreatínových receptúr zameraných na rast sily a objemu svalov. Prítomnosť glutamínu zabezpečí anabolický stav organizmu a podporu imunitného systému. Dextróza je elementárnym komponentom tohto kreatínového transportného systému novej generácie. Silná inzulínová reakcia zabezpečí maximálne zúžitkovanie zložiek produktu v tele. Pomôže rýchlo obnoviť vyčerpané glykogénové zásoby vo svaloch po tréningu, alebo ráno po prebudení!

Odporúčané dávkovanie

V závislosti na vašej telesnej hmotnosti a všeobecnom pravidle užívania kreatínu užívajte malú (50 g) alebo veľkú dávku (100 g) TRANS-X Professional dvakrát denne - po zobudení a po tréningu v nabíjacej fáze (prvých 5 dní). Potom nastupuje udržiavacia fáza (21 dní) - užívajte jednu dávku po tréningu alebo po zobudení v netréningové dni. Jednu dávku rozmiešajte aspoň v 500-1000 ml vody a uistite sa, že vaše telo bude po celý čas užívania dobre hydratované.

Zloženie

trans-x_pro
Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí nad 18 rokov! Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete negatívnu reakciu, alebo vedľajšie účinky. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo máte diagnostikovanú nejakú chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Nie je určené pre deti! 

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! 
Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia, starostlivo uzavreté! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí!

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Informácie pre alergikov

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašíd, zelera, rýb a kôrovcov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Scitec_nutrition-logo