Novinka
Iso Lactofree Protein 85% - AnabolizéryIso Lactofree Protein 85%od: 27,00 €
Blood And Guts - AnabolizéryBlood And Gutsod: 22,00 €
Shadowhey - AnabolizéryShadowheyod: 51,90 €
Metabolic Mass Gainer - AnabolizéryMetabolic Mass Gainerod: 49,90 €
Náš tip
Yummy Oats - AnabolizéryYummy Oatsod: 17,00 €
Anabolic Mass - AnabolizéryAnabolic Massod: 39,00 €
Whey Protein 80% - AnabolizéryWhey Protein 80%od: 21,00 €
Tribandrol - AnabolizéryTribandrolod: 42,90 €
  /   Anabolizéry   /  

Ecdysterone

Ecdysterone - Anabolizéry

Ecdysterone

12345
12345Hodnotilo 0 zákazníkov
Ohodnotiť produkt
Výrobca: VemoHerb
Beta-Ekdysterón (95% extrakt) - pravá a legálna alternatíva voči anabolickým steroidom! Z ákladný stavebný kameň silových športovcov východného bloku, v balení 90 kapsúl od VemoHerb.



  

Varianty tohto výrobku

 BalenieVariantPočet dávokDostupnosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť 
 90 kaps.90 kaps.15 Skladom35,90 €19%29,00 €
 
 

Beta-Ekdysterón (95% extrakt) - pravá a legálna alternatíva voči anabolickým steroidom! Z ákladný stavebný kameň silových športovcov východného bloku, v balení 90 kapsúl od VemoHerb.

Zameranie: silové športy, svalová hmota a sila.

VemoHerb Ecdysterone obsahuje vysokopercentný 95% extrakt čistého Beta-Ecdysterónu, ktorý je izolovaný z rastliny Leuzeae Carthamoides. Už pri dávkach 5-10mg na kilogram hmotnosti dokáže výrazne zvýšiť proteosyntézu, následkom čoho telo zvyšuje podiel svalovej hmoty a znižuje zásoby telesného tuku. Ďalším účinkom tohto fytoecdysteroidu je zvýšená tvorba vysoko energetických štruktúr (ATP, kreatinfosfát) a navýšenie zásob glykogénu. Výsledok? Doplnok výživy VemoHerb Ecdysterone vám zabezpečí nielen nárast objemu kostrového svalstva, ale aj nárast vytrvalosti a dynamického výkonu.

Užívanie doplnku výživy VemoHerb Ecdysterone nemá žiadne vedľajšie účinky ani pri dlhodobom užívaní, jeho efektivita je mimoriadne vysoká aj preto, že účinné látky boli izolované z toho najlepšieho zdroja - Leuzea Carthamoides.

Veda a VemoHerb Ecdysterone

Veľký počet štúdií potvrdzovalo anabolickú aktivitu Beta-Ekdysterónov už na rozhraní 70. a 80. rokov 20. storočia, predovšetkým v kombinácii s tvrdým tréningom. V bývalom Sovietskom zväze prebiehali pokusy s využitím Beta-Ekdysterónu ako anabolicky účinného doplnku určeného predovšetkým pre športovcov. Výsledky testov boli prekvapujúce – aplikácia Beta-Ekdysterónu priniesla v krátkej dobe nárast svalovej hmoty a súčasne výrazné zvýšenie výkonu. Je známe, že sa práve Beta-Ekdysterón stal pravidelnou súčasťou diéty ruských olympionikov, ktorí sa pripravujú na najvýznamnejšie športové podujatia. Už po 3. až 5. dňoch aplikácie Beta-Ekdysterónu u športovcov nastáva nárast fyzickej kondície, v ďalších týždňoch pri vhodnom tréningu a strave bohatej na bielkoviny prichádza k 6-10% nárastu svalovej hmoty. Vzpierači, okrem nárastu sily a svalovej hmoty, po tréningoch cítili aj menšiu bolesť vo svaloch a väzivovom aparáte. Beta-Ekdysterón taktiež pozitívne ovplyvňuje výkyvy nálady v priebehu náročných tréningových cyklov. V profesionálnom a vrcholovom športe Beta-Ekdysterón používajú k dosiahnutiu psychickej a fyzickej stability, často aj k urýchleniu regenerácie po zraneniach, alebo ochoreniach - bez akýchkoľvek vedľajších účinkov na kardiovaskulárny a imunitný systém. Svet športovej vedy pozorne sleduje práce výskumných tímov, ktoré testujú Beta-Ekdysterón a medzi tie, ktoré vzbudzujú pozornosť patria:

Dr. Burdette - Zrýchlenie proteosyntézy

Úplným základom, či prvopočiatkom je vedecká štúdia, ktorú vykonal v roku 1963 Dr. Burdette, ktorý zistil, že Ecdysterone zvyšuje rýchlosť proteosyntézy, teda schopnosť tvorby svalových bielkovín.

V. Smetanin - Pozitívna dusíková bilancia

Nasledovali štúdie vykonané v Sovietskom zväze v roku 1986, kedy bolo dokázané, že Ecdysterone zvyšuje pozitívnu dusíkovú bilancie. Pýtate sa, ako súvisí dusíková bilancia s vyšším množstvom svalovej hmoty? Jednoducho - čím viac dusíka vaše telo zadržiava a čím je vyššia rýchlosť syntézy (tvorby) bielkovín, tým viac svalovej hmoty získavate. Podstatný je však dostatočný prísun bielkovín (teda vysokoproteínová diéta) súčasne s dávkovaním Ecdysterone tak, aby sa plne využil jeho potenciál.

V. Smetanin - Zvýšenie odolnosti, vytrvalosti, aj zásob glykogénu vo svaloch

V tejto štúdii bola sledovaná skupina 117 rýchlokorčuliarov vo veku od 18 do 28 rokov a cieľom štúdie bolo zistiť efektivitu Ecdysterone na úroveň výkonu, kapacitu pľúc a VO2max. Výsledky hovoria sami za seba – po aplikácii Ecdysterone došlo k zvýšeniu všetkých uvedených parametrov. V podstate to znamená, že telo bolo schopné prijímať viac kyslíka a bolo schopné odstraňovať rýchlejšie oxid uhličitý. Súčasne došlo k zvýšeniu zásob glykogénu vo svalovej hmote.

S. Simakin - Zvýšenie svalovej hmoty a hustoty za súčasného zníženia hladiny telesného tuku

Cieľom tejto štúdie, ktorá prebehla koncom deväťdesiatych rokov (1988) v Sovietskom zväze, bolo zistiť vplyv Ecdysterone na množstvo svalovej hmoty a telesného tuku. Tri skupiny športovcov užívali placebo, proteín a proteín + Ecdysterone. Výsledky skončili jednoznačne v prospech kombinácie proteín + Ecdysterone. Zo 78 atlétov (muži i ženy), ktorí konzumovali iba proteín, nepreukazoval nikto zvlášť výrazný nárast svalovej hmoty v časovej perióde 10 týždňov. U skupiny, ktorá konzumovala placebo, bol dokonca zaznamenaný úbytok svalovej hmoty. Naproti tomu skupina, ktorá konzumovala Ecdysterone + proteín, zaznamenala 6 - 7% nárast svalovej hmoty a 10% úbytok telesného tuku.

build-muscle-strength-size-and-endurance-in-one-workout-1

Odporúčané dávkovanie

Základná dávka je 2 - 4 kapsuly denne v troch dávkach po 1-2 kapsulách. Odstup medzi čiastkovými dávkami by mal byť prbližne rovnaký. Zapite dostatočným množstvom vody. K využitiu maximálneho efektu je potrebné udržovať denný príjem bielkovín minimálne na úrovni 2 g bielovín na 1 kg hmotnosti. 

Odporúčané pokročilé dávkovanie:

VemoHerb Ecdysterone je doporučovaný dávkovať v 4-týždňových kúrach s 2-týždennou prestávkou. Základná denná dávka je 5-10 mg na 1 kg telesnej hmotnosti pre mierne pokročilých cvičencov, vyspelí budú profitovať z dávky 10-15 mg na kg hmotnosti. Dané množstvo si rozdeľte do troch dávok v priebehu dňa.

Pokiaľ ste mierne pokročilý cvičenec a Vaša hmotnosť je napr. 80 kg, Vaša dávka je 400-800 mg denne = 2 - 3 kapsuly VemoHerb Ecdysterone denne, tzn. 3 x denne 1 kapsula.
Pokiaľ ste vyspelý cvičenec a Vaša hmotnosť je napr. 100 kg, Vaša denná je dávka 1000-1500 mg = 4 - 6 kapsúl denne. Prvý týždeň užívajte 4 kapsuly, zvyšné 3 týždne 6 kapsúl. Čiastkové dávky užívajte s odstupom 6 hodín (napr. o 8:00, 14:00 a 20:00).

Po ukončení 4-týždennej kúry doporučujeme 2-týždennú prestávku, následne na to doporučujeme celý cyklus zopakovať. Cykly môžete opakovať dovtedy kým vám budú prinášať benefit.

Silové športy a kulturistika:

8-týždňová kúra - kombinácia VemoHerb Tribulus a VemoHerb Ecdysterone. 
Týždeň 1 až 8 - VemoHerb Tribulus - rovnaké dávkovanie ako v 8-týždennej kúre pre VemoHerb Tribulus.  
Týždeň 5 až 8 - VemoHerb Ecdysterone - rovnaké dávkovanie ako v 4-týždňovej kúre pre VemoHerb Ecdysterone.

Zloženie

Počet dávok v balení: 15 - 30 1 kapsula obsahuje

Beta-Ekdysterón, extrahovaný z rastlín Leuzeae Carthamoides

245 mg
Energetická hodnota je nižšia ako 50 kJ/12 kcal  

želatínová kapsula, 5 mg stearanu horečnatého, maltodextrin.